Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BabaRyba

Jaką restauracę w Krakowie polecacie na romantyczny wieczór?

Polecane posty

Gość BabaRyba

Jak w temacie. Proszę aby posiłki też nie kosztowały miliony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benethonka..
na karmelickiej jest taka fajna restauracja-pub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabaRyba
I czy ktoś był w 'Aperitif'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabaRyba
Niewychowana - STFU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Myślę, że teraz w Krakowie jest bardzo dużo takich miejsc. Zależy kto co lubi. Dużo klimatycznych lokali można znaleźć na Kazimierzu. W centrum natomiast jest bardzo duża różnorodność jeśli chodzi o kuchnię. Wystarczy się przejść głównymi ulicami by coś znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsara
Wiesz co ja byłam ostatnio w le scandale na Kazimierzu i było całkiem klimatycznie. Mają tam dobre owoce morza i desery. Uwielbiam tam zamawiać szarlotkę na ciepło z lodami waniliowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styllowka
Ja mam różne ulubione restauracje w Krakowie. Wszystko zależy od tego czy mam ochoty na dobry obiad, smaczną przekąskę czy deser :) przeważnie wyszukuje sobie miejsce na pogodzinach.pl Tam mają dość sporą bazę takich miejsc i od razu można zobaczyć opinie innych na jej temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moty ka
my w rocznice byliśmy na karmelickiej w mamma mia, jak ktoś lubi włoską kuchnię to polecam, wieczorami lepiej sobie zarazerwowac bo maja nieraz pelne obłożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zależy Ci na dobrym jedzeniu i miłej, romantycznej atmosferze możesz się wybrać do Da Pietro. Bardzo dobre miejsce, na pierwszą i 50 randkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vakantie
czy po kolacjii planujecie jakieś małe ruchanko w bramie zabytkowej kamiennicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczki 5
na mikołajskiej , ewentualnie przy bloniach tuz przy petli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za hałastra?
jakiej petli? tramwajowej? tam jakaś pizzeria nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie widok Wisły w nocy jest jednym z najlepszych, jakie może zaoferować Kraków. Dlatego polecam bardzo fajną restaurację Augusta, która jest na barce przy Kładce Bertnatka. Całkiem niedawno jadłam tam wyśmienity wprost policzki wołowe! Bardzo wykwintne danie, ale za raz na jakiś czas trzeba zaszaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niebawem dobrym miejscem na takie romantyczne wypady z pewnością będzie Ganesh - oryginalna indyjska restauracja, którą w lutym otwierają na rogu św. Tomasza i Floriańskiej. Widziałam w necie wizualizacje tego, jak ma to wyglądać (tutaj: http://www.miastokobiet.pl/odnajdz-indie-w-sercu-krakowa/) i zapowiada się naprawdę klimatycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat jak najbardziej wart kontynuacji, wiec podnoszę. Według mnie jednym z piękniejszych miejsc w sam raz na romantyczny spacer i kolację są bulwary wiślane. Stamtąd jest przecież blisko do Kazimierza, a i na Wiśle przecież można fajnie zjeść, np. w Auguście. Zaskakującym dla mnie było to, jak smaczną mają tam kuchnię, więc każdemu polecam spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubicie pyszne domowe jedzenie, to polecam restauracje Królestwo Pierożka. Na pewno nie będziecie żałować. Niezapomniany klimat :) Szczególnie polecam pierożki z wiśniami i makiem. Pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodomorrrra
nela8907 a co ciekawego jeszcze tam dają? Jadłaś inne potrawy czy tylko pierogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam są różne dania. Ja oprócz pierogów uwielbiam tam placki ziemniaczane z sosem mięsnym i rybę na frytkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak romantyczny wieczór to musi to być miejsce z klimatem, żeby tworzyła się taka specyficzna aura. Moim zdaniem bardzo dobrym miejscem na taki romantyczny wieczór jest Restauracja Augusta, zawsze po kolacji można się wybrać na spacer wzdłuż Wisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweeeetek
o tak musi być przytulna i elegancka. Dzięki temu będzie panować przyjazna randkom aura. Jeśli chodzi o moje propozycje związane z tym, gdzie można się wybrać na romantyczny wieczór to proponuję wybrać się do Vanilla Sky, na Salwatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobra restauracja jest na armii krajowej,przy salonie Mercedesa. Mercedes Cafe. Puszne jedzenie, polecam :) a tu link do resturacji: http://mercedescafe.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://stefanbatory.com/ Myślę, że śmiało mogę Ci polecić barkę Stefan Batory na romantyczny wieczór :) sama nie jeden wieczór już tam spędziłam i nie jeden jeszcze tam spędzę :) świetny widok na Wawel, bardzo miła atmosfera i pyszne jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaMiz
Hejka. Jak w Krakowie to polecam tylko i wyłącznie zensushi. Restauracja jest rewelacyjna, byłam z przyjaciółką tydzień temu i zajadałam się przepysznymi potrawami z całej świata. Mieszkamy w małej miejscowości i tam nie ma "takich atrakcji". Klimat idealny, zapachy niesamowite. Siedziałyśmy tam chyba z 2 godziny. Poczytajcie o nich na www.zensushi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corleona rewelacyjna wloska kuchnia ogrodek wymiata ale niestety teraz na ogrodek za zimno :( zawsze jak mam mozliwosc tam zagladam maja pyszne ostrygi moze nie na randke ale jesli lubisz klimaty rodem z zakletych rewirow to Kompania kuflowa pod Wawelem na Idziego bodajze 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre żarełko podają Pod złotym liściem. Szczerze polecam osobom, które mają ochotę na dobre, domowe jedzenie. Robią super zupy ze świeżych, sezonowych składników, a do tego na drugie danie mógłbym polecić frytki z mięskiem z grilla – do wyboru mają tego sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o fajny wystrój, miłą obsługę i jak na moje dobre jedzonko w stosunkowo dobrej cenie to mogę polecić Krakowskie Metro. Miejsce na wyjście we dwoje jak i w większej grupce :) http://krakowskiemetro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia54
Najbardziej w Krk lubię jeść w Orbicie http://www.orbit.krakow.pl/. Bardzo lubię to miejsce, tam jest po prsotu miło. Menu dośc duże, więc wiem, że zawsze wybiorę coś, na co mam ochotę. Mają obłędną szarlotkę i sernik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×