Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elka2222

Jaki catering wybrać?

Polecane posty

Znacie jakieś dobre i tanie cateringi, które dostarczą zdrowe jedzonko na cały dzień? Ponoć bardzo wygodna sprawa i chciałabym spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie spojrzałam w ich menu i wybór diet jest naprawdę duży..... Śródziemnomorska, fusion, polska, sokowa, wegetariańska, sportowa. Robi wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzaczek
Dobry i najlepiej nie dietetyczny ;) Wiem, że to modne, ale nie każdemu przecież takie coś może zasmakować :) Lepiej wybrać jakieś uniwersalne i tradycyjne potrawy :) Polecam np. catering z http://www.hotelfajkier.pl/catering :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://lasuch.waw.pl/ tu maja swietne jedzonko. Zawsze swieze, domowe produkty. Co do cateringu to wiem tez ze maja w swojej ofercie, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serka900
To jeszcze zależy skąd jesteś :) Jeśli chodzi o Trójmiasto to polecam właśnie catering dietetyczny z http://foody24.pl/ :) Mają pyszne jedzenie i bardzo szybko dostarczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię korzystać z cateringów. Niestety nie zawsze byłam zadowolona. Często jedzenie było jałowe, bez smaku. Kocham kuchnię indyjską. Obecnie jem w tastybox i mogę polecić przedewszystkim dla osób które chcą schdnąć i jeść smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_lem
Hej ja jem w tastybox.pl. To chyba jest nowy catering bo nie widziałam go wcześniej w wawie ale jedzonko dobre i ceny mają fajne. Około 42 zł kosztuje 1000 kcal. Jem u nich już drugi tydzień i zamierzamy przedłużyć te dietę na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukamPerfekcji
Tastybox jaka perfidna pseudoopinia... Nie zassze warto sugerowac sie tymi co tu wypisuja bzdury jaka to pyszna dieta jest w .... .pl bo zazwyczaj to zwykla reklama. Nie mowie ze tastybox jest złe bo nie znam ale wiem jak odroznic rzeczywista opinie internautki a jak reklame... Sugerowalam sie opiniami z innego tematu na forum o firmie dietety z warszawy i meczylam sie tydzien z jalowymi, suchymi ze az w gardle staja daniami. Zielenina zdarzala sie podgnita, do sniadania do kanapki z pasta z ciecierzycy/lub/soczewicy/lub/tunczyka dodawali "az" 3 male slupki obschnietej marchewki, lub 2 przezroczyste paski papryki lub oczyszczona z obslizglosci jedna marna rzodkiewka... Koktajl truskawkowy z podgnitych truskawek.. Sory ale to bardzo specyficzny smak i tego nie da sie ukryc! Salatki bardzo ubogie bez dressingow i ziol, czesto na sucho badz z minimalna iloscia samej oliwy, ryba 2 dni pod rzad (na szczescie dobrze doprawiona i smaczna) - potem jeden dzien przerwy a na weekend ta sama ryba w obiad i w salatce - czyzby resztki z tygodnia? Ogolnie dania niewarte swojej ceny. Tylko podwieczorkowe swieze owoce byly daniem ktorym nie mam nic do zarzucenia. Jedynym plusem jest niska cena w porownaniu do firm konkurencyjnych(bodajze 57zl/dzien), punktualnosc dostawcy i mozliwosc ustawienia godziny dostaw wg wlasnych potrzeb. Ogolna ocena 3/10. Niestety jestem na poczatku moich przygod z cateringiem i poki co firme ktora moge polecic jest catering-dietetyczny Na Zdrowie. Dania w porownaniu do dietety - super! Salatki ktore nigdy nie byly moim ulubionym daniem w ich Wykonaniu zjadalam ze smakiem. Sniadania dosc obfite, spora ilosc warzyw w dodatkach, zawsze ladnie udekorowane, w ciagu tygodnia zdarzylo sie tylko jedno felerne danie - przesuszona tarta z brokulami i łososiem... Ale poza nia wszystkie posilki smaczne, z pewnoscia swieze, ciekawe, co dzien cos innego. Dostawca pojawial sie kolo godziny 4-5. Cena wzgledna - 65zl/dzien - dieta idywidualna (w mojej okolicy dodatkowa oplata 5zl/dzien za dostawe). Ogolna ocena 9/10. Na pewno bede brac ich pod uwage w wyborze cateringu na stale. Poki co zamawiam diety z roznych firm na tydzien i sprawdzam jakos. Przede mna kolejny tydzien i kolejne doswiadczenia. Bede sie z Wami nimi dzielic abyscie nie musieli meczyc sie z jakas dieta tak jak ja z dietety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja Przemka w majonezie,zdrowe tanie i jeszcze nie uzywane aaaa:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_thachie
Hej SzukamPerfekcji pseudoreklamę to chyba Ty robisz, bo prawdziwi internauc***iszą krótko i na temat. Coś mi tu śmierdzi kryptoreklamą :( a co do wątku to polecam smartdiet.pl pysznie i kolorowo. Dobre jedzonko. Z innych cateringów ciężko będzie coś wybrać chyba że akuku - za smak, albo dietbox - za dietetyczną równowagę. Pozdrawiam wszystkie fanów diety pudełkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić firmę http://salmix.pl/ z której oferty często korzystam. Można u nich zamówić całodniowy catering, również dietetyczny. Dobre ceny i smaczne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Ci catering www.teleobiad.pl z Janek. Zawsze od nich zamawiam i wszystko jest smaczne, świeże i do tego nie kosztuje to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówcie sobie catering w http://www.zaz.wroclaw.pl/ Fajna sprawa, wygodne zamówienie dostarczone na czas. Polecam ich za smaczność po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą firmą cateringową jest www.catering-pyszne.pl z Bielsko-Białej. Obsługują firmę, w której pracuję i mogę wam powiedzieć, że robią naprawdę pyszne jedzenie i podchodzą profesjonalnie do wykonywanej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baerina
Wiem, że w mojej firmie od jakiegoś czasu dostawą jedzenia na wszelkie imprezy, zajmuje się Catering Domaniowski http://cateringdomaniowski.pl jedzenie jest zawsze pięknie podane i naprawdę smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić catering dietetyczny od firmy Maczfit, https://www.maczfit.pl/, mają naprawdę pyszne jedzenie, a dieta jest zbilansowana, pełnowartościowa, tak że na pewno będziesz zadowolona z efektów : ) Ja na pudełkach chudnę ok. 2 kg miesięcznie, ale wiem, że w zdrowym tempie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catering na konferencję w Pszczynie zamówiliśmy w pobliskiej restauracji www.restauracjesultan.pl która cieszy się dobrą renomą w naszej okolicy i można im zaufać że nie zawalą terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa_lu
Chyba najlepiej taki, co nie ma zaniżonej ceny. Jak ktoś sprzedaje dzień diety po 32 albo jeszcze gorzej 26 zł, a ostatnio sporo widziałam takich ofert, to nie ma się co czarować cudów nie będzie :( Koleżanka mnie ostatnio namawiała na taką rajską promocję. Ale spasowałam, bo boję się, że taki tani catering robi zakupy w jakimś podłym dyskoncie i gotuje nie wiadomo w jakich warunkach, pewnie w domu albo w garażu. Koleżanka jednak się takimi rzeczami nie przejmuje i skorzystała z promocji. Czy jest zadowolona - nie wiem, bo ostatnio się nie widziałyśmy. Ale jak się dowiem - na pewno Wam napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Bielsku-Białej to mogę wam polecić firmę www.catering-pyszne.pl Obsługują przeróżne imprezy okolicznościowe i robią to bardzo dobrze. Jedzenie, które nam podawali było przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczególnie pyszny catering od- www.bocian-catering.pl. Zamawialiśmy na chrzciny, goście byli zachwyceni potrawami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bociany są niezbyt smaczne. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotrilna
Kiedy zamawiałam catering zależało mi przede wszystkim na smacznej kuchni i apetycznym wyglądzie dań. Zamówiłam catering z Akademii na Różanej na Mokotowie, bo jadam u nich co jakiś czas i wiedziałam, że mają smaczną kuchnię. Tym razem również bardzo smakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy catering na imprezę rodzinną z restauracji Gospa Ejo http://gospaejo.pl/ we Wrześni i bardzo dobrze trafiliśmy. Jedzenie pyszne, wszystkim smakowało. Wybraliśmy kuchnię śródziemnomorską i to był dobry wybór. Mega pyszyna lasania, zakochałam się w niej ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najchętniej zamawiamy od https://bocian-catering.pl/, bo maja bardzo przystępne ceny a jedzenie od nich jest po prostu nad wyraz smaczne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×