Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gasssss

jaki gaz pieprzowy kupić?

Polecane posty

Gość gasssss

czy marka ma znaczenie? atknełam sie też na tani 11 zł B.S Gaz obronny CS 40 ml ale nie pisze co jest w skłądzie. może taki też byłby dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megasmig
Marka gazu podobnie jak marka perfum ma decydujące znaczenie , chodzi tu o stężenie i skuteczność .Gaz CS lepiej sobie daruj , jest mało skuteczny ,na zwierzęta i pijanych .http://www.hotspray.pl/index.php?p22,gaz-pieprzowy-fox-labs-5-3-flip-top-stozek-mgly-59-ml , http://www.bron.pl/shopbron/product/ARTYKULY-OBRONNE/Gazy-obronne/Gaz-pieprzowy-Walther-Pro-Secur-53ml.-strumien-stozkowy/1326 , polecałbym ci któryś z tych gazów troche kosztują , ale to najwyższa półka , i łatwe w obsłudze dla cywila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetas
Ja też noszę się z zamiarem kupienia gazu pieprzowego i szperam po necie. Kasy za duzo nie mam max 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetas
Wszystko kwestia pieniędzy ile kto może przeznaczyć. Ja odłożyłam z dwóch pensji po 40 zł specjalnie na gaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Kamis jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piepsznieta
Ja kupiłam w sklepie z militariami po jakieś 30zł "gaz policyjny" nie wiem, ile mililitrów, ale ma "paraliżować" na pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paraliżować to znaczy że ktoś będzie leżał na ziemi 30 min>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są specjalne gazy pieprzowe dla kobiet, np. w kształcie perfum czy szminki na bron.pl można taki dostać - myślę, że taki będzie najlepszy, dodatkowe zaskoczenie na napastnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie latarkę z paralizatorem tak jak ja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa29
Latarka z paralizatorem to totalne nieporozumienie. Paralizator w latarce jest za słaby do obrony. Naściągali tego dziadostwa a Chin i wszędzie sprzedają nawet u mnie na osiedlowym bazarze. Najlepiej jak kupisz jakiś dobry gaz pieprzowy z atestem PZH. Jest to najtańszy i najlepszy środek do obrony. Kup w normalnym sklepie z bronią albo przez Internet http://www.antybandyta.pl/gazy-pieprzowe-c-57.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z kolegą powyżej, w ogóle wszystkie takie gadżety jak latarka z paralizatorem, długopis z kamerą, pendrive z dyktafonem to o kant tylnej części ciała można potłuc :) Porządny gaz to nie jest majątek, kilkanaście złociszy np. na stronie bron.pl, ważne, żeby brać puszki 50 ml i większe, bo te 15-25 ml jakie często są spotykane to naprawdę mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój. 10ml to nawet na jeden raz może być za mało. 50ml to minimum, powinno wystarczyć na jakieś 8 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o markę to są zasadniczo 2 topowe, których skuteczności możesz być zawsze pewna. Sabre Red i FOX. Ale jakość trochę kosztuje, poniżej 40-50zł za 50ml raczej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, polecane to Sabre Red, FOX, Udap, Walther Pro Secur lub Police Magnum OC-17. Cenowo najbardziej opłaca się kupić Sabre. Dla kobiet wskazany typ dyszy stożek (chmura, cone, fog) aby łatwiej trafić, bo np. cienkim strumieniem może być trudno w stresowej i dynamicznej sytuacji. Gaz trzymamy przy sobie gdzieś pod ręką, nie w torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, trzymamy przy sobie gdzieś pod ręką, a nie w torebce. To gdzie kobieta ma go niby schować, kiedy jest w letnim stroju? I kiedy nie ma kieszeni, bo teraz nawet rzadko które spodnie mają kieszenie, najwyżej imitujace je klapki. To mam trzymać gaz w zębach, czy za uchem? Zostaje tylko torebka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę szpilki. Jak kopnę (a umuem!) to szpital gwarantowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam policyjny po znajomości, nie wiem czy skuteczny, raczej musi być, ale nie chce się przekonać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torebka jest odradzana, bo np. atakujący złodziej często za nią chwyta, do tego znając ile rzeczy kobiety trzymają w torebkach w razie ataku z pewnością nie wygrzebie ona gazu dostatecznie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PasjonatMilitariów
Po pierwsze drogie Panie to olewajcie tych co doradzają wam kupno gazów w breloczku, szmince, długopisie itp. Te gazy mają bardzo niską skuteczność ze względu na niską pojemność i praktyczność użycia.(Jak nie zerową skuteczność) Po drugie kupujcie gazy sprawdzonych firm Mace, Sabre, Fox labs, Police Magnum. Są to znane marki i masa youtuberów próbowała doświadczalnie ich skuteczności. Po trzecie minimalna pojemność a zarazem optymalna to około 60ml do kieszeni kurtki pasuje jak ulał :) Po czwarte kupujcie stożek mgły potocznie zwanym chmurą. Ponieważ nie oszukujcie się gazem typu strumień nie traficie w napastnika i bardzo łatwo jest się zasłonić przed strumieniem. Chmura ma spory zasięg i opryskuje całą twarz. Po piąte markowe gazy mają barwniki UV, więc warto poinformować policję o tym fakcie. Wtedy dużo łatwiej im znaleźć sprawcę. Po szóste NIGDY NIE CHOWAMY GAZU DO TOREBKI! Jak nie macie kieszeni to kupcie sobie kaburę. Po siódme proszę się nie bać użyć gazu. Gaz nie powoduje uszczerbku na zdrowiu gdyż jest to substancja drażniąca. Po ósme jak użyjecie gazu to od razu UCIEKAMY. Gaz działa na maksa po 2-3 sekundach od psiknięcia. Czasami to o te 2-3 sekundy za dużo. Po dziewiąte pamiętajcie aby od czasu do czasu psiknąć tym gazem taką półsekundową serią aby zobaczyć czy działa. Psikamy na przykład w parku(nie polecam w domu). Po dziesiąte mam nadzieję, że pomogłem. Gaz dodaj***ardzo pewności siebie, ale uwaga jeżeli masz wyjście to zawsze staraj się uniknąć konfrontacji. Po jedenaste zapomniałbym jak jakaś Pani pracuje w sklepie to proszę śmiało kupować gaz typu gaśnica i chować go pod ladą. P.S. Pamiętajcie, że gaz za 15zł to gwóźdź do trumny. Widziałem filmik jak gimnazjaliści sobie takim psikali po oczach. Jedyne co to się popłakali a chmura gazu ma około 1,5 długości. Dla porównania gaz za 60zł ma chmurę długości około 4 m. Uwaga na gazie nie oszczędzamy bo to tak jak oszczędzać na poduszkach powietrznych w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z kolegą nade mną, gazy, które są w szminkach, perfumach i breloczkach to szmelc. Psikniesz raz i jest pusty. Najlepiej wziąć jakąś sporą puszkę, co najmniej 50 ml, na bron.pl można dostać taie w miarę tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym wszystkim polecić moją stronę o gazach pieprzowych. Stworzyłem ją po to aby rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie tego środka samoobrony. http://gaz-pieprzowy.info.pl/?p=20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, gaz jest dobry, ale sporo osób ostatnio mówiło o latarce z paralizatorem. Mój znajomy kupił sobie taką np. do odstraszania dużych psów na wiosce. A kilka koleżanek ma go do samoobrony i czują się pewniej. Znalazłem stronę o tym w necie i tu jest cała specyfikacja i zdjęcia jakby ktoś chciał zobaczyc i poczytać więcej http://latarkazparalizatorem.pl . Ja takiej nie mam ale chyba wezme bo nie jest nawet droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkkk
Ta latarka to nic nie warta chińszczyzna i w razie czego przyniesie więcej złego niż dobrego, bo nie zadziała odpowiednio. Jak ktoś chce porządny paralizator to musi wydać znacznie więcej. Osobiście jednak uważam gaz za lepszy środek obrony zwłaszcza dla kobiet, bo działa na dystans, nie ma konieczności wchodzenia w bezpośredni kontakt z napastnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenka8
Ja powiem Ci,że na początku nie byłam trochę do tego przekonana bo normalnie sądzilam,ze nic mi sie nie może stać ;) Byłam bardzo pewna siebie. Któregoś dnia na Lubartowskiej w Lublinie napadło mnie kilka typków. Bardzo się wystraszyłam. Na szczęście udało mi się uciec bo byli pijani i ledwie się trzymali na nogach. Od tamtego czasu mam uraz do ciemnych dzielnic no i zawsze noszę ze soba gaz pieprzowy. Zobacz, tutaj jest największy sklep w sieci: http://www.bron.pl/bron-bez-zezwolenia/gazy-pieprzowe Masz bardzo duży wybór. Niektóre gazy wyglądają jak niewielkie szminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co gaz? ja sam sobie kupiłem broń alarmowo-hukową Walter P99, jakbym miał dziewczynę to bym jej też gnata takiego kupił do ochrony. Jak dotychczas skorzystałem z tego naszczęście tylko raz, ale ta broń jest w ponad 90% identyczna jak prawdziwa, huk ten sam, nawet łuski wylatują i ten charakterystyczny dźwięk spadających łusek na chodnik czy asfalt. Wracałem po nocy przez park, no i dwóch takich wyrostków zaczęło do mnie sapać, byli pijani więc odważni, chcieli kasy, po chwili jeden wyskoczył ze scyzorykiem. Co w takiej sytuacji dałby mi gaz? g****o... A tak wyjąłem broń, mówie 'rzuć to i gleba albo ci kolano przestrzele' i szybko oddałem dwa strzały ostrzegawcze w powietrze, kolesie byli z'e's'r'a'n'i padli na ziemie i przepraszali, ja im tylko powiedziałem, macie 5 sekund i was nie widze, wypiżdzać. Uciekali jakby ich groźne goniły. Fakt że ta broń waży 600 gram, a gaz znacznie mniej, ale napewno jest bardziej efektowne i skuteczne w działaniu. Taki bandzior nie będzie sie zastanawiał czy to prawdziwa czy nie, zwłaszcza że huk jest jak w prawdziwej, do tego te łuski, a w sytuacji zagrożenia on naprawdę nie bedzie miał powodu myśleć ze to nie prawdziwa broń. Może pomyśli, że nie fortunnie napadł na policjanta/policjantke po służbie, albo pracującego po cywilu albo tajniak albo po prostu innego 'cwaniaka' mafioza czy gangstera. Tak czy siak, samo wyciagnięcie tej broni, ostra reakcja parę mocnych słów w ich stronę podparte dwoma ostrzegawczymi strzałami w powietrze przestraszą każdego cwaniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaaa
Nie zgodzę się z powyższym, gaz dałby dużo więcej, bo jak ktoś pozna, że ten pistolecik to atrapa to na nic ci się nie przyda, a w rękach kobiety wygląda jeszcze mniej przekonująco. Do tego z tego co widzę to cena z 1000 zł, bądźmy poważni. Dobry gaz pieprzowy prawidłowo użyty skutecznie obezwładnia napastnika, koleś nie może otworzyć oczu, wszystko go piecze, dusi się, smarcze i nie jest w stanie kontynuować ataku. Polecane marki gazów były wymieniane wyżej oraz wskazówki gdzie je nosić i jak ich używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×