Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serduszko5

Jaki jest Wasz ulubiony kosmetyk?

Polecane posty

Ciekawi mnie bez czego nie potraficie się obejść! :) moim numerem jeden w torebce jest czerwona szminka High Performance od ArtDeco i kokosowy krem do rąk. A Wasze hity? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim numerem jeden jest zdecydowanie balsam z woskiem pszczelim z AVON jak dla mnie hit ! dlatego kupiłam sobie aż trzy ! jeden mam w domu drugi w pracy a trzeci w torebce ;) POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalny? opowiedz coś wiecej? :) z naturalnych kosmetyków polecam miód do ust, nie wiem gdzie go można znaleźć, ale swietna sprawa! i dodaję do tego czerwony lakier do paznokci od artdeco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jillkowa
To prawda ze własnie takie kosmetyki sa najlepsze i jesli chodzi o efekty ich dzialania na skórze są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecce homo
ulubiony? a jest taki jeden :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaki jeden???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre mydło i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo mydło i woda i to juz wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
''katrem79 Ja na pewno nie wyobrażam sobie tego, że miałabym nie użyć kremu do twarzy.'' To wlasnie zle swiadczy o twojej twarzy, tez kiedys myslalam, ze krem do twarzy, rak czy balsam do ust to koniecznosc, a odkad uzywam kosmetykow naturalnych, nie mam juz takiego przymusu. Stanowczo poprawila sie tez skora na moich nogach, gdzie mialam problemy z wrastajacymi wloskami, oraz wlosow, ktore wczesniej byly sztywne i kazdy wygiety w inna strone. Moj ulubiony, wielofunkcyjny i tani naturalny kosmetyk to mydlo w plynie dla dzieci Baby Dream z Rossmanna. Mozna uzyc jako szampon od czasu do czasu, do kapieli, jest naturalne i bardzo delikatne dla skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Ach, co za glupi blad, powinno byc 'zle swiadczy o twoim kremie'!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to sa naturalne kremy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Najprostsza rada, jakiej moge udzielic tak na szybko, to unikaj w produktach tych skladnikow: paraffinum liquidum, mineral oil, paraffin, sodium lauryl sulphate, sodium laureth sulfate, ammonium laureth sulphate. Wiecej mozesz poczytac w internecie, ale ogolnie najczesciej, kiedy nie ma tych glownych 'brzydali', produkt bedzie dobry. Jest jeszcze kwestia parabenow, ale, przyznaje, nie za bardzo sie znam. Sprawdzaj tez certyfikaty, bio czy organic, stanowczo polecam wszystko ze znakiem Ecocert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Te trzy ostatnie skladniki wymienione wyzej to w produktach myjacych. Unikam tez silikonow, czyli wszystkiego, czego nazwa konczy sie na -cone w zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie lepiej uzyc kremu z Bajkaliną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaCe
Mój ostatni hit to rękawiczki SPA z Exclusive Cosmetics, rewelacyjnie nawilżają dłonie, zakłada się je na pół godziny i po tym czasie dłonie są mega nawilżone i miłe w dotyku. To coś jak domowy zabieg parafinowy. Dla mnie szczególnie fajne, bo przy zimnie i włączonych kaloryferach moja skóra bardzo się przesusza. Kosztują ok. 12 zł. Można je kupić w niektórych marketach i w Rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię bioliq dermoserum wygląd skóry poprawia się po tygodniu stosowania, super nawilża, bardzo dobrze się wchłania, myślę że jakościowo ten kosmetyk można porównać z Serum Vichy a cena w aptece czerwonej- tam ostatnio kupowałam ok. 14 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bogna40
Nie ma juz dzis nic lepszego jak krem z Bajkaliną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje najnowsze odkrycie, to balsam i żel czekoladowy Sorayi z serii So Pretty Piekne Ciało. To moje pierwsze kosmetyki o takim zapachu. Dotychczas krążyłam raczej wokół aromatów kwiatowych lub owocowych, a okazuje się, że taki smaczny czekoladowy zapach mnie uwiódł absolutnie i zamiast tradycyjnego balsamu o zapac****akiegoś kwiatuszka przywędrowałam do domu z czekoladą zamkniętą w ślicznym różowym opakowaniu, której mogę bezkarnie używać, nie martwiąc się o obwód w bioderkach :). A tak serio zapach jest prześliczny , balsam super nawilża i wszystkie miłośniczki czekolady myślę, że byłyby nim zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ich sporo ale na pewno jeśli miałabym wskazywac na ten najlepszy to byłby nim RESIST Super-Light Paulas Choice. Dla mnie to najlepszy kosmetyk dla mojej suchej skory. Jest bardzo lekki i do tego jeszcze na filtr 30tke wiec ideał tez na lato. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widze ze można zamówić sobie kosmetyki Paulas Choice w wersji mini. I tak własnie zrobie, bo jestem ich strasznie ciekawa jak zareaguje na nie moja skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zachwycona kosmetykami Casada Beauty www.casadabeauty.com.pl Szczególnie serum o twarzy Age Control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekoladowa wazelina do ust od Flosleku - prosty kosmetyk, ale do ust czy suchych łokci jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony kosmetyk to oryginalna ziemia egipska bikor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej lubię podkłady marki bell- nie wysuszają skóry i dzięki nim mam mniej wyprysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupmonster
Do makijażu baza pod cienie ArtDeco i podkład Estee Lauder Double Wear (wersja light). A z pielegnacji to ostatnio serum pod oczy Time Control od firmy minus417.com.pl. Bardzo fajne serum! Podbieram je mamie :) ja stosuję też jako rozświetlenie okolic oczu pod makijaz. Podoba mi się skład - duzo naturalnych wyciągów. Od razu po wklepaniu kremiku, odczuwalne jest napięcie skóry i rozświetlenie tej okolicy.I ja i mama jesteśmy zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydło chandrika z olejów i recznie robione, olej arganowy, olej migdałowy olej koosowy, rosyjskie produkty Agafi -pasta do zebów z propolisem, szampon kokosowy do włosów Vatika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×