Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annakos

Jaki kolor dla nastolatki?

Polecane posty

Gość annakos

Jaki kolor ścian wybrać do pokoju dziewczyny 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Niech sama zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Dekoral
Witaj! Kolor wpływa na nastrój. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór kolorów aranżując każde wnętrze. W wieku 15 lat precyzują się już po woli zainteresowania i pasje. Warto zwrócić na to uwagę i przygotować coś co sprawi córce wielką radość :) Np. plakaty, grafiki, czy np. ściany w ulubionym kolorze. Podpytaj córkę, o ulubione barwy i wzory. :) Pytasz jakie kolory wybrać? Wszystko oczywiście zależy od dodatków i mebli w pokoju córki. Przygotowałam jednak małą podpowiedź: są dwa sposoby łączenia barw: 1. Kontrastowo: np. aksamitny burgund/muślinowy turkus, czerwień flamenco/lawendowy welwet. 2. Komplementarnie: np. satynowy wrzos/batystowy fiolet, karmelowy zamsz/ odwaga. Pamiętaj, że jasne kolory sprawdzą się idealnie przy małych, ciemnych pomieszczeniach, a ciemne i wyraziste przy większych, z lepszym dostępem do światła dziennego. Mam nadzieję, że Cię zainspirowałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zamówić fototapetę do pokoju młodej. Ostatnio to bardzo modne. Na stronie www.grafinia.pl znajdziesz mnóstwo zdjęć. Robią fototapety na wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×