Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bogini3

Jaki krem nawilżający polecacie do cery mieszanej?

Polecane posty

Gość bogini3

mialam dzis badanie skóry i okazało sie ze jest sucha. kosmetyczka polecila mi krem ale kosztuje ponad 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci polecama
kosmetyki BIODERMY seria do cery tlustej SEBIUM, jak dla mnie i mojej kumpeli jest to poprostu rewelacyjna seria:) ona ma matujaca koloryzujacy i jest zadowolona bardzo, ja mam od niedawna BIoderma Sebium Pore Refiner i tez jestem zadowolona, a dla Ciebie najlepszy byl by Bioderma Sebium Hydro, jesli sie zdecydujesz daj znac jak efekty !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ma byc powazny tenmat
tez polecam biodermę sebium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci polecam a
Bioderma Sebium Hydra nawilżający krem do skóry tłustej i ze skłonnością do trądziku 40 ml. Działanie: Nawilżająco-łagodzący krem dla skóry tłustej, osłabionej, wysuszonej i/lub podrażnionej na skutek kuracji przeciwtrądzikowej. Sebium Hydra przeciwdziała tymczasowym zaburzeniom skóry tłustej spowodowanym silnie wysuszającymi kuracjami, drażniącymi czynnikami zewnętrznymi itp. Nawilżająco-regenerujące aktywne składniki kremu zwalczają łuszczenie się i zmniejszają uczucie napięcia, a składniki łagodzące niwelują wszelkie podrażnienia naskórka. Sebium Hydra jest bardzo dobrze tolerowany, przywraca skórze uczucie komfortu i naturalny blask. Nie zatyka porów. Jest hypoalergiczny. Sposób użycia: Stosować 1 lub 2 razy dziennie na oczyszczoną skórę twarzy (najlepiej przy użyciu Sebium Gel Moussant lub płynu micelarnego Sebium H2O). Opakowanie: 40 ml. Nasza cena: 40.47 PLN 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja polece z czystym
sercem NIVEA nawilżający do skóry mieszanej, lub tez NIVEA do skóry suchej - choc mam skore wlasnie mieszaną to ten drugi sprawdzil sie u mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini3
mozesz mi pokazac jak wygląda ta nivea ??? ta która u Ciebie sie sprawdziła? ile kosztowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfecta
Mam perfecte matujący ten dla cery w kazdym wieku, skora mi sie przetluszcza i na razie czekam na efekt zmatowienia, bo czytalam tutaj o nim, wiele dziewczyn go polecilo:) Co do takich badan, jesli byla to kosmetyczka z kwalifikacjami to powinny byc one niepodwazalne, ale uwazaj, bo mi kiedys robily kobiety z Vichy (nie wiem czy byly kosmetyczkami) i tez stwierdzily, ze mam za sucha skore mimo ze sie przetluszcza, a moja kosmetyczka powiedziala mi, ze jest ok... Takze pamietaj, zawsze sie 2 strony medalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam ten krem
Nivea i jeszcze mam Garniera nawilzajace i matujace zarazem, i moim zdaniem lepszy jest Garnier niz Nivea, ale porownujac je z moim nowym wynalazkiem czyli ta Bioderma Sebium to naprawde uwazam, ze jest warta swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja polecam z czystym
no kazda musi sama na swojej buźce sprawdzic, na kazdego dziala co innego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ma byc powazny tenmat
dziewczyna pyta o krem do skory mieszanej, a ty jej wciskasz nievea do suchej, we\z sie wysili i chociaz temat przeczytaj dokladnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini3
nie dawajcie mi kremów do suchej cery .JA mam mieszaną i do takeij szukam kremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilizm sie szerzy
idiotka innych obraza a sama widac jak czyta ! i kto tu mowi o powaznym temacie ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznam ze nie znam tej
serii blubel, ale slyszalam pochlebne opinie na temat pomadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzzolinka
Bardzo fajne sa kremy z serii Sensi Line Nantes. Ja jestem bardzo zadowolona z ich działania i naprawde mogę Tobie spokojnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria-wolska
Godny polecenia jest kremik z HB kosmetik z serii Emosie Face kwiatowy nawilżający. Nie zatyka porów, wygładza i pielęgnuje skórę. Można go kupić przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka kokaliczka
najlpsza jest spermmaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrant
Odradzam ten HB!!!!! Uczulił mnie tak, że na oczy nie widziałam, a do tej pory żaden kosmetyk mnie nie szkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda234
Jak już wybierzecie odpowiedni krem to polecam zrobic sobie przy okazji 3mc suplementacje Collagenem Noble Health. Po prostu efekty takiej kuracji beda jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobraSobie
Po co jest jakis collagen lub tym podobne jak mozna jest galaretki lub potrawy w żelatyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodońcia
Ja od kilku miesięcy ufam serii skandynawskich kosmetyków Decubal. maja świetnie kremy do twarzy. Mam cerę mieszaną i już bliżej mi do trzydziestki. Używam obecnie rewitalizującego kremu Decubal i spisuje się świetnie. mega plus za skład i opakowanie. bardzo higieniczne z pompka próżniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedecubal
tak Dodońca - uzywasz dekubal na wszystko hehe i w każdym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexadrija
Ja mogę zaproponować to co sama używam, czyli KREM Z OLEJEM Z WIESIOŁKA. Jak dla mnie jest rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexadrija
Dodam tylko jeszcze, że ja używam z firmy GAL. Nie wiem jak inne, ale ten się u mnie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do cery mieszanej i normalnej polecam krem z marki Gal krem z olejem z wiesiołka. Naturalne składniki i jakościowy bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi ten HB bardzo odpowiada, nie uczulił mnie wręcz przeciwnie mam gładką nawilżoną skórę i nie świecę się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam sobei 3mc kuracje Collagenem Noble Health. I rzeczywiscie po tym okresie sama bylam zaskoczona rewelacyjnymi efektami. Udało sie i teraz nie mam sie juz czego wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×