Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azs-ka

Jaki krem polecacie do atopowego zapalenia skóry?

Polecane posty

Gość WWIOLA
POLECAM SERIE EMOLIUM DOSTEPNA W APTECE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atad
walcze z AZS mojej córci własciwie odkąd sie urodzila, to juz ponad dwa lata. najpierw byly niby lekkie sterydy, ale zemłoda ma zawsze najwieciej zmian na buzi, straszni enie chcial ich uzywac. jako kremu po przetestowniu wszystkiego chyba polecam dirobase, w aptece bez recepty za ok 12 zł. jest jeszcze masc robiona za 5 zł natłuszczajaca bez sterydow zadnych , ale nie pamietam skladu. do niej trzeba miec recepte. z Maści leczniczych to jedyna którą używamy od ół roku jest ELIDEL, bezsterydowy, dziala super i jest bardzo bezpieczny. jeden mankament - cholernie drogi jak dla mnie. w promocji w Poznaiu w jednej aptece kupuje za ok 80 zł, a tubka jest neiwielka. ale naprawde polecam go bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azs-ka
dzięki, moze jeszcze macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaNadziejepomoge
Moje drogire czytam o waszym problemie i pomyslalam ze musze sie odezwac. Znam przypadek dziewczynki ktora miala bardzo duzy problem z AZS a zostala niemalze calkowiecie wyleczona przez pewne ziola nie chce aby ktos pomyslal ze plote brednie lub wypisywal swoje glupie uwagi wiec jesli chcecie abym skontaktowala was z osoba ktora moze pomoc to prosze o kontakt na meil napiszcie kto jest chory od jak dawna i skad jestescie .Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azs-ka
ja mam czerwone łuszczące plamy na zgięciach łokci (od wewnątzr) czy to także azs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem...
moze to byc początek, bo tak sie zaczyna. Pani , ktora tak polecala Elidel chciałabym powiedziec, ze zdania o skutkach ubocznych tego specyfiku, nie s a juz tak optymistyczne. Mam podobny problem tez uzywałam tego , i silniejszego Protopicu. Wiem tylko, ze trzeba między silnymi atakami AZS, wzmacniac bariere ochronną skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez miałam dziwne palmy
swędzące, jak liszaje, czasem krostkowate, alergolog walił tylko sterydy. Dzięki medycynie naturalnej - leczenie ziołami, odpowiednia dla mnie dietą i odstawienie sterydów oraz antybiotyków uwolniły mnie od objawów skórnych po miesiącach leczenia , duzo o tym znadziesz np w internecie, polecam dobrego "uzdrowiciela" który znajdzie przyczynę choroby maści na choroby nieuleczlne tak zwane "alergie" to jak leczyć wypryski przed miesiączką - może pomoga ale nie wyleczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem...
Owszem moze i nie wylęczą, ale przynajmniej zwalcza wysypkę. Przeciez to nire tylkko defekt estetyczny, to cholerstwo swędzi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez miałam dziwne plamy
na długo zwalcza swędzenie? mi takie masci pomagały na bardzo krótko albo wcale Po zaleczeniu alergii zmiany skórne nie wróciły od pół roku, o wyleczeniu nie mówię bo nie wiem co będzie dalej ale ciesze się z każdego dnia bez drapania do krwi i astmy uznanej przez lekarzy jako sterydozaleznej Nie chcę przekonywac nikogo ale jestem przykładem że mozna pokonac nieuleczalne bez bycia nabijanym przez dystrybutorów cudotwórczych naturalnych i cholendarnie drogich preparatów. Lekarze czasem tez nie lepsi- nie raz zostawiałam kikaset zł w aptece a i tak cierpiałam. Może mój wpis pomoze odzyskac nadzieje komus kto juz ją stracił tak jak kiedyś. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik-decubal
Atopowa skóra potrzebuje odpowiedniego nawilżenia i mikroelemnetów, dlatego polecem krem do ciała Clinic Cream Pozdrawiam, Iwona Drobicz eRzecznik Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda skórę atopową należy często nawilżać ja używam kremu Decubal mi podpasował odpowiednio długo utrzymuje wilgoć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka805
Ja w aptece DOZ zamówiłam całą serię Decubala i te kosmetyki w wersji czerwonej sa bardzo dobrymi emolientami. zawieraja dużo składników silnie natłuszczajachy i łagodza zmieniona chorobowo skóre. ja jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyraźniej jest. zauważ że rzeczniczka wcześniej wspominała tylko o naiwlżeniu, po moim poście że skóra atopowa potrzebuje przede wszystkim natłuszczenia, zaraz pojawia się post że ta seria natłuszcza. przypadek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyraźniej jest. zauważ że rzeczniczka wcześniej wspominała tylko o naiwlżeniu, po moim poście że skóra atopowa potrzebuje przede wszystkim natłuszczenia, zaraz pojawia się post że ta seria natłuszcza. przypadek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim testy mowiace o tym co powoduje AZS. Pozniej prewencja-czyli unikanie czynnika AZS. Jesli sie nie da wyeliminowac do konca , leczenie za pomoca nowoczesnych srodkow, niesterydowych. Oraz nawilzanie skory, ewentualnie srodki doustne przeciwko astmie. Wszystkie dostepne w aptece srodki, akurat nazwa i firma sa nieistostne, trzeba poprobowac. Z AZS bardz czesto rozwija sie astma, AZS ustepuje (nie calkowicie, ale standard zycia bardzo czesto poprawia sie wraz z wiekiem). Wiem co mowie, bo jestem osoba z AZS, moja starsza corka odziedziczyla to rowniez, a ja po swoim ojciu, ojciec po matce. to choroba w duzej mierze dziedziczna. Jesli oboje rodzice sa obarczeni to ryzyko dziedziczenia jest 50 5, jesli jedno to 25%. smutne to, ale da sie z tym zyc, Grunt to nie robic z siebie i dzieci-CHORYCH ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duffy867
kremy z Lichteny - ta marka mówi sama za siebie :) same naturalne składniki, a do tego 100% skuteczności ;) mi bardzo pomogły zmniejszyć zaczerwienienie na twarzy... polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Lichtena jest już w polsce? pamiętam, że kiedyś była ale potem długo nie mogłam jej znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze sprobowac calkowicie odmienic diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yowcz
no mysle,ze dieta spoko, ale jezeli chodzi o pielegnacje cery to jednak dobry krem, ktory nie podraznia jest wazny. Ja osobiscie od 2mc jak sie tak chlodniej zrobilo, zaczelam uzywac Lichteny i nie widze zeby cos zlego sie dzialo z moja cera, do tego sie polepszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapper nunczako J.Taratajcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuminna
Lichtene koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ zatrzęsienie spamerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabakierka
Atopowe to takie dziadostwo!!!!!! matko....mecze sie z tym masakrycznie:( A co do tych marek to akurat Lichteny uzywam. Nie uczula, to zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bardzo dobrze dziala olej kokosowy. i dobre sa tez masla ktore za baze maja akohol cetearylowy, to jest bardzo dobry i delikatny emolient, musi byc na 2 lub 3 miejscu w skladzie to wtedy bedzie dobrze dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu już wspominał o Lichtenie i ja tez moge śmiało polecić! świetnie sobie radzi z atopową cerą i do tego super nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, lichtena zdaje egzamin przy problematycznej skórze. Spokojnie można nawet smarować tym kremem dzieci. Ja co prawda nie mam atopowej, za to po prostu suchą cerę i krem bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×