Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki laptop jest najlepszy 13 14 czy 15 cali

Polecane posty

Gość gość
najlepszy jest taki, co ma dobre wnętrze. a poza tym to ja bym wybrała 15,6 albo 17,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia poziomkowa
ja szukam takiego 11,6 lub 13,3 firm sony vaio asus lenovo może możecie coś polecić do 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszukiwarka komputronik.pl nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie kafeteryjnie
17,3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia poziomkowa
17,3 to jak komputer stacjonarny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czy masz amia gdzieś go targać ze sobą czy będzie służył tylko w domu. Jak targać to taki do 14 cali, jak do domu to 15,6 lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia poziomkowa
w domu mam 15,6 ale chcę mniejszy do torebki i łózka.Wiem do łóżka to jest facet a nie notebook, Ale ja czasami potrzebuje notebooka do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia poziomkowa
no i obowiązkowo musi być czarny. Bo mam wrażenie że sreberko będzie sie zdzierać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia poziomkowa
jak ktoś jest posiadaczem któregoś z tych modeli to chętnie poczytam opinie sony vaio sve 1113m1e asua x202E-ct011h asuau36sg-rx008d lenovo idea pad s300 (59-350182)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też planuję kupić laptop, a się nie znam i nie wiem, co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są laptopy dla graczy ale wazą 3-4kg. Laptop 13cali to porazka, nadaje sie tylko do neta, napisania czegos w wordzie. Najlepszy 14-15cali. B.dobry jest np asus ux32vd albo ux42vs. Lekki, aluminiowy, dedykowana karta geforce 620m, do grania sie nadaje (na srednich i niskich detalach) albo Sony vaio z serii S np SVS13 albo SVS15. To te drozsze 3-5tys. Najlepiej jak ma dysk SSD super szybki i nie uszkodzi sie podczas przenoszenia jak HDD. Patrz na wage, max do wygodnego noszenia to 1,8 - 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę dobrego laptopa do internetu i Worda gry mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia poziomkowa
ja potrzebuje notebooka tylko do internetu,poczty i napsania czasem cv albo paru zdań w wordzie. waga ma być 1,5-1,6 kg a 1,8kg to max. Żadne gry, ściąganie filmów mnie nie interesuje. Ma mi sie wizualnie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 1800 troche malo , moge ci polecic do 2300. CLEVO, laptop skladany na zamowienie, i7-4 core 2.8 ghs 8mb cach, 16gb ram, geforece 780m, ssd 250 gb, 750 gb 7200 rpm drugi dysk, ekran full hd matt, podswietlana klawiatura, bluetooth, wifi, karta dzwikowa asau xonar, 3 lata gwarancji.. z tym ze to jest 2200 funtow x5 zl to jakies 11`000 zl. - no ale masz maszyne na lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vanilia - ASUS x202E-ct011h jest ok, ma dobre opinie. Maly, lekki, do neta i pisania ok. Ten sony ktory podalas podobno halasuje jak suszarka. A jesli ktos chce laptopa z full HD, z***bistym dyskiem, procesorem i grafiką to musi wydac min 4tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia poziomkowa
do takich celów wystarczy za 1800. Tymbardziej że juz jeden mam. Ten ma być do łózka :P :D i do torebki czasem.Nie będę przepłacać za markę lub parametry jak i tak nie są mi do niczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia poziomkowa
asus jest fajny tylko ta srebrna klawiatura. mnie chciałabym aby sie pościerała i wyglądała bleeee. Choć ja szanuje bardzo swoje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie chcesz bierz asusa. Recenzja lenovo jest w internecie. Sony...tu placisz za marke, robią dobre laptopy ale te bardzo drogie, obudowy z magnezu, wlokna szklanego etc. Tani sony to szajs. Do lozka to chyba zadna roznica jaki ? :D albo tablet..skoro internet cie interesuje. 1,5kg vs 500gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia poziomkowa
w asusie przeszkadza mi ta srebrna klawiatura. A tak wszystko byłoby na + tabletu nie chce...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o Dell'ach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia poziomkowa
też widziałam jakiś model dell do 1800 tylko miał srebrną pokrywę :D więc go nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 18 stke Clevo i jestem zadowolona ale jak ktos nie potrzebuje takiego duzego to moze byc 17stka ciut mniejsza nie lubie malych lapkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia poziomkowa
asusu36sg-rx008d a tn model ? ma ktoś może ? jest czarny, mały lekki tylko ma W7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 to najlepszy windows, 8 to dziadostwo przeznaczone dla ekranów dotykowych, do tego szpieguje to co robisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie szpieguje nie Windows tylko ks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki z amoledem 16:9 rozdziałka i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOziołowaty OduR
ale jak kupujesz to najpierw sprawdz go na notebookcheck.pl tam jest dokładnie opisany każdy model czy sie grzeje jakie konty widzenia ile prądu żree i jakie gry pójda i ile w punktów w breczmarku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Samsunga 11 cali, waga ok. 1,3 km, czarny. Bateria wytrzymuje ok. 4-5 h. Na chodzie bez jakiejkolwiek awarii od 3,5 roku. Koszt wtedy 890 zł To mój jedyny komputer - stacjonarny włączam góra raz na miesiąc. Doskonały do podróży, na uczelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×