Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odkurzaczara

jaki odkurzacz

Polecane posty

Gość odkurzaczara

workowy czy bezworkowy? Ktory lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie chciało przeczytać
zależy ale dobre są cyklonowe i z workami hepa papierowe sa do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Workowe. Ja mam workowy odkurzacz od lat i nie ma z nim najmniejszych problemów. Kupiliśmy go w electro razem z zapsaem worków wiec posłuży nam jeszcze hoho czasu. Teraz z tego, co widze dają 5 lat gwarancji na wszystkie swoje produkty, więc może i ty u nich coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
workowy czy nie - lata się na nim tak samo ;) to tak z porad starej wiedźmy. a serio, jak dotąd miałam do czynienia tylko z workowym i chyba na tym poprzestanę. obecnie rozglądam się za odkurzaczem do nowego mieszkania, ale zamówię chyba na moderni, przypadł mi do gustu jeden siemens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam roboclean. to taki robot domowy:) odkurzacz zwykly pioracy, odswierzacz powietrza, trzepak itp . mozna nim myc podlogi okna, prac dywany tapicerki po wczesniejszym wytrzepaniu ( takze przez ten sprzet). ja uzywa go juz spory czas codzeinnie i jestem zadowolona. wykonuje mnostwo czynnosci a jego konstrukcja jest tak proat ze sie nie psuje. sporo kosztuje bo 5500 zl ale warto na prawde. a i jest na wode. tzn ma zbiornik na wode i dzieki temu kurz nie wydostaje sie ze zbiornika i nie brudzi spowrotem podlogi tak jak to sie dzieje w odkurzaczach z workami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie workowy. Do tej pory tylko z takich korzystałam, więc nie mam jakiegoś porównania, ale po co zmieniać coś co się sprawdza? Zobacz sobie na stronie electro.pl jest duży wybór takich odkurzaczy. Nie są drogie. A jeśli chodzi o markę to na pewno zelmer, albo electrolux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bardzo chciała bez-workowy bo sama się zdążyłam już przekonać jak mieszkałam kiedyś w wynajmowanym mieszkaniu gdzie właśnie taki mieliśmy do dyspozycji, ze odkurzacze bez-workowe są bardzo ekonomiczne i jeszcze jak się kupi jakiś lepszy np. http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=46&prod=91768 to one maja do ściągania śmieci takie okrągłe wiry (nie wiem jak to nazwać) ale dzięki temu nie ma się kompletnie odczucia, że np. przestaję ciągnąc śmieci więc odkurza się bardzo wygodnie. Dużo większy komfort sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkurzaczara
Widze ze temat sie rozwinal , dziekuje za wszystkie odpowiedzi :). Odkurzacz zostal zakupiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
A może warto zastanowić się nad wodnym odkurzaczem? Teraz są one coraz popularniejsze i jednak o wiele dokładniejsze od tych tradycyjnych. Z tego co wiem, to odkurzacz MPM Bora jest jednym z lepszych tego typu, także warto przyjrzeć mu się bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
ten bora mpmu tez zwrócił moją uwagę! zwłaszcza, że jest stosunkowo niedrogi, czy ktoś miał już do czynienia z tym sprzętem? głośny jest? zależy mi na tym, żeby nie był przesadnie hałaśliwy, bo mieszkam w bloku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze coś takiego: www.zamiatarki-rcm.pl/odkurzacze-nc-7.html podobno jest zdecydowanie lepszy od tradycyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w taki odkurzacz od nich http://www.zamiatarki-rcm.pl/ to zainwestowałam do własnej firmy i to był faktycznie strzał w 10. zdecydowanie łatwiej jest teraz utrzymać wszystko w porządku, zwłaszcza w takim okresie jesienno - zimowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja preferuję bez workowe. Są higieniczniejsze. Po każdym odkurzaniu wyjmujesz wysypujesz i myjesz. Nic się tam nie zbiera nie mnoży.. Jestem alergikiem i to dla mnie bardzo ważne. Najfajniejsze i najtańsze odkurzacze widziałam na stronie sklepu: e-import.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie na stronę http://www.kerpol-karcher.pl/ - mają dobry sprzęt karchera. Polecam odkurzacze uniwersalne, są naprawdę świetne. Fajnie odkurzają i wykładziny dywanowe, jak i płytki i podłogi drewniane. Co warto zauważyć, nie rysują podłóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluszkaa
warto popatrzeć w necie na sprzęt bo ceny sa bardzo różne. ja mam taki http://selgros24.pl/Sprz%C4%99t-AGD/Drobne-AGD/Pozosta%C5%82e-drobne-AGD/Odkurzacze-i-akcesoria/Zelmer/ODKURZACZ-WORKOWY-ZELMER---ZVC305SP/2_68415.do kupowałam właśnie w selgrosie przez neta i towar był na drugi dzień. superowe są takie zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że bezworkowy . Ja mam taki z Panasonca i mogę Ci spokojnie polecić. Po pierwsze nie wywalasz o nie wytrzepujesz kurzu a po drugie odkurzacz jest mega cichy i mega lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że najlepszy odkurzacz znajdziesz tam gdzie ja znalazłem czyli na stronie internetowej http://www.cozacena.pl/ Porównujesz sobie ceny i wybierasz tą najlepszą. Oszczędzasz pieniądze oraz czas bo nie musisz wychodzić z domu i biegać po sklepach oraz stać w kolejkach. Wszystko robisz w domu. Szybko wygodnie i oszczędnie same plusy gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivenso
Polecam do rozważenia odkurzacz wodny marki VIVENSO. Zdecydowanie lepsza efektywność, szczególnie istotne gdy w domu są Maluchy i zwierzaki. Ponadto przefiltruje powietrze, usuwają też drobny pył i alergeny. Nadaje się do aromatyzacji, pakowania próżniowego, ma funkcję odsysania płynów i dmuchania. Jeśli chodzi o funkcjonalność, przewyższa tradycyjne odkurzacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie hitem jest robot sprzątający, mam juz kilka miesięcy electrolux pure i9 i nie wyobrażam sobie że mogłam kiedyś mieć zwykły odkurzacz, super wygoda, sam sprząta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivivi
Ja też mam Electrolux pure i9 ;) wybrałam sobie go na media expert, jest fajny, dokładnie sprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×