Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marychaaaa

Jaki płaszcz kupić??? Jakie są teraz modne???

Polecane posty

Gość marychaaaa

Możecie mi podać linki? będę wdzięczna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaa
Dziękuję :-) bardzo ładny ;-) mogę wiedzieć gdzie kupiłaś i za ile? ;-) mieszkam w małym miasteczku i nie widziałam nic fajnego, albo mi się nie podobały albo pół miasteczka ma taki sam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati17041
Dziewczyny a powiedzcie mi czy taki zgaszony fiolet płaszczyka na zimę pasuje do brązowych szpilek kozaczków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaa
lalka ładne te płaszczyki, podoba mi się ten czarny :-), tylko trochę boje się kupować przez internet bez przymiarki ale chyba nie bede miała wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUMPELLKA
DO PATI 17041 - nie lubię typowych rozwiązań - za proste - zawiąz szalik pasujący do BUTOW ,tych brązowych i bedzie ok.Torebka w podobnym styly i będzie super... Można nietypowo z czerwienia,granatem , szarym , z każdym kolorem - oby nie więcej jak 3,a najlepiej 2 te same kolory w różnych odcieniach... I jeszcze pytanie - czy naprawdę cos co ubieracie na siebie musi byc MODNE??????????Co to dla was oznacza? Dla mnie to oznacza tyle,że wszyscy sa podobnie ubrani - jedni z gustem , inni bez,jedni w żółta bluzeczkę za 150zł inni z targu za 10 zł,też żółta... Popieram zgaszony fiolet płaszczyka , ale ja nie kupiła bym przez internet.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUMPELLKA
Dopiero otworzyłam linka z nev Lookiem - mam kawałek od domu ten sklep( UK) płaszczyki maja rzeczywiście fajne,córka właśnie kupiła jesinny w tym sklepie za 10f - połowa ceny - polecam SALE - mozna rzeczywiście nabyć fajne ciuch już za 1 FUNTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam w moim miescie za 110zl!!:D jest typowo jesienny i na lzejsza zime:) ja nie kupowalabym na allegro plaszcza- wiadomo bez przymiarki itd.. do niego mam brazowe (nie za ciemny, cieply braz) ala oficerki(stawialam na wtgode:) ) bardzoe ladnie wyglada to w zestawie i dokupie jescze brazowa torebke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUMPELLKA
LALKA - podoba mi się płaszc zy z NEXT-a , czyxbyś też mieszkała w UK? Jeden z moich ulubionych sklepów - maja teraz ogromne wyprzedaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUMPELLKA
WE MNIE SEX - popieram braz i oficerki , może coż na głowę fajnego i będzie super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na glowe nigdy nic nie nosze jakos nie lubie:P ale ze plaszczyk bez kaptura to na chlodniejsze dni zimy bede musiala sobie jakas czape sprawic:D ale to juz bede dobierac do szalika i rekawiczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bardzo ubolewam nad tym ze nie bylo innych kolorkow tylko czarne plaszczyki... a ja chcialabym szary albo jakis jasniejszy:P no ale jak zobaczylam cene to przestalam wybrzydzac a jak go przymierzylam to juz calkiem bylam oszolomiona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaa
Nie chodzi mi głównie o modne,) wiadomo że mi też musi się podobać :-p akurat te, które dziewczyny podały podobają mi się bardzo :-) Ja akurat nie przepadam za kolorowymi płaszczami, takimi ja fiolet, zieleń itd, jakoś głupio bym się czuła, zawsze kupowałam czarne kurtki i już się przyzwyczaiłam do takich :-p Ładne są też kremowe lub szare ale chyba wybiorę czerń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednak czern jest uniwersalna:) ja za moda niezbyt podazam:D a plaszcyk od zawsze chcialam miec ale jakos nie umialam trafic bo wszystkoe kosztowaly ok 250 zl na co nie bylo mnie stac:( no i przede wsyztskim chcialam miec cos dlugiego na chlodne dni bo mam problemy z pecherzem i musze tylek zakrywac:P a ze ten jest przed kolanko to jest bardzo cieplo w nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUMPELLKA
Proponuję szary - mnóstwo możliwości kolorystycznych,pasuje prawie wszystko.Jesteś blondynką czy brunetką , typ zimny czy ciepły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaa
Dziękuję :-) Mam dylemat bo zawsze chodziłam w krótkich kurtkach ale jakoś przyszła mi ochota na zmiany :-p Poszukam jeszcze po sklepach, może coś znajdę a jak nie to pozostaje zakup przez internet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez w krotkich chodzilam ale moj pecherz sie sprzeciwil:D i wyjdzie mi na dobre bo super wygladam i mojemu pecherzowi bo nie bedzie chorowal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUMPELKA-----a no siedze,w pracy nudy,to zakupy robie:Dale wyprzedaze to chyba zostaly juz online?gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie na wyprzedazach zadko cos jest,nosze 6-ke i zazwyczaj te sie szybko wyprzedaja.a next lubie,bo maja ubrania dobrej jakosci,wszystkie ciuchy do pracy tam kupuje i nigdy sie na niczym nie zawiodlam:-) mi do brazu to raczej zielen pasuje,albo sie po prostu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUMPELLKA
Lalka mieszkam koło Glasgow ... next - tak dobre ciuchy i fajne buty ,ale co do jakości....no cóż...Szukałam sukienki w lipcu,sierpniu,często byłam tam ,mnóstwo łaszków , jakość srednia,trochę idą na ilość , te pstrokate tuniki,bluzeczki...Różnie ,jak wszędzie... Nie znoszę Primarka,ale mam 1,5 roku temu kupioną kurtkę białą letnio-jesienno - wiosenną - i cena i jakość i kolor ( nie sprał się ,nie splowiał) SUPER.Jak sie trafi... Kolor rzecz gustu - wypowiadałam się już - wszystko można łączyć byle z umiarem... Jechałam ostatnio pociągiem - ja w 2 rękawach - do przedziału wchodzą 2 dziewczyny - jedna ubrana zwyczajnie jak nastolatka , druga wysokie kozaczki na szpilce i...skąpy czarny kostium bikini ozdobiony koronka..oczy krzykliwie zielone , rzęsy2 cm.,włosy czerwono -czarne... Orginalna ....W Polsce ten numer by nie przeszedł, tutaj po prostu troszeczkę bardziej rzucała sie w oczy i to wszystko - nie zrobiła nikomu krzywdy tym ubraniem ...Wg. mnie ,bo jestem tolerancyjna , ale są tacy ,którzy krzyczeliby za nią różne epitety...tylko po co...Rzecz gustu.. marychaaa - ten płaszczyk szary - bardzo orginalny,ale pamiętaj ,że jest ozdobą samą w sobie...Trudny,inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUMPELLKA
Spojrzałam jeszcze raz na stronę z szarym płaszczykiem - jest naprawdę ładny...,ale to co mi się podoba to styl dziewczyny niżej , w brązowych kozakach i krótkich spodenkach... Nie dla mnie,jestem za stara i za...duża,ale podoba mi się... I jeszcze taki delikatny gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz kumpelka,ja w primarku tylko ponczochy kupuje,te samonosnie,reszta jaka na mnie niezbyt wymiarowa i wiecznie tam balagan panuje. kurcze,to chyba mam szczescie do next'a,bo zawsze garnitury tam kupuje i koszule i z czystym sumieniem przyznaje sie,ze wciaz wygladaja jak nowe.jedyne na co moge ponarzekac,to dzinsy,bo po kilku praniach naciagaja sie strasznie.to samo z h&m,jakosc spadla na psy! Glasgow,slyszalam,ze to druga stolica mody w uk:-) widzisz,tak to jest,nie mozna za bardzo wyrozniac;-) marycha----fajny ten szary plaszczyk,a nie boisz sie na allegro kupowac?do szarego strasznie podobaja mi sie czerwone dodatki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam!od razu za stara!;-) slyszalam,ze te japonskie ubrania nie sa za dobre jakosciowo,czytalam artykul o tym na zeberce i strasznie co niektore dziewczyny narzekaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×