Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dollygirl

JAKI PREZENT DLA FACETA?

Polecane posty

WITAM... Być może temat się już kilkakrotnie powtarzał, ale ja jestem tu nowa, wiec wybaczcie... niedługo zbliżają się walentynki, i liczę na parę oryginalnych pomysłów na prezent dla mojego chłopaka. ma 21 lat, a jego krąg zainteresowania jest bardzo obszerny. Możecie podzielić się waszymi podarunkami jakie planujecie dać swoim partnerom, lub które kiedyś już podarowaliście. Z góry dziękuje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie wypoczynek
ty go znasz najlepiej :P stopka1: zwolennikom aktywnego wypoczynku nalezy aktywny wypczynek ulatwic stopka2: zwolennikom stacjonarnego wypoczynku wystarczy zamontowac kolka pod kanapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja p/i/z/d/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez głupich kom proszę, a dla tw wiedzy nw jakie ty masz kontakty z dziewczyna, ale mój facet nie potrzebuje specjalnych świąt na zabawy łóżkowe ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka_S
Mój facet ostatnio wkręcił się w zdalne modele. Brzmi może i śmiesznie bo duzo osób myśli, że to rozrywka dla dzieci, ale jest dokładnie odwrotnie. Tomek ma dużo na prawdę fajnych modeli, takich jak helikoptery czy łodzie. Które on usprawnia sam, ale ja bawię się później razem z nim podczas obsługi modeli. Bardzo fajna sprawa na prawdę. Możesz zawsze kupić taki model swojemu ukochanemu. Może też się wkręci tak jak mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylcia
Cześć Zuza, widzę że mamy facetów o tych samych zainteresowaniach :D No ja bardzo się cieszę, że mój facet bawi się w te modele. Dzięki temu poznał się sporo na elektryce i dużo więcej rzeczy w domu potrafi naprawić. Jeśli któraś z was też chciałaby wkręcić swojego faceta w takie zajęcie to na początek polecam np coś takiego https://zdalnehobby.pl/helikoptery-rc/14804-s107-clone-40mhz-35ch-gyro.html - dość prosty model od którego łatwo jest zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet kocha oglądać mecze piłkarskie w telewizji, na walentynki kiedyś grał jego ulubiony zespół, kupiłam więc mu szalik piłkarski, szampana i poszłam się spotkać z koleżankami. Wiecie jakie było jego zdziwienie że nawet się nie wściekłam ani trochę że siedzi przed tv i ogląda ten mecz. Zadzwonił do mnie po 2 h żebym wyszła od koleżanki i zabrał mnie na super romantyczną kolację a potem do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od faceta, Ty go znasz najlepiej, może jakiś dobry alkohol?? Oczywiście jeśli lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu partnerowi kupiłam książkę, świetne cytrynowe bokserki Mustanga, słodycze i breloczek-serce przepołowione na pół z grawerem mojego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest damska bielizna dla faceta. Ja kupuję, ubieram, a on ma radochę. Przy okazji sama sobie robię prezent. :D Kupiłam w tym roku bardzo fajną bieliznę erotyczną na dyskrecja pl i będzie szał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak się składa, że mój partner nienawidzi k***wskiej bielizny, a NORMALNĄ i elegancką bieliznę kupuję sobie na co dzień - to tak, jakby on mi na Walentynki kupił bokserki dla siebie, żenada. współczuję jak masz faceta, któremu się podobasz w k***wskich ciuchach, bo mój partner jest na coś takiego wręcz uczulony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraE89
Ja dziś zarezerwowałam pobyt w niesamowitym apartamencie w Zakopanem! ;) On uwielbia tatry i narty więc myślę że będzie zadowolony ;) Rezerwację robiłam tutaj- www.zakopaneapartamenty.net mieli jeszcze wolne miejsca i bardzo klimatyczne apartamenty - idealne na walentynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinnaś sprawdzić mu wycieczkę. Taki oryginalny prezent, ja swojemu Marcinowi zrobiłam - byliśmy w Muzeum Erotyki (niestety już zamknięte), a potem w Górach. Ciekawych miejsc jest wiele, tu jest taka fajna stronka: http://www.wartozwiedzic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie ma hobby? Może kup mu jakiś gadżet z nim związany? Ja kupiłam mojemu kubek termiczny, bo codziennie rano pił kawę w domu, a teraz może pić w samochodzie jak jedzie do pracy. Do tego jakieś słodycze dokup. Ostatnio w modzie jest czekolada Jedyna od Wedla - opakowaniem nawiązująca do czasów PRL. Możesz mu kupić i przypomnieć czasy dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś ubrania albo gadżet elektroniczny? Wejdź sobie na http://allinside.pl/. Mają tam mnóstwo fajnych rzeczy w dobrych cenach, sama tam często kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że faceci lubią fajne gadżety, np. Jakąś dobrą zapalniczkę (jeśli jest palący) albo w ogóle coś takiego eleganckiego. No i do tego można dodać jakiś dobry alkohol, mojemu ostatnio posmakowały wyroby http://www.wodkiraciborskie.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu na urodziny kupiłam przejazd ferrari :) i był zachywcony tu znalazłam takie coś www.autoprezent.pl i polecam. każdy facet będzie zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła098
Prześlij prezent pocztą balonową. http://balomania.eu/kategoria-produktu/poczta-balonowa Taka usługa jest bardzo popularna w innych krajach, chociaż u nas też zdobywa coraz więcej sympatyków. Takie uhonorowanie faceta na pozór może wydawać się mało efektowne ale zapewniam, że to miła i oryginalna niespodzianka. Wiem bo tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lodzik z połykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galahadowa
Zgodzę się - faceci lubią gadżety :) Ja od siebie jeszcze polecę Wallet Ninja -można go na Allegro kupić (tylko uważaj, żeby był oryginalny) -- masz tam 18 narzędzi w 1 :) https://youtu.be/g84qdgc3_ik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amebros
Mój facet dostał ode mnie lot paralotnią, ale to zależy od tego, jaki on jest. Takie pakiety na Prezent Marzeń kosztują śmieszne grosze, można również dobrać zupełnie inne - kwestia odpowiedniego dopasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harskiej
Kwestia taka ile macie pieniędzy do wydania. Prezent Marzeń wam coś mówi? Tam macie np. jazdę czołgiem. Jeśli tylko drugą osobę coś takiego kręci, to prezent będzie świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szkoda wam kasy na tych j******h facetów i tak was w*****ają i zostawią ja bym nawet grosza na tych śmieci nie wydała tylko kopa w d**e i za drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakacek
Na Prezent Marzeń mają np. jazdę czołgiem, jest też jazda ferriari, więc może idźcie w tym kierunku, bo już takie prezenty będą moim zdaniem zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, chociaż to kwestia podejścia i oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciał: 6 calowy telefon, rower za 7 tysięcy i autko do 14tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Teraz jest tyle fajnych prezentów, ze dla każdego się coś znajdzie. Ostatnio wyczaiłam bilety na rajd polski w Mikołajkach na https://www.tiketto.pl/?category=10 Nie wiem czy nie kupię jednego dla mojego faceta i jednego dla taty. Obaj uwielbiają samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci raczej nie są romatykami więc raczej pierdółki i zdjecia odpadają chyba ze twój jest wyjątkiem. Ja bym stawiała na coś związanego z tym co lubią robić kwestia indywidualna. Można też zaryzykowac i kupić jakieś uniwersalne przydatne rzeczy. Fajnym pomysłem był prezent który dałam mojemu chłopakowi jak go jeszcze nei znałam z rok temu albo troche więcej. Dałam mu karte wallet ninja jest to taki wielofunkcyjny gadżet. Ma go nadal i używa więc chyba to był dobry prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×