Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nani*

jaki róż polecacie?

Polecane posty

Gość nani*

Szukam jakiegoś dobrego różu. Nie lubię tych z dużą ilością błyszczących drobinek. Od dłuższego czasu używam clinique peony- ale jest za mocny-zbyt widoczny. Może macie jakieś sprawdzone, dające ładny, delikatny efekt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple_lady
Ja mogę Ci polecić róż Artdeco. Dobrze się z nim pracuje, można osiągnąć delikatny efekt. Sama też nie lubię jak mi się odznaczają wyraźne różowe plamy na policzkach, kosmetyk nakładam tak, aby twarz wyglądała na zdrowszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama43
Jak dla mnie najlepszym wyjściem są kosmetyki kremowe w sztyfcie, zauważyłam, ze coraz więcej firmy kosmetycznych ma je w ofercie. Kupiłam niedawno róż i bronzer z eveline, bardzo praktyczne produkty, dużo szybciej potrafię wykonać takimi kosmetykami makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakolka
Może róż z eshopannabelle? Mają bardzo duży wybór odcieni nawet dla bardzo jasnych karnacji. U mnie najlepiej sprawdza się ten w odcieniu Romantic. Do nakładania przeważnie używam pędzla do różu z tej samej firmy. https://www.eshopannabelle.com/pl/akcesoria-do-makijazu/99-pedzel-do-rozu.html Jest niedrogi i bardzo solidnie wykonany. Ładnie rozprowadza produkt nie robiąc plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka65
Blush Sensation jest fajny, kupiłam go dosyć niedawno, ale to zdecydowanie jeden z moich ulubionych różów, jakie dotychczas miałam. Kolory bardzo mi podpasowały, pigmentacja bardzo dobra, nie ma się do czego przyczepić, no i cena dość niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×