Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mająca wątpliwości

Jaki telewizor kupić - plazma czy LED

Polecane posty

Gość mająca wątpliwości

Oczywiście plazma nowej generacji, czy może lepiej w technologii LED? Chcę kupić duzy, 42 cale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mająca wątpliwości
Żadnych rad? Żadnych opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko LED
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek24523452
Proste... porównaj zużycie prądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość led mniej pradu ale
gorszy obraz w porownaniu do plazmy. w plazmie czarny jest czarny a w lcd czarny jest szary. dodatkowo czesc bardzo cienkich ledow ma clouding zwlaszcza samsungi serii ue i lg. warto poczytac co to w skrocie to jasne plamy na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mająca wątpliwości
Ale te Plazmy nowej generacji mają dobre notowania jeśli chodzi o zużycie prądu, dużo się zmieniło w tej materii. LCD mam w jednym pokoju, teraz zastanawiam się pomiędzy LED a Plazmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Kupiłam led
Sharp aquos jest ok i czarny jest czarny a nie szary wcale. I ma funkcje 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość led mniej pradu ale
moze maja dobre ale wasze wiecej pradu beda pobierac niz led bo dzieki temu wyswietlaja lepszy obraz. nie kazdy led ma cloudind ale latwo sie naciac i nawet sharp nie ma takiego czarnego jak w plazmie bo to niemozliwe technicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekukkurukku
A w zasadzie to kup projektor DLP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mająca wątpliwości
DO przedmówcy - ma projektor DLP :) Chcę telewizora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mająca wątpliwości
do inżyniera serwisowego - rozumiem, że pobierasz opłatę za znalezienie dobrej ceny w necie i poradę? Stawka 50 pln za przedmiot? Hmmm, dziękuję, nie skorzystam, nie w tym potrzebuję pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy
uważasz że dobranie np laptopa pod konkretnego klienta wraz z najniższą ceną za 50 pln to dużo ?? W sklepie walną ci to co akurat musi zejśc. Na forach przewaznie 1 komputer i ludzie zafascynowaniu. A nie powiedzą ci podstaw choćby o tym że im lepsza grafa tym wiecej ciepła. Obecnie przy lutowaniu bezołowiowym zgodnym z rohs oznacza to rebalin max co 3 lata = 300pln. Kazda usługa ma swoją cenę. Uwazasz ze dobranie sprzętu rehabilitacyjnego do pracowni jeśli pracowałem w 3 firmach i znam wady kazdego urzadzenia jest wygórowaną ceną ?? Nikt cie nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
a jaka telewizję będziesz odbierać? Bo to też od tego zależy :) Ja osobiście mam Led 40 cali od Samsunga i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thule1
Ja posiadam led Samsunga 40 cali 40e8000 jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
lepszy LED jesli chodzi o zuzycie prądu, tez mam Samsunga LEDowego i moge go polecic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
thule1 masz Smart TV? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
Proszek do prania czyli jak z podświetleniem to już chyba nie takie zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frano
w telewizorach led chodzi o to że mają podswietlanie matrycy diodami led, zwykle jest to podswietlanie krawędziowe przez co obraz jest lepszy, dynamiczniejszy i jaśniejszy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frano
>>lepszy LED jesli chodzi o zuzycie prądu, tez mam Samsunga LEDowego i moge go polecic >>> jesli chodzi o zuzycie pradu to z telewizorami jest jak z pralkami, tez maja klasy energetyczne generanie im nowszy tv to ma mniejsze zużycie pradu, tzn relatywnie mniejsze do możliwosci, czestotliwosci odswiezania, wielkosci, takze dobrze inwestowac w nowe produkty niz kupowac modele z przed paru lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frano
>>.>Ja posiadam led Samsunga 40 cali 40es8000 jestem zadowolony>>> klasa sama w sobie, piekny tv jak sie sprawuje, sterownie glosem i gestami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiulqa
To można telewizor sterować głosem?! WOW! jaka ja zacofana technologicznie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thule1
Wrażenia pozytywne, fantastyczny design, sterowanie gestami i mowa działa bez zarzutu, częściej gadam z telewizorem niż pokazuję. Poza tym całe Smart TV rewelacja dużo filmów za free, w wolnym czasie youtube i demotywatory. Czasami też korzystam z przeglądarki www jak muszę na szybko a nie chce mi sie włączać kompa. Jednym słowy do prostych zadań internetowych wystarczy tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
frano no nie będę ukrywać jestem pod wrażeniem ilości bajerów :) fajan sprawa z tym sterowaniem, można się nieźle pobawić zwłaszcza w większej grupie. Jest kamerka i nawet Skype :) dużo frajdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
krysiulqa ja też o tym nie wiedziałam dopóki mąż mi nie pokazał i zapragnął kupić :) telewizor jest duży i trzeba mieć przestronne mieszkanie, żeby go zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
rzeczywiście, design telewizora jest bardzo udany, fajny kształt, na zgrabnej nóżce, ale trzeba być dość zaawansowanym technicznie, żeby go obsłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
a za ile taka przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
LED 40 cali 5500 zł :) ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×