Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalennamarta

jakie hula hop

Polecane posty

Gość magdalennamarta

witam :) Chcę kupić hula hop do cwiczeń w domu . mój wzrost to160cm waga 46 kg. jakie hula hop polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie kupiłam hula hop sportowe, średnica ok 110 cm, ale 100 centymetrów też by Ci niby wystarczyło myślę (ja mam ok 163 cm wzrostu), jest świetne i bardzo dobrze mi sie nim kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie z masażerem,kupiłam na allegro, na początku było parę siniaków ale teraz jest super:) i efekty też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie niektórzy preferują takie z masażerami, jeśli chcesz cwiczyc na hula hopie tylko i wyłączniew celu schudnięcia to moze wtedy to ma sens, ale jeśli sprawia Ci frajde kręcenie hula hopem i chciałabys się nauczyc jakis trików to polecam sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weasieja
ja mam z masazerem i niestety nie moge nim cwiczyc bo mam za malo miejsca w mieszkaniu,wiec jak kupujesz hula-hop zwroc uwage na jego srednice. niby w moim moge regulowac srednice tak do 90 ;/ ale znowu na takim 90 cm nie da sie robic kolek, non stop mi spada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam z masażerem jak na razie to wiecej lezy to hula niż nim krece ale od wczoraj sie wziełam do roboty znowu .. mam nadzieje ze jakies efekty mi to przyniesie no i jeszcze na rowerku zaczełam jezdzic znów :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do hula hopu to super sprawa, siniaki napewno bedą bo ciało nieprzyzwyczajone. Trzeba na nie zwracać uwagę, i nie dopóścić aby były za duże, bo krwiaki sie robia i mogą wylać, dlatego lepiej zrobić kilka dni przerwy, poczekać niech zbladną, i wtedy dalej ćwiczyć. Zreszta lepiej zacząc od kilku minut kręcenia dziennie jak j uz widac lekkie siniaki zrobic kilka dni przerwy itd, obserwowac swoje ciało. Po jakimś czasie bedzie można krecic po godz dziennie bez żadnych dolegliwosci i siniaków tez niebedzie, za to potem aż miło patrzeć jak centymetry ubywają :) Ja ćwicze godz bez przerwy jedynie co 15 minut zmieniam kierunek, raz w prawo raz w lewo :) i mam taki z masażerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie zawsze mam na to czas żeby poświęcać się temu codziennie, ale warto jest zachować jakąś regularność w tym wszystkim. Ale codziennie to może się znudzić, jak wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Jak zaczęłam przygodę z hoola, na początku miałam wielkie siniaki, ale z czasem już nic się nie pojawiało:) Uzależniłam się od kręcenia. Nie mówię już w ogóle o efektach treningów, bo schudłam 5 kg w miesiąc. Dziewczyny, uważajcie tylko na zbytnie obciążenie stawów kolanowych, u mnie pojawiły się bóle po 3 tygodniach. Najlepsze na to są kąpiele w regenerującej soli bocheńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×