Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość giguigi

Jakie macie ukończone kursy lub szkolenia? Płatne czy darmowe?

Polecane posty

Gość giguigi

Ja mam skończone kursy: - kasa fiskalna i obsługa komputera (darmowy) - bukieciarz (darmowy) - opiekun osób starszych z nauką masażu (darmowy) - kucharz regionalny (darmowy) - pierwsza pomoc (darmowy) - specjalista d/s turystyki (płatne - 50zł) Czy poza tym te kursy i szkolenia przydały wam się do czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loletta987
A coś Ci te kursy dały? Masz pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ukończone w sumie tylko kursy kosmetyczne bo z zawodu jestem kosmetyczką.. Wszystkie kursy były płatne... A w sumie przydaje mi sie od czasu do czasu tylko jeden. Reszta nie, więc tylko tyle, ze mam papierek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropo
Najbardziej mnie rozwalił kurs na specjalistę d/s turystyki :D Ciekaw jestem czego oni mogli nauczyć na takim kursie za 50 zł. Kurs na pierwsza pomoc to organizuje wiekszosc zakładów. Obsługa komputera - też smiechu warte, to mogło być dobre kilka ładnych lat wstecz ale teraz każdy ma kompa w domu a jego obsługa nie nastręcza większych trudności. Jak już wybierać to kurs, który daje konkretne kwalifikacje i umiejętności przydatne w obecnej lub nowej pracy. Rzecz jasna takie kursy kosztują i to nie 50 zł ale coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giguigi
Kwota 50 zł wynika z tego, ze większość pokrywała unia europejska, zresztą wszystkie przebyte przeze mnie kursy były własnie współfinansowane przez ue. Czego można się nauczyć? Bardzo wiele. Co mi te kursy dały? Prace. I dlatego się zastanawiam jak jkest z innymi bo jak większość mówi idzie na kursy bo za friko a wcale nie korzystają z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrryyy
ja byłam na kursie z UP, uczyłam się układać kwiaty :) do niczego mi się to nie przydało ale przynajmniej za to zapłacili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zrobiłem jeden kurs ale konkretny, latem idę na kolejny, który jest taką naturalną kontynuacją tego pierwszego kursu. Obydwa kosztują sporo i płacę za nie z własnej kieszeni ale nie żałuję, bo dzięki pierwszemu kursowi znalazłem pracę. Wszystko odbywa się poza granicami Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ukończonych kilka
ale to wynika z tego co wykonuję. Są to kursy związane z pozyskiwaniem środków na inwestycje i programy z UE,związane z przetargami na inwestycje. Takie już poza wykonywaną pracą to kursy z dziedziny BHP, od lat zajmuję się szkoleniem w czasie wolnym, w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- szkolenie BHP - darmowe - kurs kosmetyczny na henne, makijaz dzienny, wieczorowy, slubny, pedicure, macicure, darmowy bo ze szkoly - pomocnik weterynarza - platny 2,700 euro - kasa fiskalna - darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Ja mam kurs pierwszej pomocy, kurs bhp <- one są akurat bardzo ważne w mojej pracy. Oczywiście na własną rękę musiałem je robić tutaj: http://szkolenia.medivita.waw.pl/ Powiem, że opłacało się, bo szybko tanio i skutecznie- także jeśli ktoś nie wie gdzie takie kursy można wykonać- to na stronie jest więcej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie kurs ani szkolenie a roczna nauka w szkole policealnej, tytul specjalisty po nim jest... inspektor budowlany, platny, z racji ze w rodzinie mam budowlanke to sie przydal jednak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie był kurs projektowania wnętrz we wrocławiu - http://www.akademia.ewaromanow.pl/ bardzo praktyczny i fajnie prowadzony. Teraz wybieram się na szkolenie z home stagingu bo wiążę z tym swoją przyszlość zawodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie mam kursów żadnych, muszę się za czymś rozglądnąć. Muszę ogólnie zabrać się za swoją osobę i moje chęci do czegokolwiek... znalazłam bezpłatne szkolenie motywujące http://mistrzmotywacji.pl i mam nadzieje, że mi pomoże. Poza tym w urzędzie pracy niedługo coś będę miala tylko muszę się zarejestrować jako bezrobotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam skonczony kurs kasjera walutowego, który robiłam tutaj http://julamedia.pl/produkt/szkolenie-multimedialne-kasjer-walutowo-zlotowkowy/ większość moich znajomych z tego szkolenia tez korzystało nie mówiąc ,że zaoszczedzili ale dodatkwoo znalezli prace to niektórym się w zyciu przydały informacje ze szkolenia jak ktoś im wydał fałszywki w sklepie . Ja osobiście awansowałam w sklepie pracuje w małej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też ukónczyłam pare kursów w tym darmowe sprzedażowe takie powrzechne, które ma każda firma w ofercie.też jestem zdania ,że za wiedzę się płaci więc moim zdaniem warto inwestowac w zawodowe, żeby potem mieć kawalifikację i znależć pracę.z ciekawości zapisze się na ten kurs co polecasz bo widze,ze mają tam kursy któreciężko znależć u innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kielczyk
Robiłam szkolenia zawodowe z zakresu kosmetyki - stylizacja paznokci, wizaż, depilacja, rzęsy - wszystko wykorzystałam, od 3 lat pracuję w zawodzie, a w planach mam otwarcie własnego salonu - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przebyłam bardzo ciekawy kurs florystyczny w Krakowie w http://www.artico.com.pl/ zawsze mnie interesowały zajęcia artystyczne, estetyka, teraz mam własną kwiaciarnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamierzam się zapisać na kurs projektowania wnętrz - tu www.akademia.ewaromanow.pl - wydaje się być w porzadku i to zawsze bylo spełnienie moich marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kursy to teraz jedna z niewielu rzeczy jakimi możesz się wyróżnić na rynku pracy... Mogę wam polecić fajne miejsce szkoleniaics.pl ;) już kilka razy z nimi się szkoliłam i byłam bardzo zadowolona, a i oferte mają bogatą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno uczestniczyłam w kursie zorganizowanym przez firmę szkoleniową Exbis z Katowic http://www.exbis.pl/. Mają super szkolenia jeśli chodzi o techniki sprzedaży i negocjacje. Pracuje w handlu i musze przyznać, ze przekazują bardzo praktyczna wiedzę, która się przydaje w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię poszerzać swoję wiedzę, dlatego całkiem niedawno zapisałem się na szkolenie z nowych technologii organizowane przez www.ancet.com.pl, szkolenie pozwoliło mi pogłębić wiedzę na temat, który już od dawna mnie interesował, ale jest to dość małopopularne u nas, nowe technologie szczególnie jeśli chodzi o zakres telekominikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kosmetyczka i niedawno odbyłam szkolenia w www.pimik.pl z mezoterapii igłowej. To bardzo przydatne w naszym zawodzie, dzięki czemu od razu zdobyłam wiecej klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na kasy fiskalne i ostatnio zrobiłam na wózki widłowe. Oba mi się przydały, ale to dopiero jak dorobiłam ten drugi, bo na moim magazynie oczekiwali i tego i tego, ale praca jest. Co do płatnych czy bezpłatnych... te lepsze są chyba płatne, bo dają faktycznie jakieś uprawnienia. ALe że płątne to niekoniecznie, że drogie. Przykład - ja robiłam kurs u nich http://kursy-marko.pl/ i zapłaciłam niecałe 3 stówki, kurs był bardzo porządny i bez problemów otrzymałam uprawnienia, a w przeliczeniu na to ile więcej zarabiam dzięki temu kursow to powiem tak, nie ma przeliczenia, bardzo się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam kurs florystyczny w http://okz.wloclawek.pl/. Chciałam otworzyć kwiaciarnię i udało mi się to. Firma nieźle prosperuje a ja robię to co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ukonczylas takie kursy? czy szkolenie z kasy fiskalnej ma jakiś sens jeśli w każdym sklepie jest inny typ kasy? dodam, ze ja pracuje w sklepie, umiem kase obslugiwac, ale nie wiem czy wszędzie jest ten sam system szkolenie BHP - w każdym miejscu pracy powinno być , chyba, ze mialas szkoelnie na insturkturoa bhp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks9
Ja mam zrobiony tylko kurs na wozki widlowe, robilem w japanlift. Wszystkie certyfikaty mam i dosc szybko znalazlem fajna prace. Po takich kursach zawsze mozna cos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viizka
A kojarzycie te szkolenia i warsztaty w Idea Hub? Serio są darmowe? Widziałam, że w kilku miastach je prowadzą, nic o kosztach nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×