Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pażdziernikowa mama

Jakie menu na roczek ?

Polecane posty

Gość pażdziernikowa mama

Jak w temacie. Impreza będzie w domu w popołudniową niedzielę. Co proponujecie oprócz torta, kawy i ciasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na dużo osób będzie roczek? jak ja robiłam to było ok 10 osób i trochę było roboty z tym jedzeniem, chyba że masz jakąś pomoc kuchenną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blalaalxoeigb;kehlc
wy wszystkjie urzadzacie takie huczne chrzciny, roczki i komunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie się szykuje do urodzin synka. U mnie będzie tort, babcia upiecze szarlotke. Robię 2 kulebiaki na cieście francuskim, 2 sałatki, jajka nadziewane pastą tuńczykową i madzonezem, uda kokocze pieczone w miodzie albo w ziołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas były krokiety z mięsem i z kapustą i grzybami, roladki z piersi kurczaka, sałatki,owoce, no i coś na słodko. Kobrietta jak się robi kulebiaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas urodzinki są na słodko a imieniny na jedzonko :) czyli na roczku było dużo smakołyków ciasta ciasteczka itp. - dla starszych lody - kawa herbata i zabawa z maluszkami bo było ich około 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utopicha
Ja proponuje cos w rodzaju chili con carne,domowa pizza,salatka,zeby zrobic i zeby lezalo,a nie bedziesz caly dzien jakies krokiety smazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krokiety akurat piekłam nie smażyłam :p i to na dodatek dzień wcześniej,a później tylko odgrzewałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - kulebiak - kupuję ciasto francuskie. Robie farsz: proporcje na 1szt. - 0,5kg kapusty kiszonej, 25-30gkd pieczarek, cebula, obsmażam cebule na oleju, dodaje pokrojone pieczarki. Na osobnej patelni obsmażam odciśniętą kapustę, dodaje odrobinę kminku, przyprawy do gyrosa, troche pieprzu i pieczarki z cebulą, mieszam. Nakładam farsz na środku ciasta francuskiego, wzdłuż ciasta, nakładam na farsz stary ser żółty i nakładam boki ciasta na siebie. Najpierw najdłuższe boki na siebie, potem krótsze. Smaruje kulebiak białkiem jajka i wkładam do piekarnika na ok. 20-30min. 180st., ma być ładnie zrumieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam na ciepło strogonowa mozna bigos robisz wcześniej nie musisz stać przy garach w czasie imprezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po roczku
u mnie byly przekask:i koreczki, ciasto francuskie z kabanosem;ciasto francuskie z parowka i serem, 2 salatki,kotleciki mielone, nugetsy, owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa mama
dzięki dziewczyny za info ;) Ja planuje torcika- kupnego , sernik, szarlotkę, myślałam właśnie o koreczkach serowych, jajka i pomidorki pokrojone w ósemki z sosem czosnkowym. Coś na ciepło to pomyslałam o zupie gulaszowej bo też można ją zrobić szybciej. Poszukam w necie jak się robi tego strogonowa to może zmienię na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa mama
a no i sałatkę jakąś trzeba by zrobić. A będzie u mnie ok 15osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myslę nad sałatką, nie wiem, może gyros i z makaronu z zupek chińskich, albo makaronem ryzowym i serem żółtym? ja mam 21 osób - i to tylko dziadkowie i rodzeństwo z rodzinami (wśród nich są chrzestni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×