Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monaa

jakie mleko dla rocznego alergika

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, mam takie pytanie, mój synek kilka dni temu skończył roczek do tej pory (ponieważ miał alergię) podawałam mu Bebilon Pepti. Teraz lekarz powiedział że jego stan zdrowia jest super i możemy pomału wprowadzać mleko HA. I tu moje pytanie jakie mleko polecacie?? czy powinniśmy zostać przy Bebilonie HA czy może przejść na tańsze Bebiko HA albo NAN??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawalam nutramigen i kozie mleczko..teraz juz wprowadzilam mieszanke modyfikowana po roczku i zero uczulen..:) Sprobuj z tym bebiko Ha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedź :) Generalnie już wiem że uczuleń nie będzie, bo podałam mu jogurcik i żadnej reakcji alergicznej nie było, więc lekarz stwierdził że czas na zwykłe mleko modyfikowane, a potem na resztę mlecznych produktów, Boję się żeby nie miał zaparć po tym nowym mleczku, albo żeby go brzuszek nie bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja przestałam w tym wieku podawać jakiegokolwiek mleko serwowałam natomiast kaszki na wodzie i dużo zieleniny, jako główne źródło wapnia. Dziecko przestało mieć alergię, z którą walczyłam prawie od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×