Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pingwinek234

Jakie pasemka na blond włosy??

Polecane posty

Zastanwawiam sie jakie zrobic pasemka na blond włosach?? MAm jasny blond x] Jesli sie orjentujecie to ile mnije wiecej kosztuje u fryzjera zrobienie pasemek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok.100 zł
czasem mniej,czasem więcej,can zależy od salonu,długości włosów,ile chcesz kolorów tych pasemek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne pasemka na blond
wlosach wygladaja bardzo ladnie! Palette ma fajne farby. Duzo czarnych pasemek jest kul!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GracjaSpacja
Jasny braz, wygladaja dosc naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARIS26
Pasemka sa już niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim mieście pasemka
kosztują średnio 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko tylko nie borsuk
!!!!!!aa ostatnio fryzjerka probowala mnie namowic co za idiotka :/ tez chce cos zrobic z blond wlosami jakies pasemka ale zalezy mi na tym zeby to nie byla zebra :/ ani pszczola :/ itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GracjaSpacja
Oczywiscie caly czas mam na mysli efekt naturalny, tzw. borsuk albo sol i pieprz sa juz oczywiscie niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingwinek234 mi sie podoba bo lubie rozowy podobno ladnie mi tak duzo osob mi to powiedzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no noł
tylko nie rozjasniacz na ciemne wlosy!! beda zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe pasemka
i rozowe paznokcie i rozowe kozaczki i wystarczy ze sie wypniesz i cie ktos zaatakuje od tylca. smieszne lale ktore ida za modą zamiast popatrzec w lustro i zastanowic sie czy beda wygladac jak czlowiek. moda moda borsuki zebry, smiech na sali! byle tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
ja mam blond wlosy z czarnymi pasemkami lekkimi i z czarnymi koncuwkami:!fajnie wyglada:)koszt samych pasemek 50zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no noł
a ja mam blond z brazem placilam 78zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee tylko nie czarne pasemka....może kiedys były modne ale teraz wyglądają tandetnie:/ takie jest moje zdanie...jeśli jużnaprawde chcesz pasemka to wybierz raczej jakiś jasny brązik albo czekoladowe będzie super:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, nasza mama jest fryzjerka i moja siostra ma na platynowym blondzie pasemka w takich kolorkach (zrobione pedzelkiem, cieniutkie, takie refleksy) Jasny braz, ale bez rudosci, kolor mocnej kawy z mlekiem Koniakowy Miodowy mleczna czekolada srebrny grafit wyglada rewelacyjnie, ale jest pracochlonne i chyba drogie. Kolorystyka stonowana, nie bardzo rzucajaca sie w oczy, wszystko zalezy od swiatla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka:P
moja siora miała różowe na blond i super to wyglądało a później zrobiła sobie jasny brąz ale takie cieniutkie....polecam różowe sama se chce takie zrobić bo jestem blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×