Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość ksiądz proboszcz parafii

Jakie polecacie noclegi w Zakopanem

Polecane posty

Gość gość ksiądz proboszcz parafii

Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizzziew
jak szukasz noclegów w Zakopanem to proponuję poszukać na bookaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, najłatwiej przez portale rezerwacyjne takie jak Bookapart czy booking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdianna
ja bardzo lubię bookapart, bo fajnie się rezerwuje przez ich aplikację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam kilka razy w Zakopane, za każdym razem w innym resorcie. Wszędzie było co najmniej poprawnie, ale Nosalowy Dwór zdecydowanie przebił wszystkich - głównie usługami dodatkowymi i bardzo miłą obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakopane, aż miło się wspomina. Bardzo chętnie wybiorę się tam ponownie. Ja zawsze noclegów szukam na https://zaplanujwczasy.pl/noclegi+zakopane.html mają tam dużo ciekawych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkacja
Ja najczęściej szukam noclegów poprzez Bookapart i Booking:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaO
Akurat Bookapart ma fajną bazę, lubię z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusxtyna
Ja to wolę gdzieś w okolicy nocować niż w Zakopanem. Ale akurat dzięki Bookapartowi udało mi się znaleźć fajną kwaterę w Kościelisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli interesuje Cię pensjonat w Zakopanem to serdecznie zachęcam do odwiedzin willi Excelsior http://www.excelsior.com.pl . Prestiżowy i komfortowy wypoczynek w połączeniu z niewiarygodna, cudowną okolicą sprawia, że aż chce się tam wracać! Wybieramy się tam w przyszłym tygodniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Międzyzdrojach byłem z żoną w tym roku na wakacjach i apartament znaleźliśmy sobie przez serwis meteor-turystyka.pl. Może tutaj poszukaj. Mają tych ofert dużo, w różnym standardzie w różnych przedziałach cenowych. Jak na apartament w niedalekiej odległości od plaży to dużo nie zapłaciłem, ale wiadomo że jest to wyższa cena niż jakbym brał prywatną kwaterę załóżmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania8992
Zdecydowanie polecam zakopaneapartamentylux.pl. Jeśli jeszcze nie znacie, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę internetową, aby poznać ofertę. Dostępna jest ona zdecydowanie dla każdego, bo apartamenty są naprawdę spore razem z kuchnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z taniej kwatery którą wynajęłam w www.zakopanetulipan.pl w gorącym sezonie, a to nie jest wcale takie łatwe w Zakopcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensjonat zakopane? jasne, ja też mogę polecić bardzo https://www.excelsior.com.pl/, świetna miejscówka w bardzo dobrej lokalizacji. Bardzo mocno polecam, ponieważ można się śmiało w nim bardzo dobrze poczuć. Przemili właściciele, naprawdę człowiek się komfortowo czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo kwater w tej okolicy ma Nocowanie i Bookapart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baban

Teraz głównie się wszystkie obiekty noclegowe ogłaszają w sieci bo jak inaczej? Na pewno poza serwisami z ogłoszeniami też popularna jest promocja przez social media teraz. Co do stronek z prezentacją noclegów w całej Polsce to meteor24.pl jest w porządku według mnie, mają bardzo szeroką bazę z tysiącami opisów obiektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek

Dla nas bezkonkurencyjne są luksusowe apartamenty takie jak Szymoszkowa Residence czy Butorowy Residence, które znaleźć można między innymi na mountain-apartments.com.pl . Cudne warunki i niezapomniany pobyt za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Też polecam serdecznie apartamenty dostępne na Mountain apartments. Bardzo atrakcyjna oferta pomoże znaleźć coś w sam raz dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×