Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość delikatnaaa

Jakie ręczniki polecacie?

Polecane posty

Gość delikatnaaa

Witam serdecznie, potrzebuję zakupić nowe ręczniki, jakieś ładne, może komplety, albo po kilka w tym samym wzorze, kolorze. I teraz mam problem bo nie wiem jakie i gdzie? Kiedyś kupiłam piękny, duuży ręcznik i sie okazało, żę raz nie chłonie w ogóle wody, a dwa, zostawia taki niebieski meszek na skórze;/ mam też kilka takich które nie chłoną wody;/ co z takimi robić? da się je jakoś "naprawić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrutna prawda !!!
oj masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatnaaa
porządnie wyprać?;p czyli tak na 60 stopni?;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimum 60st. wypierz te, ktore masz kilka razy i zobaczysz jaki bedzie efekt. tylko staraj sie nie mieszac kolorow i jesli to nic nie da to znaczy, ze te reczniki na prawde sa kiepskie. nalezy kupowac reczniki z bawelny- sztuczne sa do doopy :) jak masz recznik 100% bawelna to mozesz go nawet wyprac w 90st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatnaaa
oj wielkie dzięki:)) a tak na przyszłość? gdzie kupujesz ręczniki? jakaś firma konkretna? czy to zawsze tak jest ze jak pisze na matce bawełna 100% to będą dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reczniki kupuje w roznych sklepach, staram sie wybierac jasne odcienie i bez zadnych aplikacji. moga byc wzory, ale w podobnym kolorze. kupuje reczniki grube, ktore sa mile w dotyku. warto wydac wiecej na taki recznik bo moze sluzyc na prawde dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatnaaa
dzieki:) to lece do pralki wrzucic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phoenix30
Czy kupował ktos z was kiedyś ręczniki w lidlu od czwartku jest fajna oferta na ręczniki i się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam87a
Jeżeli ktoś lubi grube ręczniki polecam ręcznik Delux gramatura 700 od Advertex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręczniki frotte z TENDINA. Są najbardziej delikatne, najwyższej jakości i w bardzo atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ZWOLTEX jak i również Greno. Ceny dość wysokie, ale się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ręczniczki są na allinside.pl ;) Bardzo miękkie :D Przypadły najbardziej do gustu mojemu synkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wycierania spermy fajne są jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texpol
Wybór ręczników do domu wydaje się bardzo prosty. Ot wystarczy dobrać pasujący nam wzór, wysupłać pieniądze z portfela i dokonać zakupu. Niestety później możemy być mocno rozczarowani, szczególnie po pierwszym praniu. Ręcznik zacznie gubić włoski, zbiegnie się na bordiurze, w ogóle nie będzie chłonął, a po dwóch dniach użytkowania zwyczajnie zacznie wydzielać nieprzyjemną woń. Bardzo dużo zależy od użytej w procesie produkcyjnym przędzy oraz gęstości i wysokości pętelki. Zarazem trzeba uważać na magiczny trik, jakim lubią omamić producenci - gramaturę. Ręcznik o gramaturze 700 gsm wcale nie musi lepiej chłonąć wody, niż podobny w mniejszej gramaturze np. 450 gsm. Bardzo ważny jest również skład surowcowy. Najważniejsze, by był bez sztucznych domieszek. Wszelkiej maści poliester skutecznie zmniejszy chłonność ręcznika oraz jego trwałość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy tak ręczniki bawełniane, jak i wysokiej klasy ręczniki bambusowe, a do tego jesteśmy polskim producentem. http://texpol.net.pl/reczniki-bambusowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry sklep z Roczyn koło Andrychowa z konfekcją hotelową horecatex. pl/obrusy-do-restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a reczniki z ikei, jaka jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze aby ręczniki były dobrej jakości, muszą wchłaniać wodę czyli powinny być z bawełny o strukturze froty. Możesz kupić ręczniki w różnych rozmiarach o tym samych wzorze i kolorze. Zazwyczaj są 3 podstawowe rozmiary 30x50, 50x100 i 70x140. Warto mieć wszystkie: te małe do rąk, średnie do twarzy a duże do kąpieli. Ja mam przewagę tych największych bo często je zmieniam a z praniem czekam aż się uzbiera 6-8 sztuk, żeby nie mieszać ich z innymi rzeczami. Fajne ręczniki ostatnio kupiłam w sklepie internetowym https://www.taniaposciel.pl/reczniki/k/10/1 mają tam duży wybór i naprawdę w dobrej cenie w porównaniu do innych tych na które trafiłam. Bardzo polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ręczniki najczęściej kupuję u nich https://www.dekoriastyl.pl/. Jeśli zależy Ci na jakości to na pewno będziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam ładne ręczniki, niestety wcale nie tak łatwo takie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam te ręczniki: na-wspolnej.com.pl super wchłaniają wodę, są trwałe i mają prześliczne wzory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PoloMarkecie też macie gwarancje ze czekają tam na was produkty naprawde dobrej jakości. Konkretnie mam tu na mysli Polo Market. My kupujemy tam już od dłuższego czasu. Mamy swoje ulubione wędliny Twoje Smaki, uwielbiam ich biała kiełbasę, kabanosy. Naprawde tutaj warto jest robić takie właśnie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×