Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GosiaSamosia33

Jakie zawody wykonują Wasi mężowie?

Polecane posty

Gość GosiaSamosia33

Kim są z zawodu? Czy jesteście zadowolone z ich pracy? Czy mają czas dla Was, czy praca pochłania ich całych? Jak to u Was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż pracuje na magazynie, ma tam trochę wyższy stopień bo ma uprawnienia na wózki i maszyny. Pracuje ciężko w systemie zmianowym, więc czasami się mijamy. Mieszkamy w małym mieście i lepszej pracy bez znajomości nie ma szans dostać. Swoją drogą pensja męża to do ręki 3tys i czasem premie więc jak na nasze miasto dużo. Jestem z niego dumna bo pracuje ciężko wytrwale, żeby nam niczego nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemMotylem08
No 3K to już faktycznie dobra pensja. Ale i praca ciężka. Mój mąż obecnie pracuje na produkcji, ale coś mi ostatnio wspomina, że chciałby wrócić do pracy za kółko jak przed ślubem, bo lubił tą prace i była dużo lepiej płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam męża, haha, ale mąż siostry kiedyś był kierowcą ciężarówki. Ze względu na to, że wracał do domu po 4 tygodniach na 5 dni - zrezygnował z tej jakże wielkiej "przyjemności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet jest inspektorem ds. urządzeń ciśnieniowych w Urzędzie Dozoru Techicznego (UDT). Zarobki 6tys netto na umowie o prace (8500 brutto) + opieka medyczna dla rodziny + dofinansowanie do przedszkola 300zł netto miesięcznie + 13tka + zwroty za paliwo i amortyzacje auta + ciągłe kursy typu - nauka jezykow obcych - angielski techniczny, niemiecki. Minus -> Praca mobila i zdalna. 1 dzien w domu (praca przy kompie) i 4 dni w terenie. Dojezdza do firm w calym województwie pomorskim i zachodniopomorskim sprawdzać zbiorniki i kotły ciśnieniowe, audyty spawalnicze zakładów, certyfikacja personelu, kwalifikowanie technologii spawania w zakladach. Czeste wyjazdy sluzbowe na sympozja, szkolenia, kursy. Wiekszosc weekendow wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż z zawodu jest właścicielem, a pracuje jako prezes, czyli wcale. I czasami wolałabym, żeby spędzał więcej czasu w pracy, a mniej polegał na innych ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad j****a szmaciaro w*********j z reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego - grzeczniej, co to za odzywki... :/ Gosia - owszem, bo wolne weekendy to teraz w sumie taki standard, a nie tak jak kiedyś, istny wyzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynkaWojciechowska
No i związki zawodowe też walczą o to, żeby każdy pracownik miał wolną niedzielę. W Link Transport kierowcy wracają na weekendy do domów. Przecież taki kierowca też ma rodzinę, dzieci. Dobrze, że coś się zmienia w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby coraz więcej takich zmian na lepsze, bo pamiętam, że kiedyś było fatalnie w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×