Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka domowa

Jakiej pralki i lodówki nie polecacie?

Polecane posty

Gość kurka domowa

i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażusia
Nie polecam polskich lodówek bo są prądożerne i głośno pracują. A pralki polecam o najmniej skomplikowanych programach - chyba że lubisz zabawę. Słyszalam opinie, że takie, które same ważą to co się włożyło do bębna biorą za mało wody i pranie jest niedopłukane. Podobno te skomplikowane programatory często się psują i ich wymiana sporo kosztuje. Mam pralkę Polaru i bardzo jestem z niej zadowolona. Ale ja nie lubię tej domowej elektroniki, w kuchence też mam jakieś programy ale z nich prawie nie korzystam bo nie mam czasu się ich nauczyć i jako stara kuchenna wyga radzę sobie bez nich. Moja koleżanka za to z tego korzysta i nastawia program pieczenia kurczaka w zależności od jego wagi. Ale przyznaję - termoobieg jest super. Przyjemnych zakupów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzyła mi się 4 lata temu amika(najnowsza za 1500)kupilismy i teraz żałuje.Za często się psuje.A to programator,a to drzwiczki a to uszczelka.Tej nie polece.Za to Polar lodówka jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosposka
fachowiec ktory naprawial stara pralke, nie polecal firmy Ardo, podobno non stop cos chodzi naprawiac. Ja mam teraz Boscha i nie psuje sie wcale,mimo iz czestotliwosc prania jest wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna czarownica
a co sądzicie o firmie BRANDT?? Chodzi mi o pralke.Podobno sa niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda-51
Nie polecam lodówki Ardo, znajomi mają i są nieustające problemy, stale coś się psuje. Niewiele lepsza jest lodówka Candy. Z reguły ma nieszczelne drzwi tak części chłodzącej jak i zamrażarki. Koleżance zaraz na początki odpadła nóżka, już od roku czeka na serwis i chyba się nie doczeka, pewnie jak minie gwarancja to chętnie przyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardo
choć jestem zapalona fanką Włoch i włoskiego nie polecam produktów Ardo. Mama moja miała pralkę - po 5 latach "zdechła" rdza ją zeżarła i nadawała się do wywalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardo
aha - ja mam osobiście - lodówkę MAstercooka (nie narzekam) pralkę Candy (też jest ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno nie polecam, w imieniu swoim i swojego chlopaka, pralek zanussi.Nie wiem czy to pech czy przypadek czy moze standard, ale moj ukochany jest w posiadaniu pralki tejze firmy, i na \"klape\" / nie wiem jak to fachowo nazwac/ weszla rdza...ale tak ochudnie oblesnie, ze wiem ze nigdy nie zakupie nic tej firmy. Ja natomiast mam w domu pralke Amici, ktora o dziwo ani razu mi sie nie popsula, no moze raz z winy taty ,ktory przekrecil programator nie w ta strone co potrzeba, i faktycznie byl z nim problem, bo pan w serwisie powiedzial , ze z reguly programatory sie nie psuja...... no coz Natomiast jesli chodzi o lodowke z calego serca polecam Liebherr, nie jest w srodku tandetnie wykonana/ chodzi mi o plastykowe poleczki ktore szybko pekaja i ulegaja zniszczeniu/ i majac ja juz od kilku lat ani razu nie bylo z nia problemu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Nie polecam Ardo.. lozyska juz kolejny raz do wymiany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pralke polar 800 i nie moge się z nia dogadać chodzi mi o płukanie i wirowanie ,mam wrażenie ,że niezbyt dokładnie płuka a natomiast wiruje jak obłąkana.Może żle programuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pralkę Whirpoola - 6 zmysł ... i jestem z niej bardzo bardzo zadowolona :D resztę sprzętu ( kuchnia ) mam Aristona i choć podobno włoski jest dobry tylko makaron ;) też nie narzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSTA ODP.
Ręcznej pralki czyli tary i dołu czyli lochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACZ
Co do pralek to polecam ARISTON. To taki mały Mercedes wśród tych urządzeń. Naprawę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
pralki Candy. miała byc cicha i dobra a okazało się, że głośna i do tego jeszcze rdza na klapie. a w kuchni wszystko amica i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Kupuj polskie produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia1
Witam a ja mam pralkę amica od 3 lat i jestem bardzo zadowolona ,kuchenkę gazową teżamica i też jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pralke polar jakies 5 lat i jestem bardzo zadowolona. W ogole sie nie psuje, a pierze rzeczy 4 osobowej rodziny Nie polecam sprzetow INDESIT bo moj kolega tam pracowal i powiedzial ze jesli jakas czesc jest uszkodzona, to to naprawiaja, natomiast w BOSHu (tez tam pracowal) tego typu czesli sa po prostu wyrzucane Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda51
Mam pralkę Candy i w zasadzie poza głośną pracą nie narzekam. Pierze super jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodówka
Polar z oddzielnymi agregatami , rewelacja , nie potrzeba rozmrażać całosci do mycia .W zasadzie to lodówko zamrażarka . 4 lata żadnej naprawy . Plastikowe tylko półeczki na drzwiach - koszyczki w zamrazarce - metalowe , półki szkalne .Naprawde uczciwie moge polecić . Acha - pracuje bardzo cicho , a to naprawde duży wymiarowo kaliber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie polecam lodówki Indesit. padła przed upływem 3 lat.:):-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam pralki polar
Mam polara i ciągle coś się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea000
od kilku lat mam kuchnię wyposażoną w Amica i jestem zadwolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam ARISTON,mam ją ja ,moja mama,...cała rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lodówkę mam POLAR i nie narzekam.Natomiast opinie są negatywne co do pralek Polar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pralke Electrolux, a lodówkę Whirpool i obie bardzo sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam......
jeszcze pralke 14-letnia pralke polar...zero rdzy,zero awarji przez caly okres uzytkowania,pierze jak szalona,wiruje bez zastrzezen...jednym slowem chyba mialam szczescie ze na taki egzemplarz trafilam...teraz stoi w garazy bo szkoda ja wypierniczyc. Teraz ma Candy...no i zobaczymy jak sie sprawdzi:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
piszcie swoje opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×