Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakość czy cena

Polecane posty

Gość gość

co się dla was liczy przy zakupach, głównie jak chodzi o ubrania i kosmetyki - cena czy jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conspenneking1979muzid
co się dla was liczy przy zakupach, głównie jak chodzi o ubrania i kosmetyki - cena czy jakość? Jasne http://bgurl.co/baXvs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że można to połączyć. Nie wszystkie tanie rzeczy są złe ;) Np. allinside.pl można wyrwać fajne ubrania prosto od producentów ;) Nie płaci się pośrednikom. Jakość jest jak najbardziej OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno z drugim można połączyć . wcale sie to nie musi wykluczać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quamanhealthbert1979graoi
co się dla was liczy przy zakupach, głównie jak chodzi o ubrania i kosmetyki - cena czy jakość? Jasne http://turl.soushai.com/dnpn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakość jest bardzo ważna bo po co mi tani ciuch który po wypraniu nie będzie sei do niczego nadawał.... chociaż w średniej półce można znaleźć już bardzo dużo fajnych rzeczy, a w necie można zaoszczedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na ponosie.pl często zaglądam i znajduje fajne rzeczy, zwłaszcza ciuszki, są dużo tańsze niż normalnie a jakośćiowo nic nie mogę zarzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa6262
Jakosc i cena jest wazna. Ja wole dolozyc i miec porzadna rzecz niz wydac pare groszy i miec badziewie.. ;p w sklepie taboo z siora kupuje rzeczy dobrej jakosci a tanie bo na przecenach. Jednak mozna polaczyc te dwie istotne sprawy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies mi osral mufke stopka: w bogocie na szrocie rozdaja lakocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego co dokładnie kupujemy,zamawiamy bo wiadomo ze czasem lepiej dołożyć ciut więcej aby zdecydować się na dobrą jakość na lata. Akurat na stronie MaxQ.pl można połączyć jedno z drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiciana
hmmm dla mnie chyba bardziej jakość...dlatego kupuja np w quiosque bo szyją z dobrych materiałów i kroje są ładne - zresztą teraz wszędzie można dorwać jakieś rabaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważniejsza jest jakość wg mnie, bez sensu jest wydawać pieniądze na coś co się zniszczy i trzeba będzie wyrzucić. Dlatego zakupy robię przez internet bo jest tam wszystko czego sie szuka i można kupić na prawdę dużo taniej niż w normalnych sklepach, no na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen wielu sklepów internetowych, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynk0va
odpowiednia jakosc w stosunku do ceny :) bez sensu przeplacac za badziewie - a czesto sie tak zdarza. ale ostatnio kupilam np. Indiane (rower) i nie wydalam jakos duzo pieniedzy, a jakosc jest super. oczywiscie sa lepsze rowery, ale za jakies horrendalne pieniadze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espina
Ja raczej patrzę na jakoś. Cena jest na drugim miejscu bo jak mam zapłacić więcej za coś mega dobrego to zapłacę bo wiem, ze posłuży mi to na dłużej. Dlatego zamawiam na e-kaja.pl buty. Jakościowo są super. I się mega przyzwyczaiłam już do zakupów u nich więc nawet do takiego ccc nie wchodzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×