Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chce schudnac do lata

Jazda na rowerze odchudzanie

Polecane posty

Gość Chce schudnac do lata

Idzie wiosna, potem lato, trzeba wyciagac rower z piwnicy i zaczynac jezdzic, myslicie ze taka jazda na rowerze jest dobra na odchudzanie ? Ile dziennie trzeba przejezdzic zeby schudnac pare kilogramow po jakims czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissSporty
Jasne ze jazda na rowerze odchudza, powiem ci ze jak jeszcze do tego dorzucisz dobry spalacz tluszczu to mozesz schudnac nawet z 8 kg tak jak mi sie udalo, jezdze 3 razy w tygodniu po 2 godziny po miescie, do tego biore tabletki thermacuts. Po pierwszym miesiacu spadlo mi 6 kg, teraz jestem lzejsza o 8 kg, do tego jazda na rowerze sprawia mi ogromna przyjemnosc, poczytac o tych tabletkach mozesz tutaj: http://thermacuts.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiane
a jakie łydki piekne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta.
Ależ oczywiście , że odchudza i to jak !!! . Jeśli codziennie będziesz jeździć z dwie godzinki i tak systematycznie to schudniesz z parę dobrych kilo . Też w to lato mam zamiar wsiąść na rower i porządnie pojeździć , ale na razie jeszcze o tym nie myślę bo chlapa za oknem . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklistka88
ja już jeżdżę , w końcu przyszła wiosna, czuję się już znacznie lepiej, mam więcej energii, chociaż jeżeli chodzi o odchudzanie to nie mam na razie żadnych efektów, poza odznaczającymi się mięśniami na udach, no ale wiadomo nie od razu Kraków zbudowano, trzeba trochę nad sobą popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie jest istotne jaki dystans pokonujesz,ale jak długo jeździsz. Mniej więcej po dwudziestu minutach zaczyna sie spalać tłuszcz- dopiero. dobrze jest więc jeśli taki trening trwa około 40 minut, tak 4 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonyhalik
polecam jazde pod stroma gorke na jak najszybszym biegu, masakra dla ud, pieknie miesnie sie wyrabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tonx ma rację. Chyba że jeździ się rano na czczo. Wtedy organizm ma deficyt węglowodanów i szybciej zacznie pochłaniać tłuszcz. A jak dla kogoś jazda 40 min to dużo, to zawsze może się wspomóc suplementem. L-karnityna rewelacyjnie wzmacnia wydolność i pomaga spalić co niepotrzebne. Ja piję milkoshake dla kobiet z l-karnityną i naprawdę efekty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D3ewefewrfw
po co wyciagasz stare watki?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lexie_Lee Tonx ma rację. Chyba że jeździ się rano na czczo. Wtedy organizm ma deficyt węglowodanów i szybciej zacznie pochłaniać tłuszcz. A jak dla kogoś jazda 40 min to dużo, to zawsze może się wspomóc suplementem. L-karnityna rewelacyjnie wzmacnia wydolność i pomaga spalić co niepotrzebne. Ja piję milkoshake dla kobiet z l-karnityną i naprawdę efekty są." Dlatego najlepiej jeździć na czczo jak się chce ktoś odchudzać:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mja szwagierkajest listonoszka
jest listonoszka, jezdzi na rowerze 8 godzin dziennie i niec nie chudnie , a przy kosci jest oj jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tch?v=JmmIYgUPss4 17:09 [zgłoś do usunięcia] mja szwagierkajest listonoszka jest listonoszka, jezdzi na rowerze 8 godzin dziennie i niec nie chudnie , a przy kosci jest oj jest.." A ile waży ile km jeździ i ile się obżera:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku wakacji stwierdziłam, że trzeba wziąć się za siebie i schudnąć. Znalazłam akurat w atrakcyjnej cenie rower w sklepie internetowym www.rowermot.pl. Od kiedy go kupiłam codziennie jeżdżę przynajmniej godzinę, schudłam, lepiej się czuję i wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W http://skuteryniepolomice.pl/ maja swietne rowery! Sa solidnie wykonane i doskonale sie z nich korzysta. My mamy od nich rowerydla calej rodziny i doskonale sie sprawdzaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×