Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

masz kogos konkretnego na mysli? czy za bardzo nie wiesz co powiedziec? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam opowiedzenia historie beatrycze30 ktora urodzila sie bo nie miala innego wyjscia, jej ojciec wykladalna uniwerku...plytki w salach ajej brat otworzyl seklp jubilerski:)wytrychem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha pieknie :p to chyba poniedzialek wywoluje te burze pomyslow:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz a mialam nadzieje na to ze to wenna poniedzialkowa:) wiem ze nic nie wiem i jest ok:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy calkiem niezle jak na poniedzialek:) jedyne co mnie troszke w tej chwili meczy to to ze jak , z ciekawosci zagladam to tu tam ,na rozniste topiki i czytam ......... to czuje jakbym znalazla sie w mynie gdzie nikt tak do konca nic nie rozumie albo usiluje udowodnic ze rozumie najwiecej :) i po ki czort to wszystko czytam,hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytaj to forum jest chore ;) Ludzie zwracają się z problemem tu a inni nie mając doświadczenia w tej dziedzinie dają rady ;) Ale najlepiej to wszyscy tu tylko potrafią się łączyć z innymi w cierpieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz moze i tak ,kazdy w koncu wchodzac tu szuka czegos innego Kiedy mam dola nie wkocze z nim na forum bo co ktos kto mnie nie zna moze mi powiedziec? jesli przezywam jakas tragedie to jest to moje doswiadczenie w ktorym pomoze kumpel/ka, przyjaciel/lka ale nie obcy Oczywiscie to moj punkt widzenia Ja lubie posmiac sie , wrzucic na luz niestety wiele osob zaczyna takie tematy ze nie wiadomo plakac czy smiac sie Stad Twoje pomysly tematyczne i zainteresowani ejakie wzbudzales(badz wzbudzasz) bylo/jest ok, bo rozluznia a nie sieje spustoszenia w umysle No i kurde zaczynam wywody iscie jak z powiesci D Steel :p A przy okazji, nie trafiles gdzies na nasze mile znajome? Brzydule, deko, lilly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie bo tak wszedłem zobaczyć na forum i zobaczyłem ten temat ;) I od razu wszedłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,moze jeszcze nie dotarly albo zatrzymal je jakis strasznie zakrecony temat dotyczacy zawilosci ludzkiej psychiki:) zartuje Wracajac do Ciebie ,nadal w drodze? wciaz do domu swojego nie trafiasz? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziś zajechałem ale jutro znów w trasę ;) Wpadłem tylko załatwić parę urzędowych spraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to sie nawedrujesz:p no to jak sie znalazles w domu to przy okazji zajmij sie fotkami, swoimi oczywista beda jak znalazl na wypadek kiedy ponownie znajdzie sie grupka fajnych kobitek chetnych do mielj rozmowy i oczekujacyh np twoich fotek innych niz ta z NK :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deco to jeszcze mnie nie nazywano:P widzialam kunegunda jak mi skakał po poczcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TT-a teraz to sie serio Ciebie pytam co Ty masz za prace, bo ja taka też chce. Możesz napisać na @ jak się nie chcesz uzewnętrzniać na forum/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki zem ci pokrecila nica,przepitraszam:p fajnie ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektro mechanik tak jeździ? nie żartuj sobie ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciał mieć
cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×