Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem gejem i uwazam

Jestem gejem i uważam że związki homoseksualne są... ciekawsze

Polecane posty

Gość jestem gejem i uwazam

Mężczyzna żyjący z drugim mężczyzną ma o wiele lepsze życie niż para hetero. My mamy podobne zainteresowania - samochody, takie same filmy, lubimy dobre żarcie, piwsko, etc. Jednocześnie oboje zarabiamy dużo więcej niż przeciętna para w której kobieta żeruje na pieniądzach swojego męża. Nie mamy dzieci więc stać nas o wiele więcej. Obaj wiemy co jest potrzebne drugiemu facetowi w seksie więc jesteśmy zawsze zaspokojeni. I to chyba tyle. Powodzenia przy kolejnych rozwodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gejem i
szczerze? nie widze ich zbyt wielu. moze to ze nie mozemy miec dzieci, ale ja i moj partner ich nie chcemy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związki les też są raczej
szczęśliwsze. kobiety les się szanują i nie biją po mordach tak jak facet leje kobiete. nie przychodzą pijane do domu i się nie awanturują. no i leski mogą mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaatka
twierdzisz, ze normalne kobiety przychodzą do domu pijane i się awanturują? Widać jaki z ciebie człowiek, nic nie wiesz i tyle. tylko du** twojego chłoptasia dla ciebie się liczy i kasa. jakie to POLSKIE jest .;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ey
ja zawsze chcialam miec przyjaciela geja:D ponoc jestescie fajniejsi niz baby przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszyć się,że jest się opętanym,chyba to przesada. Bardzo interesujący jest także pogląd Wandy Prątnickiej na temat przyczyn skłonności homoseksualnych. Jej zdaniem w większości przypadków to sprawka zmarłych, za życia nadmiernie rozbudzonych seksualnie krewnych, których duchy wnikają w ciała najmłodszego pokolenia członków rodziny. Sygnałem, który powinien skłaniać rodziców do skonsultowania się z egzorcystą, jest skłonność dziecka do przebierania się w ubrania przynależne drugiej płci lub pojawiające się nagle podobieństwo w zachowaniu i wyglądzie do zmarłego dziadka, wujka, cioci czy innego członka rodziny. Gdy zareaguje się w porę, niebezpieczeństwo zostaje zażegnane w zarodku. Można wierzyć lub nie wierzyć w te niewątpliwie kontrowersyjne poglądy, ale spróbować warto, aby później nie wyrzucać sobie zaniedbania... http://www.egzorcysta.pl/opetanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinia12345
no to bardzo dobrze:) najważniejsze, aby być szczęśliwie zakochanym. Jeśli Ty go kochasz, on odwzajemnia, to super, życzę powodzenia:) Ale nie krytykuj związków heteroseksualnych, bo każdy ma prawo do swojego szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! spotkałałam się z róznymi poglądami na temat homciów ale że są opętani i to przez duchy zmarłych dziadków to chyba za duży hardcor nawet jak na mnie :D ogólnie przeciwko homciom nic nie mam o ile się nie obnoszą wulgarnie z swoją miłością (zresztą tego samego nie lubię u heteryków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje pieszczotliwe wypowiedzi
o homciach :O i pogardliwe o heteroseksualnych świadczą, że jesteś opętanym pedałem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że naturalny jest związek kobiety i mężczyzny. Związek homoseksualny jest wybrykiem natury - powiedzmy jak człowiek rodzący się z szóstym palcem u stopy. Nie jest to choroba tylko anomalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie kity to możesz wciskać osobom które nie znają świadka homoseksualnego :) ''My mamy podobne zainteresowania - samochody, takie same filmy, lubimy dobre żarcie, piwsko, etc. Jednocześnie oboje zarabiamy dużo więcej niż przeciętna para w której kobieta żeruje na pieniądzach swojego męża. Nie mamy dzieci więc stać nas o wiele więcej. Obaj wiemy co jest potrzebne drugiemu facetowi w seksie więc jesteśmy zawsze zaspokojeni.'' UOGÓLNIŁEŚ--nie każdy gey lubi sport czy samochody,nie każdy facet tyle samo zarabia Zdrada występuje częściej w związkach homo niż hetero. macie takie same problemy jak każda para,zaryzykuje stwierdzeniem że macie gorzej --niż zwykła para hetero,ponieważ musicie się kryć przed światem,wiecej stresów pozdr to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejki som jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda Prądnicka - przecież to zwykła oszustka i naciągaczka :D :D Ja tam i tak wole kobiety, te co miesięczne wahania nastroju, zrzędzenia, kłótnie a później dziki seks - tego napewno nie doświadczysz z facetem. No i przede wszystkim własny potomek, nigdy nie poczujesz tej dumy i radości jaką odczuwa facet na widok własnego dziecka. Jakbym miał drugiego faceta w mieszkaniu to skończyłoby się to wcześniej czy później mordobiciem a jak masz kobietę to kończy się seksem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak obaj mają trudne dni
i przerost prostaty to przejebane w jednym pomieszczeniu dwa zrzędzące wujki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy pedzi
Tylko sie nie ujawniaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jawa3d
lubimy dobre żarcie, piwsko, etc. Jednocześnie oboje zarabiamy dużo więcej niż przeciętna para w której kobieta żeruje na pieniądzach swojego męża." Ameryki ni eodkryłeś chłopie...każda baba to psożyt żerujący na dochodach męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo prowo albo
tępe pedalicho tłumaczy sobie czemu mu tak dobrze bo widać wcale mu nie jest dobrze :classic_cool: Heniek zdradza go z Wieśkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko pięknie i ładnie
tylko ten seks analny :D:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×