Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem gruba i boję się że nie dam rady schudnąć

Polecane posty

Gość gość

Ważę 79 kg przy wzroście 166. Porażka, wiem o tym. Ale zaczęłam spotykać się przez internet z pewnym mężczyzną i on nie wie jak wyglądam. Mam tylko zdjęcia twarzy, a twarz mam ładną nawet jak na grubaskę. Teraz on chce się spotkać, za 2 tygodnie...Jak ja mu się pokażę???? Wcześniej byłam szczupła. W 2 tygodnie gdybym zeszła do 70 kg...Wiem, że większość z was napisze, że to niemożliwe, ale potrafię być zawzięta. Przechodzę różne okresy i teraz naprawdę mam siłę by dać radę. Zresztą na początku grubasy chudną bardzo dużo. Czy jest tu ktoś kto chciałby odchudzać się razem ze mną? Wyzwanie dwutygodniowe? Mam nadzieję, że ktoś się tu znajdzie. Mój plan to głodówka 11 dniowa, potem 4 dni wychodzenia na sokach. W między czasie ćwiczenia. Śmiesznie to brzmi z taką tuszą, ale sprawność całkiem dobrą mam i głodówki wielokrotnie przeprowadzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem chętna, ale co z tego jak i tak nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dwa tygodnie zejdzie ci tylko woda. Brzuch będzie troche bardziej płaski ale nogi, tylek, ramiona takie same. To ci nic nie da bo nawet to 70 kg przy 166 to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej dziewczynę dobić, że w 2 tygodnie to nic jej nie da i w zasadzie to nie ma sensu próbować, bo te 70 kg to i tak dużo. To może jak to i tak dużo to niech jeszcze przytyje do setki, bo co za różnica jak dużo? Dużo to dużo. I nie pierdziel głupot, że w 2 tygodnie zejdzie sama woda. Przez pierwsze parę dni schodzi woda, także... A Ty autorko trzymaj się i nie poddawaj, ważne, że jesteś zmotywowana. To pewnie komentarz jakiegoś chudzielca co to sam musiał się odchudzać i teraz masakrycznie boi się, że straci swoją figurę i chce leczyć na Tb kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnej glodowki nie rob, tylko ogpranicz kalorie i sie duzo ruszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi pomysł z głodzeniem się przez 2 tyg, to tylko szarpnie ogranizmem, a potem jo-jo odwali. 9kg w 2 tygodnie to raczej nie możliwe, tzn, jak się odwodnisz to waga spadnie i 10kg, ale teoretycznie, bo praktycznie wymiary będą takie same. Chcesz to rób ta mądrze i tak żeby efekt był widoczny. Jedz 4 małe posiłki dziennie i nisko kaloryczne. Pij dużo wody, mogą też być herbatki np. zielona. Ćwicz, spaceruj, jeśli potrafisz to biegaj, zasuwaj na rowerze, rolkach co tam masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Najmądrzejszy post w tym temacie. Nie warto tracić zdrowia dla faceta, warto mądrze się odchudzać dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę jakim trzeba być wypaczonym leniem żeby tyle żreć a potem lamentować. Lepiej zdechnij i tak nie będzie z ciebie żadnego pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:24 Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bój się dalej i zryj jak świnia :D ja prdl jakie podejście jeszcze nie zaczęła już się boi, że nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Suma sumarum szybciej schudniesz na PPM niż na głodówce, głodówka do szybkie spadki w maks 10 dni, potem leci mało. Na PPM ciągle będzie spadać. A z tego co widzę masz dużo do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Obliczasz PPM https://dietetykpro.pl/kalkulatory/ppm-wzor-h arrisa-benedicta/ 2. Nie jesz mniej niż ci wyjdzie bo zwolni przemiana materii 3. Jesz co chcesz bo tak naprawdę organizm ma w d co jemy, chudniesz jak masz deficyt 4. Kawa x BZDURY TOTALNE JESZCZE POLECASZ JEDZ CO CHCESZ I PIJ KAWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Obliczasz PPM https://dietetykpro.pl/kalkulatory/ppm-wzor-h arrisa-benedicta/ 2. Nie jesz mniej niż ci wyjdzie bo zwolni przemiana materii 3. Jesz co chcesz bo tak naprawdę organizm ma w d co jemy, chudniesz jak masz deficyt 4. Kawa x BZDURY TOTALNE JESZCZE POLECASZ JEDZ CO CHCESZ I PIJ KAWE! Uzasadnij. Kawa pobudza przemianę materii, a w odchudzaniu liczy się jedynie deficyt kaloryczny. Poza tym ważna jest też psychika. Głodzenie się na warzywach, kurczaku i ryżu odbija się efektem jojo, tzw. efekt wilczego głodu. Jedząc co się lubi ale ograniczając kalorie jest większe prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:37 jakby to psycha była odpowiedzialna za wagę, a nie to co jemy i jak się ruszamy, to mamy na świecie same laski i mięśniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega schudł 30 kilo w 3 miesiące, pracowaliśmy razem na budowie lata temu, on jadł tylko jabłka i właśnie pił kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie myślą, ze jojo to jakiś efekt wychodzący z żołądka. Ale to właśnie te restrykcyjne, ubogie (kurczak, ryż, warzywa, głodówki) diety powodują to, że jak kończymy dietę rzucamy się na jedzenie. I to są właśnie emocje, a odchudzanie w 70% to psychika. Odchudzanie ma być lekkie, miłe i przyjemne, a do tego zdrowe, nie można się głodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa wypłukuje mikroelementy z organizmu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiasta
A może pomyśl nad suplementami? Wiem że czasem mozna spotkać negatywne opinie, ale chodzi mi o sprawdzone leki, jak kaplanex. Korzystam od blisko dwóch miesięcy o efekty widać gołymi oczami, 10 kilogramów w zaledwie dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, też korzystam z kaplanexu, dodatkowo połączyłam to z dietą i waga zaczeła spadać naprawdę szybko. Co istotne nie widzę żadnych negatywnych następstw. Warto spróbować, ja polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz rade. Dieta dr Ewy Dabrowskiej warzywno-owocowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olecka1
Skup się na diecie (u mnie świetnie zadziałała sama zmiana śniadania na białkowo-tłuszczowe i deficyt kaloryczny). Co do suplementów - szerokim łukiem omijaj Liporedium - jedyne jego działanie u mnie ograniczyło się do powodowania zaparć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula Sadowska
Nie wszystkie suplementy dają takie skutki uboczne, ale liporedium faktycznie mi też dał się we znaki. Oprócz zaparć pobolewał mnie brzuch po zażyciu każdej dawki praktycznie od początku, a do tego efektów się nie doczekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz szybko chudła, a nie będziesz ćwiczyła, to twoja skóra będzie w opłakanym stanie. Zastanów się czy warto. Lepiej chudnąć powoli, niż niszczyć sobie metabolizm jakimiś durnymi głodówkami. To nie jest wyjście. Cóż jeśli wstawiłaś zdjęcie, które może sugerować że jesteś szczupła to miej pretensje do siebie. Następnym razem tak po prostu nie rób. Facetem sie nie przejmuj, co bedzie to bedzie. Zadbaj o siebie i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głodówki powyżej 5 dni zakwaszają organizm. Nie oczyszczą organizmu a go jeszcze bardziej zakwaszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głodówki sa po prostu bez sensu, zdecydowanie lepiej wzbogacić dietę o jakieś suplementy. Masz przynajmniej pewnosć że nic się nie stanie negatywnego. Sama korzystam z kaplanexu i waga spadła o 9 kilogramów, a to bez negatywnych następstw. Nie warto ryzykować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałbym bardziej korzystać z sprawdzonych leków, ja na przykład w tym momencie przerzuciłem się z meridian na kaplanex, efekt juz po miesiącu. Waga spadła w granicach 10 kilogramów, co dla mnie jest niesamowitym efektem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaT
Nie demotywuj się, warto powoli dopinać dietę i wdrażać chociaż trochę aktywności fizycznej. Mi pomogły też suplementy diety, ale tutaj trzeba uważać na te beznadziejne. Mi jeden - Liporedium - zamiast odchudzania zafundował uporczywe zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna G
Ze spokojem też tak uważałam, pomogła mi systematycznośc w działąniu, dieta 1500 mkcal, do tego 3 miesiące wspomagania Slimunoxem i 60 minutowa porcja ćwiczeń każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów? Ile jeszcze tu wpier%licie reklam tych suplementów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×