Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smerele lelel

Jestem załamana poziomem intelektualnym tzw. facetów z portali randkowych

Polecane posty

Gość smerele lelel

Albo misie, które płaczą nad swoim losem tzw dobrzy faceci, uczuciowi :O albo lans...wszedzie lans. Koczują tacy po kilka lat na sympatiach, maja dziesiątki tysięcy odwiedzin i nikogo nie poznali? Ciekawe dlaczego. Rozmowy ograniczają się do : co słychać ? Poznamy się? Masz więcej fotek ? kurwa :O w realu najlepsi zajęci a ja nie wiem na co czekałam, bałam się chłopaków, wolalam siedzieć w domu i mam za swoje. 24 lata i zero doswiadczeń, dzikuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana_Rel_Ley
Normalni ludzie też tam są. Ja co prawda nie szukałam partnera, a konto założyłam z nudów i ciekawości... i znalazłam fajnych znajomych. W zalewie ludzi, którym nie wiadomo o co chodzi. Ale to pewnie taka ironia.. i gdybym naprawdę kogoś szukała to nikogo normalnego bym nie znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam coś inteligentnego do kobiety napisać skoro jej opis ogranicza się do słów "chcesz mnie poznać - napisz" i motta "carpe diem" ??? Kobiety same nie dają szans się poznać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg.gj/.
no wlasnie wiekszosc dziewczyn ma ''carpe diem'' albo jestem jaka jestem, skad ja mam kurwa wiedziec jaka ty jestes jak nie umiesz kilku zdan napisac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnal Chałabała
"lg.gj/. no wlasnie wiekszosc dziewczyn ma ''carpe diem'' albo jestem jaka jestem, skad ja mam k**wa wiedziec jaka ty jestes jak nie umiesz kilku zdan napisac" Albo w ogóle nic nie piszą....co niektóre gdzieś wkleją jakiś wierszyk o żabkach i kwiatkach albo inne wypociny w bóg wie jakim języku. Najlepszy jest i tak tekst "szukam normalnego faceta":-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdzcie na miasto a nie po portalach randkowych latacie. jeszcze jak to odloty pl to ok, bo tam krotka pilka jest :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×