Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jeżeli 4 raz w życiu spotykam na swojej drodze tego samego facetaa

Polecane posty

Gość gość

I to w okolicznosciach jak z filmu w sensie, że nigdy bym nie spodziewała się, że jeszcze się do siebie odezwiemy i w ogole, to czy to jest jakis znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest po prostu zbieg okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to mozna odebrac jako znak, że to jest człowiek dla mnie? że jest mi pisany, bo jakkolwiek by go nie uniknąc to wszystkie drogi prowadza do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on jest zajęty, ja tez wiec to chyba niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochalismy sie w sobie od pierwszego wejrzenia, chcial spotkac sie na kawe, ale przeciez tak nie mozna, wykrecilam sie. potem iles miesiecy pozniej znowu sie spotkalismy i znowu to samo bicie serca, drzenie, potem spedzilismy razem urlop, w tym samym kurorcie, ja z moim, on ze swoja i ciagle gapilismy sie na siebie, potem wyjechalam za granice na narty i znowu go spotkalam, a teraz kiedy minelo juz tyle czasu i ustalilismy, ze to niemozliwe okazalo sie, ze kupilismy mieszkania w tym samym bloku. I widujemy sie codziennie. On ma problemy w zwiazku, ja rowniez, po prostu jestesmy opuszczeni przez swoich ukochanych, nie interesuja sie nami, mamy dorosle dzieci i ...wlasciwie wyznalismy sobie te uczucia no nie wprost kocham cie, ale powiedzielismy co by bylo gdyby...ale bylo wahanie, lęk, no w koncu ta sytuacja nie jest prosta. No i nie odbylismy jeszcze najwazniejszego aktu, zeby stwierdzic czy pasujemy pod tym wzgledem, ale ja czuje ze chce go na zawsze. On bardzo denerwuje sie kiedy musze wracac do domu i spedzac czas ze swoim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierz w takie bzdury !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×