Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TMI2210

Już nie mam siły na Nią

Polecane posty

Gość TMI2210

witajcie , \\ mam problem z kobietą - prosze o rady poznałem ją rok temu , po 9 miesiacach znajomosci jestesmy razem, była mała przygoda z jej strony ale wróciła do mnie, bardzo mi zalezy na niej , ona wie o tym pomimo tego ze nie jestem wylewny staram sie okazywac uczucia poprzez kwiaty, miłe słowa, spacerki, prezenty, wspieranie itd. lecz z jej strony bije chłód. Kiedy pytam ją to mówi ze jej takze zalezy na mnie, ze nie spotyka sie ze mna dla zabawy, wieczory sa super (całusy itd.), ale nigdy nie mowi mi miłych rzeczy , brakuje mi tego juz 2x jej mowiłem jej ze brakuje mi tych słow, za 1 razem mowiła ze postara sie , tydzien było super lecz wymuszone słowa mi nie smakowały, za 2 razem powiedziała mi ze jest niezdecydowana odnosnie naszej znajomosci. Przez tydzien nie miałem ochoty widziec jej i dotykac , lecz zmuszałem sie i znowu przekonałem sie do niej dzis moja cierpliwosc sie konczy , mam ochotęrzucic ją w cholere, ale z drugiej strony bardzo mi zalezy na niej , prosze o jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinka
mam ten sam problem pisz na gg 7660887 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0981=
nic do ciebie nie czuje, ale ponieważ widzi jak się starasz, to próbuje cos poczuć, nie ma akurat nikogo na oku, więc spotyka się z tobą, ale nic z tego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaku
byt wylewnych osób i takie słowa ciężko przechodzą jej przez gardlo zrozum ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ta kobieta boi się angażować? Może już kedyś w przeszłości zaufała komuś w podobnej sytuacji i bardzo się zawiodła? Jeżeli bardzo Ci na niej zależy-próbuj dalej. Bądź przy niej, zapewniaj o swoich uczuciach, spraw, żeby Ci zaufała. Po pewnym czasie powinna się do Ciebie przekonać. Jeżeli uważasz że jest tego warta, nie rezygnuj. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzac po tym ze wróciła do mnie to chyba cos znacze dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona chce z Tobą zerwać ale nie wie jak Ci to powiedzieć. Przygotowuje grunt. Albo czeka aż Ty stracisz cierpliwość i sam zerwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze , ale dlaczego mowiła mi o wspolnych wakacjach ? dobrze wie ze nie moge z Nią jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlenka1088
Wiesz może ta dziewczyna nie jest ciebie warta. Może zasługujesz na kogoś kto będzie czul coś do Ciebie i bedzie to lepiej okazywał niż ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walen166
ja tez rzucilem laske z tego powodu bo wku****lo mnie to juz dobry miesiac mowilem jej to kilka razy. a ta do mnie w ciagu 4miesiecznej znajopmosci 2 razy napisala sms(znaczy zaczela rozmowe) i na gg z 3 razy gadalkismy(przed wszystkim byla czesto na gg, potem nagle wogole jej nie widzialem, raz ją zlapalem na niewidoku) a tak to kilka razy byla dostepna. jak cos to bylo buzi buzi kurde ale zeby cos zagadac albo cos to tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to była osoba na ktorej mi niezalezy to bym dawno ją rzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię Ci jak jest. Nie masz co gdybać. Znam to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja , poczekam jeszcze miesiac , pogadam z nia ostatni raz a pozniej nara , chociaz serce mnie zaboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkali
"a pozniej nara" - wow jaka to wielka miłosc z twojej strony jest. Musi ci naprawde zalezec na niej. Jestes z nia tylko i wyłacznie po to by miłe słowka sluchac o sobie? Urocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam tkwic w tym zwiazku łudzac sie ze sytuacja sie zmieni ? tracic czas ? nie zawsze decyzja rozumu jest zgodna z uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
ty 25 a ona 28? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkali
dla mnie cały twoj problem jest smieszny i płytki. Ty chba nigdy nie miałes problemów w zyciu. Jak by mnie ktos zmuszał do gadania miłych słowek to tez bym nie miała ochoty i uzyskałby on taki efekt jak ty teraz. Wymuszone i z niechęcia. Na niektóre rzeczy potrzeba czasu a ty chcsz wszystko na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie chce byc zmuszany ale powiedziałem jej w czy tkwi problem nie wymagam zmian od razu ale 3 miesiace to wystarczajacy czas zeby nabrac checi bez zmuszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0981=
napisałeś, że wymuszone słowa ci nie smakowały...ona nic do ciebie nie czuje...po co ma oszukiwać siebie i ciebie, sam wiesz, że jej uczucie to kłamstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×