Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

Juz wiem jak to jest chwilę przed śmiercią. Wazne!

Polecane posty

Mialam stan przedzgonowy. Nie zdradze w jakich okolicznosciach, ale wiem jak to jest czekac na smierc. To jest straszne uczucie, paniczny lęk. Te oczekiwanie kiedy zgasnie światło:o nie, nie polecam. Nie zmarlam, ale bylam blisko...nie to nie byla próba samobójcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie zmarłaś to nie miałaś stanu przedzgonowego... tyle w temacie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz czemu się boisz Marlenko? bo jesteś daleko od Boga... Ci co są go blisko niczego się bać nie muszą, bo śmierć to wybawienie, śmerć to nowa droga, nowe życie. Śmierć to początek życia wiecznego razem z Jezusem, to chwila wkroczenia w wieczne szczęście. Ci co wierzą, co są blisko Pana, nie boją się śmierci ani jak to nazywasz stanu przedzgonowego. Natomiast Ty jesteś daleko od Boga, odsunęłaś się od niego, twoim Panem, Panem ciemności jest szatan... grzech seksu przedślubnego to tylko wierzch góry lodowej twoich występków. Nawróć się Marleno a dusza twa będzie spokojna i nie będziesz już bała się śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można być blisko z Bogiem jednocześnie bedąc blisko szatana i uprawiając seks niesakramentalny? A teraz jeszcze w dodatku też grzeszysz bo temu zaprzeczasz i pycha przez Ciebie przemawia Pomodlę się dziś za Ciebie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia czemu miałaś stan przedzgonowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ktoś, tylko to kara za nieodpowiednie towarzystwo w jakim sie obracasz, sama wybierasz badboi i ćpunów a potem narzekasz. Sama wolną wolą wybierasz zło a potem masz pretensje? zamilcz lepiej i módl się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strudzia ma racje, może to nie jest stan bliski śmieci, ale krok przed... ja też miałam niestety przygode z narko (jakis szajs niewiadomego pochodzenia z internetu, od tamtej pory unikam takich rzeczy) po prostu wzielam tego za duzo, nie wiem do konca co to bylo, na opaowaniu niby piszą co ale nie wiesz co Chinczycy zrobili :O U mnie zaczelo się od uczucia gorąca, cala bylam spocona mimo ze była zima, otworzylam okno, mrozne powietrze a mi gorąco jak w lipcu... zawroty głowy, ból głowy, zaburzenia widzenia, rece sie trżesły, serce walilo, nasilający się lęk, po prostu panika, nie wiedzialam co sie ze mną dzieje, ucisk strasnzy w klatce piersiowej, kłucie kolo serca, sine dłonie, myslalam ze to zawał albo udar mózgu, oparłam się o parapet, powoli oddychalam, zadzwonilam na 112 bełkotałam cos ze mnie boli serce nie moge oddychac podalam adres i lezalam w lozku z drgawkami, nagle mi sie zimno zrobilo potem po szpitalu musialam się tłumaczyc na policji a potem wezwanie na prokurature :O bo pokazałam ratownikom co wzięlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteście takimi debilami że sie sami trujecie i zabijacie to wcale wam nie współczuje, powinniście nawet zdechnąć po przedawkowaniu jak jesteście takimi idiotkami. Selekcja naturalna = debile sami się eliminują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile. Ja byłam blisko przez zapalenie osierdzia. Jestem zdrowa więc czego mogę chcieć więcej skoro mogło mnie już nie być . Śmierć to wybawienie? Tak sadzili George Chester Chris Mr Doubtfire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.20. Ty tak na trzeźwo? Inni muszą kasę na prochy wydawaca, a tu proszę. Co to daje od urodzenia wciskanie kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********z, jak jest daleko od Boga to nie musi sie bac bo to wiara w Boga straszy smiercia a i tak wszyscy umrzemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia jakies dopalacze dla biedoty walnela I juz wielki zgon ahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×