Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość forumowa-pytaczka;]

kamera do monitorowania pokoju

Polecane posty

Gość forumowa-pytaczka;]

cześć, planuje zakup kamery do monitorowania pokoju. Jestem w temacie kompletnie zielona dlatego proszę o radę, jaką kupić;) W jaki sposób są takie kamery zasilane? Czy są łatwe w montażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokdfsa
kamera obrotowa ip ?? foscam i podrobki? Cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowa-pytaczka;]
A bez włączonego kompa monitorować się nie da? Nie ma takiej kamery która nagra wszystko bez włączonego kompa i zapisze na jakimś nośniku pamięci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola nieproszona22222
nie mam pojecia a powiedz po co ci to, planujesz zostawic dziecko z opiekunka? ja tak robię ale nagrywam wlasnie przy wlaczonym kompie. opiekunka lojalnie jest o tym poinformowana i wiem ze nic sie zlego mojemu dziecku nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokdfsa
DVR - rejestratory samochodowe one włączają się na ruch i nagrywają na nośnik. Telefon z androidem - wlaczasz do zasilania i właczasz apk niektóre aparaty kompaktowe mają taką funkcję. Lub funkcję robienia filmu z fotografii co x sekund kamery ip z nagrywaniem na nośnik to coś koło 300pln najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokdfsa
Jola do dziecka lepiej kupić kamerę ip. 150 pln ci się na prądzie zwroci jak ze stacjonarki nagrywasz. W dodatku dostajesz ochronę antykradzieżową. A w pracy odpalasz czy z dowolnego miejsca na świecie przez przeglądarkę i obracasz sobie. Itd Ale jak ona raz chce nagrać to najlepiej androidem. Albo kamerką z kompa wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowa-pytaczka;]
cena 300 zł mnie nie przeraża... proszę o link do takiej kamery nagrywającej na nośnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowa-pytaczka;]
nie chcę raz nagrywać;) chcę nagrywać codziennie... ale wolę nie uzależniać jej działania od kompa bo ktoś może go wyłączyć i z nagrywania nici;) szukam takiej kamery które umożliwi nagrywanie bez włączonego komputera plus da możliwość śledzenia tego co dzieje się w pokoju z komputera podłączonego w pracy. Pytanie, czy jest takiej urządzenie które spełni moje wymagania? Jeżeli tak proszę o link;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokdfsa
a co ja z tego będę miał że ci sięposzukać nie chce ? Podróbka foscama 150pln nie nagrywa na nośnik. Jedynie podczerwień w nocy i wysyłanie zdjęć w razie wykrycia ruchu. No a obracanie i podglądanie z dowolnej przegladarki, androida czy czego tam. http://allegro.pl/obrotowa-kamera-wifi-ip-wyprzedaz-hit-nowosc-hit-i2807963534.html Potem tylko droższe np http://allegro.pl/kamera-ip-rtx-3x-zoom-optyczny-ircut-serwer-gratis-i2815356523.html A nagrywające na nośnik bez obrotu : http://allegro.pl/kamera-samochodowa-rejestrator-jazdy-dvr-promocja-i2786947056.html + z 50pln na kartę no i zasilacz usb. Ale pewnie z telefonu czy czegoś masz. No a potem tak samo wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokdfsa
Urządzenie która się obraca zdalnie, nagrywa stale wykryty ruch. I daje się podglądać bez właczonego kompa lub rejestratora sieciowego. NIE MA. Buduje się zazwyczaj rejestrator sieciowy (koło 1 tyś pln) lub automaczyny domek na androidzie. I do niego podłacza kamerki ip. Np 4 na zewnątrz i 2 w domu. No i dysk jakiś 1TB np + centralkę alarmową. Wówczas msz kosz ok 5 tyś pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowa-pytaczka;]
nie ze mi sie nie chce poszukac... po prostu sie na tym nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnie do tego sprawdzi się kamera ip stand alone marki Spacetronik: : http://www.dmtrade.pl/p4280,kamera-spacetronik-ip-stand-alone-wewnetrzna-720p1.html . Kamera ma wejście na kartę MicroSD (max 32 GB) więc wszystko możesz nagrywać na kartę, masz też podgląd na żywo z przeglądarki czy telefonu. Można ją wykorzystać do monitorowania i komunikowania się, ma dwukierunkowy dźwięk. Jest rewelacyjna jak za taką cenę 289zł i do tego wygląda nowocześnie. Sama posiadam taką kamerę w funkcji elektronicznej niani, kupiłam na allegro kamera spacetronik ip stand alone, ale dostępne są też w ich sklepie: http://www.dmtrade.pl/p4277,kamera-spacetronik-ip-stand-alone-wewnetrzna-300k2.html, rewelacyjne jest to, że ma dwukierunkowy dźwięk, mogę obserwować co robi moje dziecko i jednocześnie z nim rozmawiać. Oczywiście można taką kamerę wykorzystać również do monitoringu mieszkania czy biura, no i co ważne za nieduże pieniądze. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście bardzo podoba się ta kamera ip stand alone Spacetronik, bardzo nowocześnie wygląda i jest praktyczna, wykorzystałabym ją właśnie jako nianię elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorientuj sie w www.atline.pl , ta firma ma dobrej jakości sprzęt, a fachowcy chętnie doradzają co powinnosię znaleźć w miejscu, które chcesz monitorować. Nie naciągnąć CIę na droższy sprzęt jesli będą widziel, ze najtańsza kamerka idealnie sprawdzi się w pomieszczeniu, które chcesz monitorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie można oglądac obrazu z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna87
Dobrej jakości kamery możesz dostać w firmie Rettpol. Co prawda specjalizują się w monitoringu przemysłowym, ale może znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze powinnas zajrzec na stronę tego sklepu: http://jbpartner.pl/mini-kamery-szpiegowskie Jeśli jestes z okolic Łodzi to mozesz zaopatrzec sie u nich stacjonarnie :) ja wlasnie tutaj kupowałem swoj sprzęt i jestem zadowolony. Asortyment mają szeroki, a produkty wysokiej jakosci i porządnie sie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas334
Gama kamerek do wewnętrznego monitoringu to jest teraz mega szeroka. Sam jak szukałem czegoś do swojej firmy to się zdziwiłem, że aż tyle tego. Wybór padł na Amaryllo i ich kamerkę iCam Plus Hd 360. Swobodnie łapie obraz w formacie 360 stopni, ma dwukierunkowego audio wbudowane i do tego 8 diod IR. Kupowałem internetowo przez http://dmtrade.pl/index.php?d=szukaj&producent=263. Długo mi na dostawę nie kazali czekać, ogólnie sympatyczny kontakt z obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolantaa44
To może taka kamera, która została ukryta w zegarku. Znajdziesz taką w ofercie JB Partner. Możesz podglądać obraz z dowolnego miejsca na ziemi, a rozdzielczość nagrywania to aż HD 1280X720. Do tego jak chcesz posiada detekcję ruchu po którego wykryciu może włączy się alarm. Bardzo dobra opcja nikt się nie zorientuje, a Ty masz wszystko od razu u siebie na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy do czego ją potrzebujesz. ja używam goclever Eye do monitorowania pokoju dziecka, fajnie się sprawdza, bo ma tryb nocny, czujnik ruchu i dźwięku a obraz można oglądać na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianaa111
To może kamera ukryta w zegarku ?? Mają takie w JBP HD Camera. Jedna z ciekawszych opcji w ogóle nie widać, że coś w nim jest jednak radzi sobie bardzo dobrze nawet w całkowitej ciemności i posiada wbudowaną detekcję ruchu z alarmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio sporo informacji znalazłam na tej stronie jak chciałam sobie zamontować kamere InstalatorMonitoringu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaKap
To może sprawdź kamerę ukrytą w zegarku. Nikt jej nie widzi, a masz pewność gdy ktoś Ci się włamie. Radzi sobie spokojnie nawet w całkowitej ciemności, a że jest to rozwiązanie IP to masz od razu podgląd przez aplikację na telefonie. Ja mam taki model od JBP HD Camera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidne kamery do monitoringu z nagrywaniem można zamówić przez sklep internetowy https://snapvision.pl/. Ja tutaj zamawiałam kamery do swojego sklepu i sprawdzają się bardzo dobrze. Są nieduże także można je zamontować praktycznie wszędzie. Snapvision to firma która oferuje nowoczesne rozwiązania w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartisssss
Profesjonalne kamerki IP w opcji bezprzewodowej mają na stronie http://orllo.pl/kamery-ip.html. Warto u nich poszukać. Dobre ceny, długa gwarancja, aplikacja po polsku, także łatwo się połapać już przy samej nawigacji. Ja miałem taką dość zabawną sytuację, bo mi się niania próbowała dobierać do szafek...trochę akcja jak z tego programu telewizyjnego, gdzie testują nianie i mają podgląd przez kamerę. W każdym razie niania zaczęła grzebać po szafkach, a ja do niej przez głośnik z kamery – uwaga, uwaga, tutaj komenda miejska Policji, za 5 minut podjedzie radiowóz, proszę zaprzestać kradzieży! ;-) Kobieta prawie zemdlała, a jej minę mam nagraną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy o jaką formę monitorowania chodzi. Ja swoje jedyne doświadczenia mam z firmą delta video - http://deltavideo.pl/ i byłem bardzo zadowolony ze współpracy. Mają świetne kamerki i zajmuja się też montażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×