Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy jest ktos zainteresowany

kandydatka na zone

Polecane posty

Gość czy jest ktos zainteresowany

wiek - 36 lat wyglad - szczupla, cycki A, krotkie wlosy, wysoka doswiadczenie z facetami - zerowe zainteresowania - kosmetyki, ciuchy umiejetnosc gotowania - brak spedzanie czasu wolnego - ogladanie seriali, czytanie ksiazek kariera zawodowa - prace dorywcze charakter - romantyczna, spokojna, rozwazna kogo szuka - milego atrakcyjnego, bez zobowiazan, wiernego bezpretensjonalnego uczuciowego mezczyzny ktory potrafi szczerze kochac nie oczekujac nic w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7asz
ja bym się skusił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty też musisz być idealny bo oczekuje od kobiet a polacy najgorsi z wszystkiego jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty też musisz być idealny bo oczekuje od kobiet a polacy najgorsi z wszystkiego jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 36 lat praktycznie bezrobotna nie umiejaca nawet ugotować i zainteresowania ciuchy? Musialbym na łeb upaść z 10 piętra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na raz sie nada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tez sie zgadzam z taka nawet na raz to strach pojsc bo widac ze albo szuka jakies przystojniaka albo wala na kase chce na kims zrobic. W takim wieku z takim opisem to strach taka wposcic do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.23 na raz się nada... Lubisz pukac pustaki bez mózgu? Przecież to stara baba i roboty nawet nie ma? Stanął by ci przy takiej ze świadomością ze nic nie reprezentuje i że pasja to ciuchy i kosmetyki? W wieku 36 lat??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam gadasz calkiem fajne dziewczyny sa w takim wieku ale musze sie zgodzic ze takie nie szukaja faceta przez neta. Bo jak dziewczyna jest ladna to podrywa ja masa facetow wiec albo to prowo albo proba wyludzenia kasy na jakies smsy bilet by przyjechala lub co tam tym chorym ludziom jeszcze do glowy przyjdzie. Jak cos jest zbyt piekne by bylo prawdziwe to na pewno nie jest prawdziwe w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z tyłkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowania większości bab to ciuchy i kosmetyki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie większości tylko pustaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki wiekowo to mi już niedaleko, powiedziałabym, że już z górki, a więc: wiek - 29 lat wyglad - bardzo szczupla, cycki AA, średniej długości włosy, niewysoka doswiadczenie z facetami - zerowe zainteresowania/spędzanie czasu wolnego - czytanie książek, oglądanie seriali, jazda na łyżwach,granie w pokera, samotne spacery, samotne wypady do kina, zakupoholizm (ciuchy i kosmetyki - wynika to z samotności, z kompleksów a żeby się dowartościować to masowo kupuję i kółko się zamyka) umiejetnosc gotowania - posiadam kariera zawodowa - praca stała za 1600 zł netto :D mieszkanie - własne prawo jazdy - brak charakter - romantyczna może nie za bardzo, zadziorna, rozwazna, mająca własne zdanie, tzw. śmieszek :D, optymistka z depresją :P (smilling depression) kogo szuka - milego, może mieć dzieci z poprzedniego związku, wiernego bezpretensjonalnego uczuciowego mezczyzny ktory potrafi szczerze kochac nie oczekujac nic w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho prawiki na garnuszku mamuni sie obruszyly, ze jak to kobieta moze miec wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki wiekowo Biere w ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma całkiem spore oczekiwania względem faceta zwazywszy że nic sobą nie reprezentuje. Fajny facet nie wezmie sobie pustego prawie 40-letniego głąba, który ani na siebie nie zarobi ani nie ugotuje mu obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś lol nie rozsmieszaj mnie z tym obiadem bo zaraz bąka puszczę. To facet w dzisiejszych czasach rąk nie posiada i obiadu nie umie sobie sam zrobić? To 40-letniemu samotnemu facetowi kto robi obiad? Mamusia??? :D Czy zamawia sobie na pyszne.pl? :D To trzeba być ułomem, żeby specjalnie się z babą wiązać dla OBIADU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16.23 na raz się nada... Lubisz pukac pustaki bez mózgu? Przecież to stara baba i roboty nawet nie ma? Stanął by ci przy takiej ze świadomością ze nic nie reprezentuje i że pasja to ciuchy i kosmetyki? W wieku 36 lat?????? x A ty na jakim stanowisku pracujesz? co w zyciu osiagnales? ile zarabiasz? jakie masz wykszaltcenie? co soba reprezentujesz? jakie masz pasje? i ile masz lat? ... Czy moze jestes zalosnym prawikiem ktory jest nikim, zadna go nie chce, nie ma kolegow, matka cie utrzymuje albo masz gow/niana prace na gow/niane pieniadze, a twoje pasje to siedzenie na Kafeterii dzien w dzien i dogrywanie kobietom, bo w zyciu ci nie wyszlo? Czy zgadalam? Oczywiscie ze tak ! ! ! :D To nie pytanie tylko stwierdzenie faktow ! Ludzie sukcesu ktorzy maja JAKIEŚ zycie a nie szara gow/niana egzestencje nie marnuja chocby dnia a na pewno nie w SWIETA na babskich forach interenetowych zamknieci w 4 scianach tylko wychodza do ludzi , zyja ! Obrazasz innych a sam jestes zerem, pustakiem ktory nie pokierowal swoim marnym zyciem inaczej a teraz siedzi w necie i wylewa swoje frustracje. Nie roznisz sie niczym od przegrywow zyciowych, jestes jednym z nich, ktory zycie spedze w necie :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a oblałam się kawą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla obiadu tepa strzalo tylko żeby ugotować coś jak ja będę w pracy do pozna a następnego dnia ja ugotuje. Po co mi baba z 2 lewymi rękoma. Zresztą nie będę takiemu prymitywowi tłumaczył o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.22 jestem dyrektorem w banku a na resztę pytań nie bede udzielac odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wchodzę tu bo lubię czytać na kiblu o takich ulomach jak ty nieudacznico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale ona w tym czasie też może być w pracy i nawet może kończyć później od ciebie. Ja znam związki gdzie to ON przeważnie gotuje a ona robi 'inne' rzeczy i obydwoje są zadowoleni z takiego układu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś taa jasne a ja jestem panią prezes dużej korporacji i właśnie nie mam co robić i siedzę sobie na kafeterii i udzielam się w tak żałosnych tematach jak TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryVIP
Jestem wiceministrem w randze podsekretarza stanu i lubię poczytać sobie na kibelku takie pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętne mi czy w to wierzysz czy nie. Serio. Koniec tematu z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obronczynio tej nieudacznicy - autorka nie ma nawet stałej pracy, to k***a utrzymujący ją facet miałby jej jeszcze obiad gotować?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta który potrafi kochać nie oczekując nic w zamian? Nie rozumiem tego stwierdzenia, a raczej rozumiem tak - czas leci trzeba by mieć gościa na stałe, niech będzie taki jak ja chcę i niech robi to co ja chcę, ma się do mnie dostosować, być kiedy jest potrzebny i realizować moje plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrobotna wiec potrzebuje kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie oczekuje nic w zamian" tłumaczac z kobiecego czyli bedziesz ja zwyczajnie sponsorowal a ona moze ci czasem da jak bedzie miala dobry humor po dyskotece :) Typowy przykłąd szukam jelenia jako przyjaciela ktory bedzie łożył na moje przygody z innymi facetami :) Bys sie chlopcze zdziwil ze zdarzalo mi sie spotkac tak myslace kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×