Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lonel

Kiedy są promocje na ubrania?

Polecane posty

Gość lonel

Kiedy są promocje na ubrania, wiecie, takie wyprzedaże zimowe? od kiedy się zaczynają? Oczywiście chodzi mi o promocje w galeriach handlowych, w sklepach marek jak np promod,orsay,big star itp I jeszcze jedno pytanie, jakie są ceny sklepie promod? Wysokie?Czy można też coś zneleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonel
Konkretnie to szukam jakies seksownej bielizny bo jestem umowiona na pierwszy seks z moim chlopakiem i chce pieknie dla niego wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalabalaltatalala
promocje oczywiście ze po świętach i sylwestrze! styczeń!;) promod ceny średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonel
Dziekuje. Myslisz ze koronki sie nadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonel
ktoś jest bardzo znudzony że się podszywa pod kogoś widzę :) Dziekuję za odpowiedź ;) Trochę tego czekania na promocje jeszcze zostało, no ale cóż.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliszek
Promocje już wjechały na wszystkie rzeczy naprzykład w sklepie www.pearlfashion.pl cała kolekcja została przeceniona aż o 30%. warto to zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka223
Praktycznie każdego miesiąca masz nową porcję namiarów na fajne promocje na stronie salesandshopping.pl . Ostatnio widziałam, że się szykują zniżki w sklepach Kazar. Tutaj wrzucają promocje z całego kraju, i nie tylko z salonów stacjonarnych, ale też na sklepy online podają namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LulaBlula
no poswiąteczne promocje już przebrane, ale na takim przykładowo fasardi i bez prom można się tanio obkupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanek
W Outlecie Center Lublin wyprzedaże i promocje na ubrania trwają cały rok! Właśnie na tym polega polityka outletów, że zawsze mozesz kupic oryginalne, nowe, markowe ubrania w rewelacyjnych cenach, bez czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocje są zawsze zaraz po świętach i z czasem rzeczy są coraz bardziej przecenione, np w www.bejeans.pl teraz jest -60%. ja mam już nową kurtkę i jeansy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czynveabkaja1982ofylu
ktoś jest bardzo znudzony że się podszywa pod kogoś widzę Dziekuję za odpowiedź Trochę tego czekania na promocje jeszcze zostało, no ale cóż. Jasne http://descargariso.com/ex8H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedustphawuss1978oigpw
Praktycznie każdego miesiąca masz nową porcję namiarów na fajne promocje na stronie salesandshopping.pl . Ostatnio widziałam, że się szykują zniżki w sklepach Kazar. Tutaj wrzucają promocje z całego kraju, i nie tylko z salonów stacjonarnych, ale też na sklepy online podają namiar. Jasne http://vcup.in/jHeM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie czekam na promoje w sklepach, ponieważ tanie, fajne i modne ubrania kupuję na allinside.pl więcej nic mi nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweria888
A ja lubię wyprzedaże. Mogę wtedy znaleźć ubrania fajnych, znanych firm w dobrych cenach. Nie zamawiałabym raczej z Chin ponieważ jestem zdania,że ubrania są kiepskiej jakości. Umieszczam natomiast stronę z kodami rabatowymi do sklepu Answear: http://okazje.co/kod-rabatowy-answear Myślę,że wielu z Was może się przydać. W sklepie mozna znaleźć dla siebie ubrania znanych, dobrych marek w korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Ja sciagnelam sobie aplikacje Veroni style, i otzrymalam znizke 40% na asortyment sklepu answea. Powiem wam, ze okazja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy na jakie ubrania,ale teraz lada moment powinny rozpocząć sie letnie wyprzedaże w sklepach stacjonarnych i internetowych,więc trzeba mieć rękę na pulsie. A z promocji zerknij jeszcze na BucikSklep.pl ta je widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczkaaa
jak ty tego kononałaś że masz 40% zniżkę na zkaupy w answear.com? ja zawsze poluję na ciuchy na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
jak się kupuje po cenach promocyjnych to nie trzeba mieć dużo kasy, ja sporo zoszczędziłam dzięki zniżce veroni mineral .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_bella
Cały rok są jakieś promocje - trzeba umieć tylko szukać;) Najlepiej jak będziesz sobie sprawdzać na http://kuponiarnia.pl/kategorie/ . Tam masz kupony rabatowe z praktycznie wszystkich sklepów, więc zawsze coś się znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styczeń to miesiąc promocji i rabatów,wyprzedaży więc teraz jest najlepszy czas aby wybrać coś dla siebie taniej,ja np upolowałam fajny komplet biżuterii na stronie BestBizu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_lin_ka
Na Kuponiarni promocje dą przed cały rok! :) Ja już nie pamiętam kiedy kupiłam cokolwiek po normalnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak na ubrania,ale tera zw styczniu można trafić na wiele ciekawych promocji,w tym na obuwie dla swoich pociech na stronie Buty-Dla-Dzieci.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykle promocje zimowe rozpoczynają się już po świętach. Mi się w tym roku udalo znaleźć fajną czapkę z futrzanym pomponem w tym sklepie internetowym https://kamea.pl/. Jest naprawdę cieplutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! :) U nas promocje niedawno ruszyły! Mamy masę produktów do rozdania w atrakcyjnych cenach (!) Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Zapewniamy, że ubierzemy każdego Pana, a na dodatek zrobimy to fajnie i za śmiesznie małe pieniądze! :) Znajdziesz nas tutaj -> www.Ombre.pl Śmiało zaglądaj, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy m
Teraz jest fajna przecena na schaffashoes. -30 % na większość rzeczy, zamówiłam sobie dziś buty, kurtkę na zimę i jeszcze bluzki dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×