Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy skończyły się wam mdłości?

Polecane posty

Gość gość

Zaczęłam 12 tc. Prawie od początku mam mdłości całodniowe, czasem wymioty. W 11 tc przez 2 dni nie miałam mdłości i cieszyłam się, że to już, a tu nagle wróciły, ale wieczorami. A dziś rano powitał mnie paw :( Ile to jeszcze moze potrwać? Tak samo senność mnie dopada po południu i zasypiam tam gdzie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży mdłości od ok 4 tygodnia do ok 12. W drugiej ciąży mdłości i wymioty od ok 6 tygodnia do ok 17. Do tego slinotok taki, że spałam z chusteczka higieniczna przy twarzy. Blee :( Oczywiście mdłości i wymioty całe dnie, nie tylko poranne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje ja nic przy pierwszej i drugiej. Czytalam, ze na to tez ma wplyw stan wątroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy 1 miałam calodzienne też, ale w 11 tc z dnia na dzień jak ręką odjął. A teraz wieczorami to mi się płakać chce, tak mi źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy drugiej też się nameczylam, jak pisałam wcześniej. Pierwsza to był pikuś, bo to były same mdłości. Ale przy drugiej często padałam przed toaletą. Odeszło gdy poczułam ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie znów wymiotowalam. Mam nadzieję, że nie potrwa to tak długo jak u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mialam taką nadzieję :D Współczuję, ale trzeba to przejśc, dziś mam piękną córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciąży w 16 tygodniu, w drugiej około 15tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie do 18tc Polecam opaski akupresurowe seaband i tabletki mammarin. Tylko z tym zestawem jako tako funkcjonowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeju to jeszcze długo :( czyli z tym 11tc w 1 ciąży mialam szczęście bo u wiekszosci trwa to dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. 18 tc. Za to moja szwagierka jeszcze w dniu porodu wymiotowala taką miał a ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 10 ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero w 20tc przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda ma inaczej, ja prawie całą drugą ciążę spędziłam w toalecie, przy pierwszej nawet nie miałam mdłości. Moja siostra miała dziwnie bo jeden miesiąc wymiotowała potem miesiąc przerwy i od nowa i tak do końca. Koleżanka od 3 do 5 miesiąca aż trafiła do szpitala bo nie mogła sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciazy od 6tyg do 14ego tyg. Nie moglam nic jesc ani nawet patrzec na wode. Mdlosci dzien i noc. Przy drugiej ciazy od 8tyg do 13tg z tym ze totalnie mnie powalily z nog i nie mialam sily podniesc sie z lozka. Wodowstret, mdlosci dzien i noc. Nie moglam nic jesc. Myslalam ze oszaleje. Naszczescie to przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w okolicach 14 tc przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam problemy z watroba. Cholestaza przy obu ciazach. Obie ciaze z wymiotami od 7 do 16 tygodnia i minus 15 kg na wadze. Wyszly mi kamienie, ktore sa duze i musze sie nimi zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej około 14 tc,w obecnej trwają nadal,a jestem w 18 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14tc ciąży skończyły, a w 13 miałam co dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×