Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy wrocilyscie do pracy po porodzie?

Polecane posty

Gość gość

Mam łatwa i przyjemna pracę, jestem w niej dobra i dużo rozmawiam z dorosłymi. W domu jestem z dzieckiem od prawie roku i mam kontakt z dorosłym jak mąż wróci z pracy, czasami wpadną dziadkowie. Macierzyński to najniższa krajowa bo na zleceniach mam 4x więcej, więc żeby mieć pieniądze musiałabym wrócić do pracy. Mogę wrócić w każdej chwili nawet na te pół etatu. No i pytanie kiedy wypada wrócić do pracy. Chciałabym w sumie już, zaraz dziecko kończy roczek, ale wokół pełno mam co siedzą po 2,3 lata i łapią się za głowę ze chce juz wracać. Tym bardziej ze nie grozi mi wyrzucenie z pracy ani nie potrzeba mi na gwałt pieniędzy. Kiedy wrocilyscie do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem... jeżeli możesz wrócić na 0,5 etatu to dla własnego zdrowia psychicznego zrobiłabym to:) ja siedziałam 2 lata z córką i uważam że to było za długo...:) jak pracujesz i masz kontakt z innymi ludzmi jesteś szczęśliwsza... a spełniona mama to szczęśliwe dziecko.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. Trafiłaś w sedno. Potrzebuje psychicznie odpocząć. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z synem pół roku z córka planuje 14miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość matek siedzi w domu z dzieckiem pół roku tylko , patrz na siebie a nie na inne matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pierwszym dzieckiem siedzialam 10 m-cy. Wplynelo na to kilaka czynnikow. Jak poszla do zlobka troche chorowala, ale szybko je j to przeszlo i obie bylysmy bardzo szczesliwe. Teraz jest juz starsza i bardzo lubi swoje przedszkole. Nie choruje wogole. Jestem w drugiej ciazy i planuje wrociec do pracy na pol etatu juz po 6ciu miesiacach. zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaMonolcia
Po pierwszym porodzie wróciłam po 10 mięsiacach, jakbym miała siedzieć dłużej byłyby ofiary w ludziach, bo już wariowałam. Ale siedziałam dla pieniędzy, bo miałam, duży macierzyński. Teraz dziecko niedługo kończy 3 miesiące i jakbym miała z kim ją zostawic to już byłabym w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wróciłam jak mały miał rok, nie do swojej poprzedniej ale do nowej, lekkiej, nieskomplikowanej i takiej którą lubiłam chociaż była nisko płatna. Właśnie tak bardziej w ramach higieny psychicznej niż jakiejś potrzeby finansowej. Na pół etatu, i w takich godzinach że mąż bez problemu mógł się zająć synkiem. Nie powiem że byłam jakoś specjalnie uwiązana, mieszkamy w centrum więc często wychodziliśmy na różne zajęcia, do parków, jeździłam do rodziców, nawet jak karmiłam piersią to odciągałam mleko bez problemu i zostawiałam synka jak coś chciałam załatwić, mąż nie pracował bardzo dużo, ale jednak pracując poczułam się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 10 tygodniach... niestety mialam tylko 6 tygodni macierzynskiego i 4 tygodnie urlopu wypoczynkowego... takie zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie wypada, musisz się słuchać innych i robić jak oni ci każą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×