Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aisleen

Klinika leczenia niepłodności Katowice , Mysłowice , Bielsko

Polecane posty

Gość Aisleen

Witam 2 lata temu postanowiliśmy z mężem ,że chcemy mieć dzidziusia , niestety miesiąc po naszej decyzji u męża wykryto nowotwór gardła i plany powiększenia rodziny trzeba było odłożyć na póżniej .Leczenie trwało 8 mieś i sie udało - 0 komórek rakowych i zielone światło od onkologa na powiększanie rodziny , więc poszłam do gin na rutynową kontrole i niestety okazało się ,że mam torbiel 9cm na jajniku , torbiel została wycięta z częścią jajnika i stwierdzono endometrioze ale jest ok ,gin powiedział ,że nic nie stoi na przeszkodzie ,żebym zaszła w ciąże . Nic oprócz bardzo złych wyników spermiogramu męża , pojedyńcze plemniki bez ruchu :( Mój gin zasugerował klinikę leczenia niepłodności bo on mimo że jest bardzo dobrym lekarzem (moja opinia ) nie potrafi nam pomóc , podał mi 3 adresy klinik do których mam najbliżej : Ferti-med w bielsko-biała novomedica mysłowice plast-med katowice Bardzo proszę o opinie dziewczyn które leczyły się w tych klinikach , bardzo mi na tym zależy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisleen
podnoszę.... ktoś chyba leczył się w tych klinikach ? Nie wiem którą wybrać POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj sa same
bezproblemowe wiec ci nie pomoga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach jest Invimed, to jedna z najlepszych klinik na śląsku, mają wysoką skuteczność. Ja leczyłam się u dr Anny Cygal. Byłam zadowolona z opieki, Pani dr bardzo miła, wszystko nam tłumaczyła zawsze. Ogólnie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×