Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gripex control

kobiece zdrady

Polecane posty

Gość gripex control

kurna, jak na to patrze wszystko to stwierdzam że chyba z 80% kobiet/dziewczyn chociaż raz walnęło po rogach swojego partnera. wiem że wkładam teraz kij w mrowisko i zostanę zaszczuty przez kobiece lobby dissem że faceci nie lepsi, że każdy facet to sukinsyn itp. ale facet to proste zwierzątko, jeśli juz pójdzie na bok to tylko dlatego że mu w jajach buzuje za to kobieta wymyśli sobie tysiąc powodów dla usprawiedliwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra z sąsiedztwa
ale facet to proste zwierzątko, :D, :D< :D zwłaszcza widac te prostotę w wiciu sie między zona a kochanką i opowiadaniu każdej z nich steku bredni i to podobno kobiety wymyslaja stek usprawiedliwień? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam temat z wczoraj - locha zdradziła swojego faceta i ojca swoich dzieci :O z typem, który ładnie się doń uśmiechał. Powód i usprawiedliwienie: bo mi brak czułości było. A w międzyczasie mąż zarabiał ciężko kasę na to, żeby jej niczego nie brakowało. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkakaśkaKAśka
Jestem matką i żoną i zgadzam się z Twą pierwszą wypowiedzią w 100 % :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gripex control
psychiatra ok! ale DLACZEGO facet zdradzi? ano dlatego że ma ciśnienie na chooya i z zadnego innego powodu wiecej. owe ciśnienie może powodować to że stała partnerka sie seksualnie nie sprawdza, nie podnieca tak silnie. ale wszystko sprowadza się do ciśnienia w jajcach. a jak juz użyje to zapomina i tyle. a kobiety? kobiety dorabiają jakieś ideologie, jakieś posrane tezy z cyklu 'znajde kochanka bo mąż nie opuszcza klapy od sedesu', tudzież wyczytają w Glamourze, albo jakimś innym Kosmopolitanie, że posiadanie kochanka jest modne oraz trendy i mimo, że są erotycznie zaspakajane przez swoich facetów, to i tak szukaja dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra z sąsiedztwa
ok! ale DLACZEGO facet zdradzi? ano dlatego że ma ciśnienie na chooya i z zadnego innego powodu wiecej. pierdolisz jak potłuczony koleś to, że ciebie hooy prowadza jeszcze nie oznacza, ze wszyscy inni mysla i czują tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra z sąsiedztwa
gardze dziwkami a któż ci każe patrzeć? popatrz na motylki i kwiatki, może się zrelaksujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gripex control
psychiatra generalnie to chooy mnie nie prowadza. ale troche się juz napatrzyłem oraz też przeżyłem i widzę jak to jest. poza tym czemu sie ciskasz? czyżbyśmy tu w twą zdradziecka naturę uderzyli i boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety zdradzają i owszem , ale jakiś powód (oprócz suczego popędu) chyba mają , skoro swoich walą w rogi . Nie możesz generalizować , Aleeee....z Panami jest podobnie , jedno , co Ich usprawiedliwia to "muszę i chcę " , a że przy tym "kąbinują" , kłamiąc i manipulując ? Mam bezgraniczne zaufanie do swojego chłopa , cholera sama nie wiem dlaczego , jeśli jednak się sparzę....jaja Mu urwę przy samej doopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkakaśkaKAśka
Przepraszam :) Zgadzam się z pierwszą wypowiedzią autora/ki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra z sąsiedztwa
gardze dziwkami twoja nienawiśc cię kiedyś zniszczy, to akurat masz jak w banku to raz dwa - fakt, że kogoś widzisz na schodach jeszcze nic nie znaczy bo może przez przypadek się zdarzyć, że dajesz się ponosić swojej bujnej wyobraźni to dwa gripex control poza tym czemu sie ciskasz? czyżbyśmy tu w twą zdradziecka naturę uderzyli i boli? mnie chłopie pacjenci nie bola tylko CIEKAWIĄ jako przypadek kliniczny tak więc się nie ciskam ino ci tłumaczę, że TWOJA prawda nie jest PRAWDĄ OBIEKTYWNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że kobiety z reguły zdradzają jak im czegoś brak,oparcia pomocy itp a facet to czasem dla zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda obiektywna ? a cóż to takiego Drogi(a) Psychiatro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oparcie i pomoc można znaleźć u kochanka? Nie rozśmieszaj. Chociaż takie pewnie byłoby tłumaczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkakaśkaKAśka
nicka brak ----> jest tak jak mówisz :) Ale faceci też czasem zdradzają bo brakuje im czego w związku ;) Rzadsza to sytuacja w porównaniu z kobietami ale zdarza się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma reguł w zdradach Kochana , albo ma się charakter zdrajcy, albo uwięzionego(ej) przy jednej doopie. Każda zdrada , czy to fizyczna , czy emocjonalna jest zawsze "napiętnowana" wewnątrz Człowieka , który zdradza. Jak długo ? tego nie wiemy, ale jedno jest pewne, jeśli raz pozwoliłaś sobie na taki "luxus", kolejne przyjdą same ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkakaśkaKAśka
vera lynn -----> oparcie u kochanka na pewno :D ale wsparcie też ;) gwarantuję Ci to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepinita
ja tam lubie dobry seks, duzo dobrego seksu moj facet wie, ze nie zapewnia mi go w dostatecznej ilosci i godzi sie na okazjonalne skoki w bok - taki upust nagromadzonego cisnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra z sąsiedztwa
LCroft Prawda obiektywna ? a cóż to takiego Drogi(a) Psychiatro ? to coś co zostaje jak wyizolujesz ze swoich dywagacji wszystkie "wydaje mi się" "widziałem prusaka gniazdo na bank jest u sąsiadów" "ja mam taki odbiór świata i takie motywacje więc wszyscy inni również" itp droga Laro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest szanować partnera, nie? Chyba sama zacznę zdradzać. 😴 To wszystko wina obyczajowości, która tak mnie ogranicza. 😴 Muszę zacząć czytać Cosmo, żeby wiedzieć jak to robić. Może dacie mi jakieś rady, kurry? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra z sąsiedztwa
gardze dziwkami czy dasz sobie uciac rękę przy łokciu, że NA PEWNO JA RUCHA a nie robi gruntowny remont pomieszczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera Ty strasznie przeciwna jesteś zdradom jesteś mężatką? Nie wiesz co życie przyniesie i jak się potoczy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem mężatką. Po prostu zdradą się brzydzę. Jakie zrozumienie można dostać od kochanka? Chyba, że dymanie po same bile nazywasz zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to coś co zostaje jak wyizolujesz ze swoich dywagacji wszystkie "wydaje mi się" "widziałem prusaka gniazdo na bank jest u sąsiadów" "ja mam taki odbiór świata i takie motywacje więc wszyscy inni również" itp droga Laro" Sie wie Drogi Psychiatro :) Czyli..krótko.. zgodna ze stanem faktycznym , nie może być oparta na domysłach i wyobraźni interlokutora (w tym wypadku) ; Jest jeszcze inna "definicja" , ale skoro jesteś fachowcem , to chyba ją znasz prawda ? hehe pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra z sąsiedztwa
remont to tylko przykład równie dobrze może ją szkolić do egzaminu radcowskiego nie zmienia to mojego pytania CZY DASZ SOBIE UCIAC PRAWĄ RĘKE PRZY ŁOKCIU ŻE NA PEWNO JĄ RUCHA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra z sąsiedztwa
a mnie żal ciebie serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×