Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta na skuterze?

Polecane posty

Gość gość

Drogie Panie, czy myślicie, że pojazdy elektryczne takie jak skutery są dobrym, czy złym pomysłem dla kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coz w tym zlego, ze pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mase dziewczyn jezdzi na skuterach u mnie w miescie, nie wiem czy sa elektyczne bo nie zagladalam nie pytalam bo w sumie nie moja sprawa ale to sie chyba niewiele rozni? wazne zeby mial jakis sprytny schowek na torebkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skutery elektryczne są dobrym pomysłem dla każdego niezależnie od płci :) jakby podmienić wszystkie skuterki które jeżdżą na elektryczne (no i auta też by się przydało, ale są jeszcze za drogie dla zwykłego Kowalskiego i nie ma rynku wtórego jeszcze!) to by problemów ze smogiem w miastach takiego wielkiego nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda z ta holandia, tam wszyscy jak nie na rowerach to na skuterach nic w tym niesamowitego wiec mozesz smialo ruszać w miasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, gdzie potem ten skuter naładujesz energią ? x Reklamują badziew, by wyciagać od ludzi pieniądze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam skuter elektryczny :) mieszkam w małym mieście (małym pod względem ilości mieszkańców - nie pod względem odległości pomiędzy strategicznymi punktami) i w sumie od kiedy tylko mogę korzystam ze skutera. Dęblin to bardzo duża powierzchnia, brak komunikacji miejskiej (tzn jest - jeden autobus i nyski które jeżdzą jak chcą i są bardzo drogie) i tak na przykład do ogólniaka jak chodziłam to gdybym chciała iść pieszo zajęłoby mi to jakieś 40 minut, auto nie każdy ma, a skuterkiem byłam w 7-8 minut na miejscu. Teraz do pracy mam 4,1km żeby dojść na nyskę muszę zmarnować minimum 10 minut - na skuterze tyle zajmuje mi cały czas dojazdu do pracy więc skuter to serio świetne rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha jak to gdzie naładujesz? w gniazdku xDDD a gdzie niby? xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to jakis inny prąd do ładowania :D chomika można podpiąć, a tak na serio, to ja też mam elektryka, jedno ładowanie na ok 100km wystarcza więc to nie jest problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronasłupsk
oczywiście że reklamują badziew - zwłaszcza, że ten badziew w utrzymaniu będzie cię kosztował z nie wiem, złotówkę za 100 przejechanych kilosów :) chcę zobaczyć za ile Twój niebadziew tyle przejedzie ;) tylko do samego zakupu państwo powinno jakoś dopłacać albo pożyczać, wsyzstkim by to na dobre wyszło, nam im i środowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie tylko gdzie kupić, jaki kupić i za ile kupić :) Bo czy jeździć, to tak jak mówiłam - nie widzę przeszkód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych ofert jak wpiszesz w wyszukiwarkę to od zarypania, można noc spędzić przed ekranem, a i tak wszystkiego nie przejrzysz. wczoraj przez to, że sama się zainteresowałam to i mąż też zaczął łypać oczkiem i widzę, że dzisiaj rano przeglądał już sam co do czego i dlaczego, może on jakoś to rozkmini - co kupić, jak kupić i za ile kupić - tak żeby wszyscy byli zadowoleni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzualbobzowi
Co z tego jak połowa to naciągactwo, a jeszcze z pozostałej połowy część to nowości niesprawdzone. Chociaż z jedną sama ostatnio miałam do czynienia, bo chrzesny w moim imieniu także kupił chrześniakowi naszemu za całkiem niedużą w mojej opinii kwotę pojazd elektryczny który naprawdę wśród towarzystwa zrobił furrorę, a do tego nie wymagał przy całkiem słusznej prędkości nawet uprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@bzualbobzowi w takim razie czym się kierować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietazbrodą
no własnie ja bym wywnioskowała, że opinii osób które już sprzęt mają, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet dla swojej mamy szuka takiego skuterka elektrycznego - przeszła w zeszłym roku na emeryturę, więc i pojazd podstawowy z roweru na skuter by się przydało zamienić :) myślę, że to fajny pomysł, tylko kobiecina czeka od grudnia, bo się luby dowiedział, że od lutego są w sprzedaży scoppery, czy scooppery, nie pamiętam jak się to pisze i oczywiście się nakręcił i już go nie odwiniesz. Zafiksował się na jeden konkretny model i koniec. Dam znać jak go w końcu kupi , czy teściówka zadowolona z prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo widzisz! to jest coś idealnego dla mnie! gdzie to kupić? i za ile?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups, chyba ten link nie działa :( ale różowy jest na facebooku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.08.29 MY skuter kupilismy w http://skuteryniepolomice.pl/ - jest swietny, doskonale sie sprawdza, korzystamy z niego juz rok i wszystko jest fantastycznie. Musze sie zgodzic, tez kupowalismy tam skuter. Najlepsza marka, najwyzsza jakosc, a do tego swietna obsluga i doradztwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×