Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kocham muzykę Angelo Mike

Kobiety jak dbacie o stopy? Jaki krem do stóp?

Polecane posty

Gość kocham muzykę Angelo Mike

Podzielcie się proszę Waszymi doświadczeniami. Mam strasznie suchą skórę na stopach i nie wiem już jakiego kremu użyć. Używałam kilku ale niestety nie pomogły, dalej odczuwam dyskomfort. A może znacie jakieś sposoby na odgniotki czy odciski, sama nie wiem jak to nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikolo
wycalowalbym Twoje stopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonikzz
Krem z rossmana 5% mocznika, a na twardsze partie Cerkoderm 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czterolatka
A używasz pumeksu? Bo to podstawa. Ja osobiście robię tak: codziennie pumeks, czasami peeling do stóp i obowiązkowo krem do stóp lub maska z Oriflame. Są rewelacyjne. Już po kilku dniach stopy są jak u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam kawe. tzn po parzenui zostaw sobie fusy dodaj do tego z pol lyzeczki cynamonu (niekoniecznie) i masz super peeleng bardzo nawilzajacy i wygladzajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
krem scholl,krem propodia z apteka -brązowy.Nic innego w moim przypadku sie nie sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie dobrze dziala pilnik,
i seria z Sanctuary Spa - nie wiem czy w Polsce dostepna - jest peeling, maslo do stop i krem do suchych piet. Najpierw na sucho scieram piety pilnikiem, potem do cieplej mydlanej wody, troche pomocze, potraktuje peelingiem i na to ktorys z kremow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokakola555
Moczenie stóp w wodzie z solą, pumeks na mokro a potem tarka na sucho. Na tak przygotowane stopy nałożyć najlepiej przed snem masło shea (albo inny krem natłuszczający), następnie skarpetki i rano stopy nie do poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spróbuj zmienić kolejność czyli wcześniej na sucho ścierasz pilniczkiem suchy naskórek, potem moczysz a na końcu nasmarować kremem nawilżającym. Dobre kremy: Dr. Stopa, krem do stóp z eveline. Od czasu do czasu zrób sobie peeling z soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam właśnie dobrych kosmetyków do stóp. Te, których używałam do tej pory jakoś mnie nie przekonały w 100% Sprawdzę te, które polecacie, ale przy okazji podniosę temat, moze ktoś jeszcze coś ciekawego odkrył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja używam kosmetyków do stóp z Melaleuca. Fajne produkty, na bazie składników naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będąc w Rossmanie kupiłam sobie krem do stóp niebieski marki Evree. generalnie marka nowa i postanowiłam nowość wypróbować. Pieknie pachną a teraz ciężko jest mi się położyć jak stóp nie pokremuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adarosa
Większość kremów jest na bazie składników naturalnych więc to żadne odkrycie. Jeśli nie stosujesz nawilżającego kremu co dzień, to nie licz na efekty. Stopy wbrew pozorom są bardzo wymagające pod tym względem. Nie mam jednego ulubionego kremu ale kupuję głównie te dostępne w aptece. Sprawdzone - nawilżający z DR Stopa, dobry i tańszy niż znany S...., Acerin - po zużytej tubce widać różnicę, Iwostin złuszczający do stóp - wart zastosowania. Przydadzą się też peelingi, ja stosuję 2-3 razy w tygodniu. Czasem zwykły domowy z kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peelingu nie powinno robić się zbyt często, bo wtedy naskórek szybciej narasta. Słyszałam, że najlepiej peeling robić raz w tygodniu, a kremy wcierać codziennie. Ja raz w tygodniu używam tarki do pięt, potem robię peeling na całe stopy, a kremu używam codziennie. Kupiłam sobie te evree, zobaczymy co to za cudo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Do stóp warto uzywac na noc olejku rycynowego,najpierw lekko rozgrzac,pozniej wymasowac i owinac czyms zeby nie pobrudzic pościeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam że częste złuszczanie naskórka piet poprzez tarki i peelingi nie za dobrze działa. napewno kremowanie aby nie wysuszyć skóry jest lepsze. ja z evree jestem zadowolona, mam krem do stóp, fajnie się wchłania i nie jest aż taki gęsty jak wiele innych kremów do stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peeling evree w rossmannie jest w promocji, do 13 wrzesnia, za 6,99, warto skorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana_Sanaaaa
ja stosuje kremik bielendy taki : http://www.wirtualnaapteka.pl/index.php/kosmetyki/piel/kremy-i-peelingi-do-stop/bielenda-kuracja-parafinowa-krem-do-nog-antyperspirant-75ml.html podstawą jest zapobieganie poceniu się stóp, bo z tego powstaje najwięcej problemów. Uzywalam go najpierw codziennie, a po jakimś miesiącu zaczełam stosować tak co 4-5 dni. Oczywiście robię peelingi i czasem chodzę do kosmetyczki na pediciur, bo sa krem cudow nie zdziala, ale jak dla mnie jest on naprawde rewelacyjny i co najwazniejsze chyba z przystepną ceną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15-115 SPA Warszawa
Na bardzo suchą skórę polecany jest zabieg parafinowy a następnie badzo tłłuste kremy- dużą gamę medycznych i pomocnych kremów ma firma Gehwol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
ja robię co tydzień peeling, najczęściej z tego, co mam w domu, np sól czy cukier z oliwą z oliwek i codziennie smaruję stopy po kąpieli oliwką na mokrą skórę, tak jak resztę ciała zresztą stopy wyglądają super, żadnych suchych skórek, pięty są gładkie ale trzeba to robić regularnie, bo jak się zapuści, zwłaszcza pięty, to potem jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd pamiętam miałam problem z bardzo suchą skórą na stopach, tak suchą i stwardniałą, że aż drapała. Próbowałam kremów, maseczek, oczywiście wieczne ścieranie pumeksem - ale to na maks 2-3 dni, efekty zanikały bardzo szybko bądź wcale ich nie było. Do czasu, gdy kupiłam sobie krem Scholla na popękane pięty "cracked heel, active repair K+". Użyłam raz i od razu miałam efekty, drugi raz, trzeci, raz dziennie, a później i teraz już tylko zapobiegawczo raz na tydzień, czasami jak zapomnę, raz na dwa tygodnie. Czyni cuda, a mój chłopak nie narzeka, że go znów podrapałam piętami w nocy ;) Polecam bardzo, bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strussskowa
No tak tylko mnie ten pumeks to niebardzo pomaga. Teraz zamówiłam tą maseczkę z Oriflame, zobaczymy co z tego bedzie. Ale naprawde moja skora na pietach to istna tarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrr3241
poprostu idż do kosmetyczki na pedikir i po sprawie. Wystarczy raz w miesiącu . Ja też tek miałam i odkąd chodzę do kosmetyczki to problemy z nagniotkami poszły w zapomnienie. Na wieczór kremuj kremem do suchej skóry (oczywiście do stóp ) i załuż cienkie skarpetki i tak idż spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevvvelowska
Oj ale jak pójdziesz do kosmetyczki to bedziesz miec spoój na jakis czas, a za chwile naskórek znowu odrośnie. Wiec chyba zadziałanie z maseczką jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie seria do stóp zakupiona w Rossmanie marki EVREE sprawdza się idealnie. uwielbiam je za zapach i za to że fajnie się wchłaniają, nie pozostawiają żadnej lepkiej powierzchni. cena dla mnie przystępna więc póki co trzymam się ich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie Firemic
Jak dla mnie cała seria Dr.Stopy jest idealna. Zmiękczasz naskórek, następnie smarujesz kremem, do tego zakładasz grube skarpety i do spania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczatka2
Up. Ja sama totalnie nie mogę sobie poradzić ze stopami. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×