Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety jedzcie mieso bo dzieki temu mozna osiagnac pelne zdrowie

Polecane posty

Gość gość

Lekarz powiedział mi,ze wegetarianki maja słabe zeby i braki magnezu,potasu przez brak mięsa w diecie i można się dorobić nawet białaczki Zeby potrzebuja miesa bo inaczej się krusza i wypadają Moj ojciec codziennie je mieso i wedliny i nie znam zdrowszego czlowieka od niego a cholesterol ma zawsze w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się przemoc. A mięcho to rak jelita grubego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień lekarza bo jest konowałem. A tak serio to i tak myślę że to prowo w celu wywołania gownoburzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prowo Poszlam do lekarza bo bylam oslabiona Nie jadlam miesiac miesa i to przez to Zrobil mi wyklad ze kobiety musza jesc mieso bo tam tylko sa witaminy b12 i kwas foliowy i ze zeby mi padna tez,bo zeby zdrowe sa jak sie je wlas ie duzo miesa Moj ojciec jest potwierdzeniem teorii lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja prawie nie jem mięsa (1-2 w miesiącu) i mam wzorowe wyniki. Jak byłam na zwykłej diecie to wiecznie miałam problemy z jelitami. I Co, ja jestem zaprzeczeniem tej teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze mieso jest bardzo zdrowe, nalezy wg mnie miec wgl bardzo bogata diete w rozne rzeczy zeby odpowiednio uzbroić nasz organizm. Mozecie rowniez sie wspomoc odpowiednimi suplementami. Ja wybieram tylko te naturalne. Ostatnio odkryłam te http://biowitalni.pl/89-chlorella bardzo dobre dla krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas prawie cala rodzina jest wege a zęby maja idealne, lacznie z dziadkiem 82, ktory ma jeszcze prawie wszystkie własne. A wedliny to w ogóle porazka, sól i chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuszcze zwierzęce przedłużają życie Tak mowia najnowsze badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×