Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżentelmen XIX wieczny

Kobiety tylko dwa razy w życiu wyglądają jak kobiety. Przepięknie!

Polecane posty

Gość dżentelmen XIX wieczny

Na komunię wyglądają jak urocze śliczne księżniczki. Na ślubie jak królowe. Niestety, reszta życia upływa im na banalnych ciuchach w których trudno w kobiecie dostrzec kobietę. Piszę to ze smutkiem jako facet. Nie wiem, może mam naturę dziewiętnastowiecznego dżentelmena i tęsknię to strojów dziewiętnastowiecznych dam. W każdym razie kobieta kiedyś była damą. Dziś... mierny cień dawnej świetności. Smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie dżentelmenie, to trochę niepokojące, że ośmioletnie dziewczynki idące do komunii wyglądają dla Pana jak kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen XIX wieczny
Rycerz Zbyszko z Bogdańca zauroczył się dwunastoletnia Danusią. Też wydało Ci się to niepokojące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dzieje z tymi facetami, do niczego nie są już zdatni tylko pier...na babskim forum o ciuchach. Azaliż wżdy naprawdę mało atrakcyjne w normalnym życiu jest po******lanie w długiej tandetnej kiecce z mnóstwem tanich ozdóbek i stroikiem na głowie panie tandeciarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wydało mi się. Ale wiedziałam, że po pierwsze: to tylko książki, po drugie: to były inne czasy, po trzecie: miała 12 lat, a nie cholerne 8 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w których trudno w kobiecie dostrzec kobietę. a próbowałeś patrzeć na cycki, to zazwyczaj pozwala stwierdzić płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen XIX wieczny
@ gość dziś Tak, wydało mi się. Ale wiedziałam, że po pierwsze: to tylko książki, po drugie: to były inne czasy, po trzecie: miała 12 lat, a nie cholerne 8 :| x To odpowiedz uczciwie, jaki widok bardziej wolisz. Widok 8-letniej księżniczki w długiej białej sukni czy współczesny widok kilkuletniej smarkuli na plaży ubranej niemal w bikini? Bo mnie suknie komunijne nie rażą, ale smarkule roznegliżowane niemal do naga już tak. Co do książek i literackiej fikcji, to muszę CIę zmartwić. Jeszcze nie tak danwo, bo w sarmackiej polsce śluby 12-letnich dziewczyn były NORMĄ. Dawniej było inaczej. To nie urzędnik ustalał granicę przyzwolenia tylko natura. Jak dziewczyna dostawała miesiączki i zaczynała być zdolna do rozrodu to przestawała być dzieckiem a zaczynała być kobietą. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ piękny i romantyczny temat :) Panowie wówczas w tamtych strojach również wyglądali bardziej dostojniej niż obecnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To odpowiedz uczciwie, jaki widok bardziej wolisz. Widok 8-letniej księżniczki w długiej białej sukni czy współczesny widok kilkuletniej smarkuli na plaży ubranej niemal w bikini? Bo mnie suknie komunijne nie rażą, ale smarkule roznegliżowane niemal do naga już tak. Co do książek i literackiej fikcji, to muszę CIę zmartwić. Jeszcze nie tak danwo, bo w sarmackiej polsce śluby 12-letnich dziewczyn były NORMĄ. Dawniej było inaczej. To nie urzędnik ustalał granicę przyzwolenia tylko natura. Jak dziewczyna dostawała miesiączki i zaczynała być zdolna do rozrodu to przestawała być dzieckiem a zaczynała być kobietą. Proste. x Żaden z tych widoków mnie nie razi, ale o żadnej z tych dziewczynek nie powiedziałabym, że są kobietami. Dobrze powiedziane - 8-letnia księżniczka. Wygląda ładnie, uroczo, słodko, ale nie wygląda jak kobieta. Owszem, zdaję sobie sprawę, że BYŁO - czasownik w czasie przeszłym - normą. Już nie jest. I tu wracamy do tej różnicy między ośmiolatką a dwunastolatką. Mało która dziewczynka w drugiej klasie podstawówki ma okres. Nie, żebym sądziła, że uważałabym dziś poślubienie miesiączkującej dwunastolatki za normalne, ale wracam do tego, co pisałam od początku - ośmiolatka w sukience komunijnej nie jest kobietą. Może wywoływać zachwyt, bo wygląda po prostu ładnie, ale to nie jest ten sam zachwyt, który się czuje, widząc atrakcyjną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesyłam Wam Miłość 🌻 Pokój 🌻 Dobro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz prawo mieć swoje zdanie, a my mamy prawo mieć je gdzieś. Chyba nie oczekujesz, że zaczniemy chodzić po mieście w długich białych kiecach, bo Ty masz taki kaprys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen XIX wieczny
@ gość dziś ośmiolatka w sukience komunijnej nie jest kobietą x Nie jest kobietą... A wiesz, że ja też zawsze podejrzewałem, iż one nie są kobietami tylko kosmitkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha smarkule niemal w bikini na plaży? A w czym mają być na tej plaży? W sutannie? W czarczafie? Masz niepokojące objawy, może pedofilem jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor w 8-latce widzi - małą- kobietkę :) Sama jestem kobietą również uważam, że tak ubrane dziewczynki jak kobietka w wersji mini jest po prostu urocze :) Pozdrawiam Autora tematu i podziwiam za wrażliwość na piękno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 13:26 Autor tematu ma rację - kobieta w sukience wygląda na kobietę :) A w tych dwóch momentach rzeczywiście kobiety wyglądają przepięknie :) Zresztą mężczyźni również wowczas wyglądają dostojnie. Stosownie do okazji i wyjątkowo na ten ważny moment w ich życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie suknie są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen XIX wieczny
@ gość dziś Autor w 8-latce widzi - małą- kobietkę usmiech.gif Sama jestem kobietą również uważam, że tak ubrane dziewczynki jak kobietka w wersji mini jest po prostu urocze usmiech.gif Pozdrawiam Autora tematu i podziwiam za wrażliwość na piękno x Wielcem rad za Waćpanny słowa. Wszelako prawdą jest iżem wrażliwy na powab niewieści. A kto by śmiał zaprzeczyć, że niewiasty są najwspanialszym cudem Bożego stworzenia, temu ja rękawicę w twarz cisnę i wyzwę go na udeptaną ziemię, by tam podług prawideł rycerskich potykać się z nim ka kopie, mieczy lub topory. Pieszo alibo konno. Na śmierć i życie! A wierzaj mi Waćpanna iż znany jestem z fechtunku mieczem samurajskim, bom nauki KENDO u samego mistrza terminował przez lat niemało, a i piórem pisarskim ponoć niezgorzej władam. Jeno tak sobie imaginuję, że lepiej poezje inkaustem po pergaminie pisać niźli prawdziwą krew z gardeł toczyć. Raz jeszcze czoła przed Waćpanną chylę i za miłe słowa z serca dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam Autora tematu i podziwiam za wrażliwość na piękno taka wrazliwośc na piekno ma nazwę pedofilia i kończyła się tym, że zdolna do rozrodu 12 latka umierała jakoś 14 latka przy pierwszym porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia c************a i glupi temat zalozyła,zero inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego wszyscy przyjęli za pewnik że Autor patrzy na kobiety w sposób seksualny i od razu został napiętnowany za dziewczyny w sukienkach komunijnych przecież on nic takiego na napisał a wręcz przeciwnie Jego zachwyt dotyczył wyłącznie stroju. Jemu nawet do głowy nie przyszły żadne pedofilskie porównania za to wam tak więc moim zdaniem to z wami coś nie teges w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja... tylko zbok we wszystkim widzi pedofilie i inne "...filie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie... Co za czasy nastały... Facet się zachwyci ładnie wyglądającą dziewczynką a już podnoszą się głosy "pedofil" Ludzie czy wy macie po kolei w głowie? Czy tvn naprawdę Wam tak w głowie poprzestawiał ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie to debile otumanieni przez telewizornię. Wszędzie wszystkich o wszystko podejrzewają. Spojrzysz się na dziewczynę - od razu jesteś zbok. Spojrzysz na dziecko - pewnie pedofil. Jakaś gościówa niedawno opisywała jak zawiozła córkę do szpitala żeby opatrzyli rane i już pielęgniarka wypytywała dziecko czy by przypadkiem nie jest bite w domu. No kuźwa paranoja jakaś j****a!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OHO powiedział co wiedział! Ciekawa jestem czy autor wpisu nosi sie dostojnie jak na chlachcica przystało czy raczej jeansy i t-shirt. Ludzie to są okropni hipokryci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale numer "Hipokryta" bo podobają mu się kobiety i małe kobietki w długiej białej sukience :D :D :D huhahaha... Serio. Wyrzućcie jednak te telewizory bo odmóżdżają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się z Tobą. Owszem w dniu ślubu i komunii wyglądamy dobrze (w zresztą też), ale później wszystko zależy od kobiety. Można być kobietą z Twojej opowieści, a można nosić się tak: http://luxusportal.pl/pl/moda-i-styl/prezentacje/cracow-fashion-week , zwiewnie kobieco, dokładnie jak Panie w XIX wieku ;). Pamiętajmy jednak, że nasz strój to też kwestia wygody. Wiesz jak niewygodnie jeździ się samochodem w sukni ślubnej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie byłam zachwycona sukienka komunijna i z tego powodu przestałam chodzić do kościoła w trakcie białego tygodnia, wianki, długa kiecka, niewygodne pantofle mnie zraziły, nie chciało mi się cały tydzień robić za dziwadło. Do ślubu tez nie pójdę w typowej białej kiecy z ozdobami , tylko w bardzo, bardzo skromnej i bez wyszukanej fryzury i makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coż szkoda że nie można chodzić już w pięknych sukniach na co dzień, ale to były czasy gdy kobiety nie musiały ciężko pracować i tak się spieszyć w pracy ,w życiu, więc musi być wygodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelmen XIX wieczny
@ dziś Ciekawa jestem czy autor wpisu nosi sie dostojnie jak na chlachcica przystało czy raczej jeansy i t-shirt. x Zaskoczę Cię ale zawsze staram się być elegancki. Co do dżinsów to wybacz ale nie przywykłem nosić spodni w jakie ubierają się amerykańscy poganiacze bydła. Nie wiem czy wiesz ale dżinsy swój początek wzięły od amerykańskich pastuchów właśnie. Noszę się raczej skromnie niż ekstrawagancko ale zawsze staram się gustownie dobierać ubrania. Jak to mówią - diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego nawet paznokcie ma zawsze wymanicurowane, a przegub mej dłoni zdobi cydowny ciężki rosyjski zegarek mechaniczny "Sturmanskie Strela" zbudowany na mechaniźmie POLJOTA, jacy niegdyś otrzymywali wyżsi oficerowie radzieccy. Był cholernie drogi ale i jakże piękny zarazem. Duża tarcza o średnicy 42 mm, dodatkowe wskazówki chronografu odmierzające czas z dokłdnością do 0.2 s, na cyferblacie ozdobne litery cyrylicy, a wszystko spięte grubym skórzanym pasem. Po prostu miniaturowe arcydzieło! Nie dziw się mojemu zachwytowi. Wy kobiety macie swoje wisiodki, kolczyki i bransoletki, a jedyną biżuterią mężczyzny jest jego zegarek. Dlatego ważam, że prawdziwy dżentelmen z klasą powinien mieć prawdziwy zegarek, taki jaki się przekazuje z pokolenia na pokolenie, a nie jakieś bazarowe goowienko. To tyle w temacie mego ub ioru i gustu. Jedynie do snu nie zakładam żadnej jedwabnej piżamy, bo po prostu śpię nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×