Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osssa

KOCHANKI 3

Polecane posty

Gość osssa

to jest topik TYLKO dla kochanek nie potrafiących odnaleźć się w tej roli, dla tych które są szczęśliwe i dla tych, które potrzebują rady i zrozumienia kobiet będących w podobnej sytuacji życiowej. Wszystkim innym dziekujemy za komentarze i prosimy o nie wpisywanie swoich uwag - dla was zostawiamy topik Kochanki II - tutaj proszę nie śmiecić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula73
nawet nie miej nadzieji ze te włniane berety się tu nie zlecą:-) ale powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka11
Więc się wpisuję , ale na razie nie mówię nic o sobie . Kiedyś pisałam na kochankach , póltora roku temu . Może ktoś pamieta moje rozpaczliwe wpisy jako gabi45 Tyle pocieszenia i dobrych słow tam dostałam od dziewczyn , których nie znam , a które były ze mną w trudnych chwilach . Są tu miłe , wspaniałe osoby i za to im dziekuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triple zero
co wy z tymi beretami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tu
kiedyś pisałam na pierwszym topiku. Poźniej przyszły jakieś trole i sie wszystko posypało. Poczekam ze swoimi wpisami aby upewnić się,że tym razem przesłanie zostało zrozumiane właściwie. Pozdrawiam dziewczyny i zyczę szczęscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecna -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaszczyt haha
A my mamy problem,przez takie jak wy ............ Nie jestem zadnym moherowym beretem...jestem uczciwa kobieta,żoną i matką.Wy tak nazwac sie nie bedziecie mogły nigdy. Nie wiem jakto nazwiecie...sukces? czy porażka ? :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się złaszam
od jutra zaczynamy a zony jezeli musza to niech pisza na swoim topiku ...strasznie wam teskno aby popyskowac? moze poszukajcie stron gdzie wasi mezowie opisuja nudne zycie i tam robcie wielkie pranie, moze cos zrozumiecie, moze dojdzie do was ze im nikt nie trzyma pistoletu przy skroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahahahaha
skoro kochanki to takie nic ;-) to skad sie bierze ten wasz problem drogie zony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dolaczam
do Was dziewczyny,ale jestem zona,matka i mam kochanka,a tym paniomw beretach podziekujemy juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahahahaha
dobrze ze ty chociaz taka uczciwa jestes, czego nistety nie mozna powiedziec o waszych mezulkach. mysle ze tu jest twoj problem kochana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dolaczam
to bylo do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dolaczam
oj nie domnie,sorry nie doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahahahaha
nie, to bylo do tej pani wyzej, przepraszam ale chyba w tym samym czasie sie wpisalysmy stad to nieporozumienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
a ja z pelnym zrozumieniem zapraszam do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com :) naturalne kosmetyki arganowe, oryginalna bizuteria ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozumienie...
ja też się złaszam, \"...strasznie wam teskno aby popyskowac? moze poszukajcie stron gdzie wasi mezowie opisuja nudne zycie i tam robcie wielkie pranie, moze cos zrozumiecie, moze dojdzie do was ze im nikt nie trzyma pistoletu przy skroni...\" W odpowiedzi początek topiku : Jest zonaty. Ale chce zeby byl moj. założonego przez Niebazpieczą, która już się tu zameldowała ze swoim problemem. „Jak go uwiesc? Nie wiem nawet jak ma na imie. Spotykamy sie prawie codziennie w drodze do pracy. Tylko prosze bez wyzwisk. Wiem, ze jestem suka, zdzira i dzi**a. I mysle, ze to mi wystarczy. Mam 28, on tak na oko 32. Patrzy sie na mnie codziennie namietnie, ale nic nigdy nie mowi. Cholerna fascynacja. Juz tak od miesiaca albo i dluzej. Podajcie jakies sposoby.” osssa, To są te problemy dla których szukacie zrozumienia, rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelek po lekju
ossa a jakiego wy zrozumienia chcecie ? Przyzwolenia dla zdradzania ?Empatii.Od kogo moze od zdradzanych zon ? To ze sobie nieradzicie i ze tak kolorowo w tym kochankowaniu nie jest ,tak to jest problem .Tylko że Wy nie chcecie rozwiązywać problemów .Wy chcecie usłyszec ,że będzie dobrze ,że znów sławetne motylki wrócą razem z kochankiem. Miłość a jaka to miłość jak nie można jej światu pokazać ? Jaka ta wasza miłość z godzin wykradzonych kłamliwych .Jaka ona jest ,ze najblizszej przyjaciolce nie mozecie opowiedziec o niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
osssa, Może powtórzę radę, jaką dałam Ci na poprzednim topiku: jeśli chcesz, żeby forum było TYLKO dla kochanek, załóż je na innym portalu, gdzie możesz zrobić forum zamknięte, dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników, którym przyznajesz dostęp, form, które możesz sobie moderować. Na kafe możesz zakładać topiki KOCHANKI4, KOCHANKI1289, itd, bo NIE UNIKNIESZ wpisów niechcianych na PUBLICZNYM forum. A tak poważnie, jako osoba, było nie było, "sypiająca" z żonatym (:P), niestety mam takie samo zdanie jak "Zrozumienie..." i "Lelek po lekju". Jeśli piszą tu kochanki szukające pocieszenia, mające problemy, nie są to kobiety, które robią to "dla sportu", bez uczuć. Piszą tu najczęściej takie, które boli to, że facet ma żonę. Z różnych powodów. Bycie kochanką, która zakochała się w facecie, który nie ma ochoty odchodzić od żony, to upodlenie. Ciągnięcie tego całymi latami to pozwalanie na to, żeby facet Was szmacił :( Narzekanie na to, że facet, który za Waszą wiedzą i zgodą oszukuje żonę tygodniami, miesiącami, a czasem latami, nie jest uczciwy wobec Was jest... taką głupotą, że aż mi się w głowie nie mieści :-o Jak można oczekiwać, że człowiek, który swojej ŻONIE robi takie świństwo, będzie w porządku wobec Was? Facet, jeśli kocha, zrobi WSZYSTKO, żeby być z kobietą, którą kocha, zrobi WSZYSTKO, żeby ta kobieta była szczęśliwa, żeby nie płakała w samotności. Facet, jeśli kocha, będzie dążył, żeby żyć uczciwie z kochaną kobietą. Tak zrobi PORZĄDNY facet. Taki, który lawiruje między żoną i kochanką, wynajduje setki powodów żeby nie doprowadzać do rozwodu, żeby zjeść ciastko i mieć ciastko to oszust, któremu nie wolno ufać, na którym nie wolno polegać, przez którego nie wolno płakać i z którym nie wolno wiązać nadziei na przyszłość. Jeśli to do Was nie dociera... same jesteście sobie winne, że cierpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuśka39
Witajcie kochani nie było mnie chwilkę topik kochanki 2 upadł widzę ale jesteście zawsze będziecie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerka gdzie mój beret
może stary ma kochankę i ona mi podprowadziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ossa.....daj mi namiary do siebie,,,szuakałam Ciebie na poprzednim topie...ale tu sie robi to samo żenujące przedstawienie co tam więc szkoda czasu aby tu zagladac..pozdr..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzewo oliwkowe
"Żenujące przedstawienie"........ty mała a z kad ty znasz takie słowo jak żenada.Wy wszystkie tutaj jestescie jedna wielka żenada. Forum publiczne,to nie znaczy zeby opisywać tu i dawac przykład.....zgnilizna moralna,szambo.Wy nie myslicie mózgiem...a tam wy wogóle go nie macie {co za ciezki dla was]. Zesłane przez diabła...jeszcze za to zapłacicie.Możecie sie nie wysilac.........ja nie jestem jakas stara ,zgorzkniałą babą...którą mąż opuscił...albo ma kochankę.Jestem młodą normalna osobą,która miała wspaniałych rodziców którzy wpoili mi zasady dobrego wychowania i powiedzieli mi co to jest moralnosc i uczciwosc.Gratuluje waszym rodzicom......cos im nie wyszlo....albo uczennica ......co było to za trudne ???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno wyluzuj...idz do ksocioła i pomodl sie na nasze diabelskie dusze albo najlpeiej do psychiatry.,pozdrwiam cie bardzo serdecznie ...:) i sory ale nie bede z toba polemizowac, zniżac sie do twojego poziomu nie mam zamiaru...trzymaj sie...daj na tace...tak bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) drzewo oliwkowe --->jak jestes taka swieta,moralna,dobrze wychowana to po co tu wlazisz,zgorszysz sie czytajac nas takie zepsute zeslane przez samego lucyfera nie czytaj bedziesz zdrowsza..uwazaj bo jeszcze sie skusiszi rozgrzeszenia nie dostaniesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ją diabeł kusi, bo tu zajrzała....pierwszy krok w strone piekła...ciekawosć co piszą lub robią kochanki.,.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ciekawość
to pierszy stopien do wiedzy :)Nie do piekła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac pod uwage nastawienie naszej koleżanki juz samo zainteresowanie sie życiem wykletych diablic to juz jest pokuszenie i mozna smiało powiedziec ze ciekawośc o nas to jest juz pierwzy krok w strone piekła..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co piszę
To jest forum dla kochanek...nie bardzo wierzę w te wszystkie w pisy osób z mocnym kręgoslupem moralnym ,że nigdy i tak dalej...Tego typu fora zaczęły mnie interesować dopiero wtedy , gdy zaczęło mnie to osobiście dotyczyć...przedtem nie przyszło mi nawet do głowy , aby tracic czas na takie rzeczy..więc nie dokońca tak wierze w prawdziwość wszystkich wpisów..życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×