Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatta78234

Kogo wkurzają ludzie płacący rachunki w marketach?

Polecane posty

Gość agatta78234

Nie wiem po co sklepy na to pozwoliły... Przyłazi taki z rachunami i płaci przez 20 minut blokując kolejkę. Moim zdaniem nawet na poczcie nie powinno być takiej możliwości, bo jak ktoś nie raczy nauczyć się robić przelewy internetowe to niech stoi w kolejce w agencji opłat. A już blokowanie kolejki w markecie to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
Zawsze przez to stoję w markecie po pół godziny za paczką prezerwatyw Unimil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałganicaaa
o tak ,mnie wkurzwiają na maxa,mohery zwalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
najlepsze, że dzisiaj przyblokował kolejkę młody facet, ok. 30 lat miał:o I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvedvcvdrvdgvc
mnie też. podobnie w spożywczaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
Pierdoły, że muszę stać 20 minut w kolejce, bo ktos nie raczy zrobić przelewu? Może ty masz takie miałkie życie, ze nie przeszkadza ci, że tracisz czas, ja wolę te 20 minut spędzic w ciekawszy sposób niż stojąc w kolejce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
jem kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
wiecej wyrozumialosci???? starsza babcia, schorowana, moze jej wygodniej przy okazji zakupow zaplacic rachunki???? Nie pomysleliscie?????????????? ciekawe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi co się stało jak poczekasz te klika minut a ktoś przedtobą ma z głowy rachunek. Przelewy nie każdy umie zrobić, lub poprostu nie chcą. Dla niektórych nawet towarzysko iść zapłacić rachunek to przyjemność. Nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
To niech pójdzie do agencji opłat. Poza tym zazwyczaj ludzie koło czterdziestki płacą w marketach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
Ponad 20 minut czekałam, w zasadzie prawie pół godziny. Facet miał chyba z 10 rachunków, kasjerka musiała osobno wpisywac numery kont itp i ludzi w kolejce szlag trafił. Nikt by nie robił problemu, gdyby to trwało 5 minut, ale kasjerki nie są przyzwyczajone do szybkiego przepisywania numerów jak panie z poczty czy agencji opłat i zwyczajnie trwa to za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze tak by to
a innych kas nie bylo i musialas akurat stac do tej jednej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
No sorry, ale skąd miałam wiedzieć, że facet będzie płacił rachuny, pomyśl trochę. A ludzi dzisiaj w sklepie było sporo, więc jakbym zmieniła kasę to musiałabym stać od nowa w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALLEM
Moja babcia tez płaci w sklepie albo na poczcie. Za jej mlodszych lat nie było zadnych zasranych agencji opłat tylko poczta! Żal mi starszych osób że moi rówiesnicy tak chamsko ich traktują. Zaczekaj jebana gówniaro jak bedziesz starsza osoba suko! Wtedy na pewno beda takie nowinki techniczne ktorych twój pusty gówniany mózg nie ogranie a mam nadzieję ze jeszcze wpierdol dostaniesz za blokowanie kolejki. Czego życze wszystkim którzy nie myślą o tym że za iles lat będa tez starsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
Przecież pisze wyraźnie, ze płacił młody facet...:o naucz się czytać, starsza osobę bym przebolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka251
a co cię obchodzi gdzie kto płaci? hrabina - 5 minut dłużej postać nie może ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
Prawie pół godziny a nie 5 minut, nauczcie się w końcu czytać!!! Napisałam WYRAŹNIE, że jakby to trwało 5 minut to spoko, ale rachunki blokują kolejkę na min. 15 min, a dzisiejszy facet stał ponad 20 minut! No sorry, ale to jest zdwecydowanie za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam niestety
Mnie nie wkurzają. Jak idę do dużego sklepu to jestem przygotowana na stanie w kolejce dłużej, bo wiadomo, że są różne sytuacje. Samej mi się zdarzyło przez nieuwagę wstrzymać czasem kolejkę. A jak chcę szybkie zakupy to idę do biedronki:P Tam chyba uczą w pierwszej kolejności kasjerów espresowego liczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naasasasasa
A kogo nie wkurzają? stercze 30 min w długiej kolejce, ludzi wpizddduu przychodzi jakiś dziadek stercze kolejne 30 :o porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
Bo ja naprawdę rozumiem, ze z jakiegoś powodu przyblokuje się kolejkę na 5-10 minut, ale 30 to za długo. Po prostu kasjerka nie potrafi szybko przepisać nr rachunków, bo nie ma w tym wprawy, a facet przyniósł ich bardzo dużo. Nie był to żaden schorowany starzec, tylko młody facet. Jeszcze przylazł dzisiaj, kiedy w sklepach tłumy i chyba 20 osób za nim stało bez sensu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purchella
Mnie tacy wkurzają, mało rozgarnięci ludzie. Nie mam czasu na wyrozumielaośc, sklep to sklep na nie agencja oplat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki..........
ojej, wygodnicka krolewno, nie wpadlas na to,ze ty tez innym blokujesz kolejke-czemu nie robisz zakupów przez internet? nie stac cie? ojeje, wspolczujemyD:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
Dokładnie:) A te argumenty z babciami też są bez sensu, bo w zyciu starszej osoby nie widziałam płacącej w sklepie. Oni włąśnie do agencji opłat chodzą albo na pocztę, a w sklepach to młodzi ludzie nie wiedzieć czemu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta78234
do autorki.........., sklep jest po to, by robić w nim zakupy. Trudno więc mieć pretensje, że ktoś przyszedł je w nim zrobić, prawda? A rachunki płąci się w agencji opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112:;;;aata
przecież zwykle są wyznaczone oddzielne kasy do płacenia rachunków! i są oznaczone w jasny i czytelny sposób, więc jak ktoś się ustawia w kolejce akurat do takiej kasy, a później bredzi w necie, to jest śmieszny. pewnie należysz do tych osób co ustawiają się z załadowanym po sufit wózkiem do kasy do 10 artykułów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhym:)
w agencji ty chyba dupa zarabiasz kurwiszonku:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanax3
Bez przesady. Wolny kraj. Są poważniejsze sprawy niż taki durny temat jak dodała jakaś sfrustrowana lala bez problemów. Pozdro 600. Co do tego tematu to każdy może robić co chce. To ludzie mają przychodzić po 25485 bo jakimś ludziom nie pasuje, że robisz większe zakupy i chodzić po milion razy po 10 produktów, bo wam coś nie trybi? ŻAL LUDZIE, ŻAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×