Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolejny skatowany dzieciaczek bo matka żyje na kocią łapę z kochankiem

Polecane posty

Gość gość

Powinni zakazać takiego mieszkania :( Co ta "matka" sobie myślała?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo gdyby żyła w zalegalizowanym związku to partner automatycznie stałby się cudowny... Stuknij się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mozna o tym przeczytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty piszesz o tym 3 latku co zmarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to ma znaczenie czy mieli ślub, czy nie? Facet jest degeneratem, matka jeszcze gorsza, bo za kawałek spodni w domu pozwoliła zabić swoje dziecko. Jak ktoś słusznie wyżej napisał - ślub nie uczyniłby z nich dobrych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak większość takich przypadków dzieje sie w konkubinacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to ślub gwarantuje miłość i zgodę? Powiedz to mojemu ojcu który lał nas kablem, pasem i piąchami jak wpadał w szał, a wyobraź sobie, że mieli z mamą ślub i to nawet kościelny, a w każdą niedzielę rąsie złożone do komunii miał i jako jeden z pierwszych ja przyjmował żeby wszyscy widzieli. Ja 10 lat żyłam bez ślubu i w tym czasie nam się dziecko urodziło, a jakoś nikt nikogo nie katował. Pobraliśmy się gdy nasze dziecko miało 2 lata i co teraz? pewnie mózg ci eksploduje, bo pewnie tego nie ogarniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę aby przyczyną był brak ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak większość takich przypadków dzieje sie w konkubinacie . x A wiesz dlaczego? Bo ten parter to nie jest ojciec dziecka a kolejny popychacz mamusi. Najwiecej takich tragedii ma miejsce w takich zwiazakch a nie konkubinatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 90% przypadkow takie rzeczy dzieja się w konkubinatach, poniwaz te sa domena patologii. Wiem, ze zaraz zaczniecie pisać , ze wy nie macie slubu i jesteście takie och i ach ale prawda jest taka , ze jak ktoś się za przeproszeniem du.p.czy bez slubu i jeszcze robi dzieci to nie jest norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciekawe... pokaż mi statystykę, skoro twierdzisz, że "większość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale no nadal nie zmienia faktu ze więcej takich przypadków jest w konkubinacie !!! pogadaj z tymi co pracują w opiece społecznej gdzie jest najwięcej patologi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dość p********h bab traktujących ślub i dziecko jak zdobycie Himalajów... Żaden ślub ci nie pomoże jeśli wyszłaś za chorego człowieka. Idźcie się dziećmi zajmować lepiej bo własnie od tego patologia wyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale Ty nie rozumiesz, że ślub to nic niesamowitego? Ktoś ładnie napisał w którymś wątku, że ten ślub nabiera wartości dopiero w dniu pogrzebu, kiedy małżonek Cię opłakuje, a do tego czasu trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Normą, to żadne bezsensowne d*****nie się nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie autorko? To co powiesz o mojej siostrze, która przez 4 lata nie widziała, a raczej nie chciała widzieć, że jej mąż molestuje córkę? Dzisiaj ma odebrane prawa, mała jest pod moją opieka, nadal wychodzi z tej traumy. No ale oni ślub mieli przecież, do kościoła biegali co niedziela, tacy porządni. A własnej córce urządzili piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak. Moi rodzice 30 lat po ślubie. A ojciec lał mnie czym popadnie i za wszystko kiedy byłam dzieckiem. Więcej, mój były mąż podnosił rękę na dziecko (tak, szybko dostał przysłowiowego kopa w d**e, bo nie pozwoliłam na bicie). Moja ciotka i wuja po ślubie, dzieci im odebrali za znęcanie się. Moja znajoma po ślubie leje własne dziecko do spółki z mezusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia nie dość, że miała męża pijaka, to jeszcze na stare lata w nagrodę się nim opiekowała, jak zachorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BABY TERA ROZWIĄZŁE ŻE HO HOOO. Wcale mnie to nie dziwy puszczają się lumpiary dzifkarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I promują rozwiązłość po ślubie!~!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11,14 ot to! Dokladnie w sedno napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To raczej 11:17 ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w 90% przypadkow takie rzeczy dzieja się w konkubinatach, poniwaz te sa domena patologii. x 99,9% gwłatów dokonują mężczyźni i czy to znaczy że na własnego męża, ojca, brata patrzysz jak na potencjalnego zwyrola? i co? tak samo z przekąsem złośliwie im o tym mówisz jak nam o konkubinatach? no na to wychodzi. Śmieszne jest to wrzucanie wszystkich nieformalnych związków do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a z kim się baby puszczają? z innymi babami? no chyba raczej z facetami czyli faceci to takie same szmaty ale o nich cicho sza co nie stulejarzu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj jeden z drugim widzi tylko puszczające się wkoło kobiety ale jak mu jakas dupa zakreci przed ryjem to nagle zapomina o rodzinie psia mac. Rzygam takimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiem, że nie o to chodziło, ale bym się jej nie zdziwiła, bo duża część gwałcicieli to osoby, które znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie sobie jedna z druga po opieki . Popracujecie kilka lat to będziecie widziały, ze większość takich przypadków dzieje sie w konkubinacie . TO dziecko które zmarło ma jeszcze 6 rodzeństwa a matka jest w 8 ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrzę a ja znam małżeństwa patologiczne. Zresztą jakie to ma znaczenie? Patola dzieje się też za zamkniętymi drzwiami gdzie tatuś jest bogaty ale ma pod sufitem naj****e i się zneca nad synem. Nawiedzonym babom mówię stanowcze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lniete idiotki ,zakichane egoistyczne baby .Jedna p***a założyła temat a inne się rzuciły aby się nawzajem opluwac.A dziecko niewinna mała istota nieżyje.Nie ważne czy mamusia miała ślub czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,A wiesz dlaczego? Bo ten parter to nie jest ojciec dziecka a kolejny popychacz mamusi. Najwiecej takich tragedii ma miejsce w takich zwiazakch a nie konkubinatach." Większych bzdur w życiu nie przeczytałam . Moj maz nie jest biologicznym ojcem mojej najstarszej córki. Wychowywał ja od pierwszego roku życia, dbał o nią najlepiej jak potrafił. 6 lat żyliśmy w wolnym związku zanim stanęliśmy przed ołtarzem . I jakoś nikt nikogo nie katował z tego powodu. Takie rzeczy dzieją się głównie w związkach , gdzie alkohol leje się strumieniami, gdzie nie dba się o dzieci, o ich dobro. Slub tu nie ma nic do rzeczy, ani to, czy ktoś jest biologicznym ojcem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×