Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magicgirl

Kolory w pokoju dziecięcym

Polecane posty

Jakie kolory zaproponowalibyście do pokoju niemowlaka. Niedługo mam termin i szukam pomysłów na urządzenie pokoiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawiłabym na ściany w neutralnym kolorze, a zaszaleć można z dodatkami. To najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiauMiauuu
Polecam ściany i podłogę utrzymać w stonowanych barwach, co pozwoli na ekstrawagancję z dodatkami. Łatwiej przecież wymienić ramki do zdjęć i zasłony niż malować ścianę ;) U nas dzieci mają białe ściany i sufit, jasną drewnianą podłogę i meble w odcieniach jasnego brązu, ale za to pufy i fotele do biurek mają kolorowe. Dla mamy po porodzie polecam worek giga sako - super nadaje się do karmienia piersią i do zabawy na podłodze z maluszkiem, gdy podrośnie: http://pufy.pl/worki-sako/114-worek-giga-sako.html#/material-ekoskora/wybierz_gratis_-podnozek/kolory_ekoskora-czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza33
Nie wiem czy te wpisy wyżej to jakieś reklamy czy prawdziwe opinie, ale od siebie powiem, że kolor zalezy od płci, dla chłopca np. różowy to niezbyt dobry pomysł :) może postaw na coś neutralnego jak np. niebieski, zielony. Może jakaś ciekawa tapeta/fototapeta? :) https://udekorujdom.pl/ ma bardzo ładne. Z dodatkami nie wiem czy jest sens szaleć bo dziecko bierze wszystko do buzi i lepiej nie stawiać wszędzie jakichś dekoracji na meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie nudne pastele. To męczarnia dla umysłu maleństwa, który potrzebuje wielu bodźców poznawczych. Dzięki nim rozwija umysł i inteligencję. To fakt, który potwierdzają naukowcy. Potrzebne są niemowlakowi kontrasty, coś na czym zawiesi wzrok. Mogą być też fajne naklejki na ścianę, byle nie nuda! Ma być ładnie i różnorodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkamalia
Tapety w jakichś kontrastowych kolorach - bardzo polecam :) u mnie to pięknie wygląda, nasza córka ma podobnie w pokoju i jest ślicznie. Można wyszukać albo spytać o poradę kogoś z udekorujdom.pl , kupić tam jakąś tapetę pasującą do wnętrza i będzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×