Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śpiąca_Królewna

Komu nie chce się iść do szkoły...

Polecane posty

Gość hej krolewno nie spij
chcesz ładny drewniany piórnik ? z wizerunkiem Plastusia ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej krolewno nie spij
z takim ? :-p *............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . .Jeżeli jest ci smutno . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... i jesteś samotna . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' miś już na Ciebie czeka . . .',. . ,....... . . . . . . . . ., . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ' _______, . . . . . ',. . . . . ',-~'`. ;00______,# . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tronika co podnosisz
mi ale uczyc dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszego
????:o to on mutant jakis jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się nie chce iśc do szkoły
dzieci mnie nie lubię, przezywają mnie, dokuczają... nie chce mi się iść do szkoły której jestem dyrektorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty do której klasy?? Ja szczerze nienawidzę tej szkoły i nie będe za nią tęsknic... Mam już dosyć gróźb nauczycieli :o To w gimnazjum dla nas nauczyciele byli lepsi niż teraz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam po wakacjach bede miala prawdopodobnie wiecej wolnego czasu, niz mam teraz :) ....ale prace trzeba bedzie wreszcie pisac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalal
A ja jestem katechetką i też mi się nie chce iść do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica________
Śpiąca_Królewna to tak jak ja:) jamam mieszane uczucia. troche mi sie chce ale raczej z ciekawosci. bo jak se pomysle o tych mieprzespanych nocach to od razu sie odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zaczynam studia od pazdziernika, z tym, ze zaoczne, a tak to w tygodniu do pracy... teraz jestem na stazu i powiem Wam szczerze, ze chyba bardziej od tego stazu wolałam siedzieć w szkole i sie uczyc :O jednak szkoła to fajna rzecz, najlepszy okres w życiu więc nie biadolcie, że już musicie isc do szkoły tylko cieszcie sie wolnoscia, młodoscia i brakiem prawdziwych problemow :) Pozdrawiam goraco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×