Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ginny gonzales

Kosmetyki do włosów dla facetów

Polecane posty

Gość ginny gonzales

Jakie są dobre kosmetyki dla mężczyzn do pielęgnacji włosów? Chodzi mi przede wszystkim o jakąś odżywkę albo szampon z odżywką, bo nie wiem czy coś więcej przejdzie u mojego faceta ;) Ma trochę szorstkie i matowe włosy, od zawsze używa tego samego szamponu i za nic nie chce dać się namówić na jego zmianę, moją odżywką też wzgardził :P Więc chciałabym mu kupić na imieniny jakiś fajny zestawik albo chociaż porządną odżywkę for men, myślę że jak już dostanie to jej będzie używał ;) znacie coś takiego? Bo z tych bardziej profesjonalnych linii nie kojarzę jakoś serii dla facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinnnna
moj na szczescie nie ma takich oporow i ma wloski mieciutkie i pachnace, z kosmetykow to przewaznie uzywa nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotowlosa25
ja swojemu kupuje w belisoshop z serii Tigi B for men, z tym że to już lepsze i trochę droższe kosmetyki. fajna jest miętowa odżywka z tej serii, super odświeża włosy, sama czasem używam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzaj kosmetyków do pielęgnacji włosów w dużej mierze zależy od potrzeby. To, że czyjś facet używa konkretnej odżywki nie oznacza, że będzie ona adekwatna do potrzeb włosów twojego faceta. Podobnie jest z szamponami czy innymi kosmetykami przeznaczonymi do włosów. Zanim zdecydujesz się na konkretny zakup, warto poczytać o "możliwościach". http://kosmetykidlamezczyzn.info.pl/2010/07/21/pielegnacja-wlosow-u-mezczyzn/ - to dość ciekawy tekst, który pomoże ci podjąć właściwą decyzję i wybrać kosmetyki dobrane do potrzeb. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona :)
Dla męczyzn ale i dla kobiet polecam produkty firmy Selective do stosowania zarówno w domu jak i w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Z produktami firmy można zapoznać sie na stroniewww.selective.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manio77
ja używam ostatnio Toni&Guy i jestem zachwycony, dostałem w prezencie zestaw szampon i gumę. Efekt mega! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałwiak
mam szampon z toni & guy, nie mam lupiezu po nim wiec jest dla mnie idealny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mex22
ja tez - próbowałem już wielu różnych jednak z Toni są ewidentnie najlepsze dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Jak "cudownie" spamerski wątek... naprawdę firmy są tak durne, że wam za te żałosne "reklamy" płacą? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam_fryzjer
z drugiej strony cieżko coś doradzić nie dając przykładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Mam długie włosy i szampon z odrzywka damski czy męski nie ma raczej znaczenia.U faceta włosy wypadają z mieszka pod wpływem testosteronu.Używam tego który mi pasuje, ale faktem jest że nie wskazane jest częste zmienianie szamponów bo nabawimy się łupierzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiszaMisza
Dobrac dla siebie ten odpowiedni i sie go trzymac jak najdluzej. I nie ma co tu sie szczypac tylko trzeba brac produkt wysokiej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu poszukiwałam dobrego kremu nawilżającego i ochronnego dla mojego mężczyzny. Koleżanka poleciła mi sklep www.Coletia.eu i naprawdę świetny preparat udało mi się tutaj kupić (marka Shiseido dokładnie – krem przeciwstarzeniowy). Bardzo fajne opakowanie. Krem absolutnie żadnych śladów nie pozostawia i daje natychmiastowe uczucie odświeżenia cery, sama też po części go wykorzystuję, bo naprawdę się nie lepi, a to jest jednak dość duża zaleta. Krem azjatycki, znany szeroko za granicą, w Polsce mało popularny, dlatego warto się zaopatrzyć. Ten wskazany przeze mnie na początku sklep specjalizuje się w ekskluzywnych markach amerykańskich, japońskich i azjatyckich, dostępne kosmetyki wyróżniają się najwyższą jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka bardzo fajna pielęgnacja Kerastase dla mężczyzn. Świetnie się sprawdza przy problemach z nadmiarem sebum, łupieżem lub utratą grubości włosa. Mój mąż był na takim zabiegu w Millennium Plaza (na dole jest salon) i był zadowolony. A jemu to raczej trudno dogodzić, więc cieszę się, że mi w domu nie marudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stewek
Ogólnie faceci powinni dbać o swoje włosy i to robią chociaż do tego sie nie przyznają ;) Ja sam dużo szukam po necie informacji na ten temat bo mam włosy półdługie i lekko mi sie skręcają więc nie chciałbym buszu na głowie. Ostatnio nawet znalazłem coś takiego http://stylez.pl/meska-fryzura-to-nie-wszystko-sprawdz-jak-profesjonalnie-o-nia-zadbac . Fajne porady, które dla mnie okazały się przydatne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupowałabym facetowi innej odżywki, mój używa mojej balsamu Seboradin Regenujący, a wlosy blyszczące, sie mienia:) Bez sensu wydawać na dwie, lepiej sprawdzić czy odżywka skierowana jest do obu płci i zaoszczędzić na coś lepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nannsnaa
Jeżeli chodzi o stylizację włosów to najlepiej sprawdzą się chyba pomady - https://beardman.pl/kategoria/pomady-do-wlosow . Panowie też lubią zadbać o to , by ich włosy były ładnie ułożone i to chyba nawet częściej niż panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałaś namówić go na produkty natura siberica dla mężczyzn? Ekstra "męsko" wyglądają, całkiem dobrze pachną i są zestawy prezentowe. Ja kupiłam właśnie mężowi na mikołajki w tamtym roku zestaw na alezielonysklep za jakieś 60 zł (szampon, żel i krem) i używa - nawet kremu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migo

szczerze mówiąc, ja zaczynam od wzmacniania swoich włosów serum botebal men. Widzę, że zaczęły za bardzo wypadać. Zamiast kolejnego kosmetyku zdecydowałem się na wzmacnianie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry

Z Biotebal mam akurat szampon, który wzmacnia moje włosy. Mała przyjemność, kiedy ci nadmiernie wypadają. Drugi, niezbędny składnik to pasty modelujące włosy. Look musi być każdego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszunia

no u mojego te nadmierne wypadanie bylo juz do tego stopnia, ze w wieku 30 lat byl juz prawie lysy.. straszne mial z tego powodu kompleksy, wiec znalezlismy klinike w Warszawie https://przeszczepywlosow.com/ ktora specjalizuje sie w przeszczepach robotem Artas - do tego naprawde fantastyczna opieka i atmosfera w klinice. maz juz na konsultacjach rozwial wszelkie swoje watpliwosci, i dobrze, bo teraz znow widze go usmiechnietego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas

Mnie zdarza się używać kosmetyków do stylizacji mojej żony. Naprawdę :) Polecam Moroccanoil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Robię sobie odżywki do włosów, głównie na bazie bazylii. Ekstrakty w dobrych cenach możesz znaleźć na e-naturalne.pl/pl/c/Substancje-aktywne%2C-nawilzajace%2C-proteiny/25. Nie musisz brać u nich kosmicznych ilości ekstraktów. Tylko tyle, ile akurat potrzebujesz. Według mnie opłaca się pokombinować z mieszankami, bo działają i własne kosmetyki charakteryzują się na pewno większą wydajnością od drogeryjnych wynalazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Mój facet używa kosmetyków marki Masveri. Można je kupić w Rossmann. Mają fajny męski zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto poszukać  jakieś innych lepszych szamponow do pielęgnacji, niż te ogólno dostępne w drogeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, MisiaW napisał:

Mój men też miał podobny problem ale wszystko się skończyło z dniem kiedy dostał szampon inny niż te dostępne w drogeriach- od Angrybeards. Włosy odżywiły się znacznie i są teraz takie przyjemne w dotyku.

Na szczęście już są spejalnie serie kosmetyków dla meżczyzn, popieram Twój wybór.Angrybeards rewelacyjnie się sprawdziły w pielęgnacji włosów mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×