Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fareleczka

KOSMETYKI NATURALNE

Polecane posty

polecam wszystkim na wiosnę kosmetyki naturalne niemieckie firmy alva www.kosmetyki-alva.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgvkdcxghjawg
nie ma jak reklamowac sie na forum:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barba83
a ja mydlarnie www.shea.pl zamówiłam tam masełko shea i jestem bardzo zadowolona z efektów polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.zdrowekosmetyki.com.pl www.zdrowekosmetyki.pl ekologiczne, naturalnie kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferolka
j a pierdziele ta foka to jakaś nienormalna jest ! na każdym poście tak pisze.. wrrr. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak to samoreklama, to przeciez raklama KATALOGU, wiele takich napotkac mozna w calym necie, wiec raczej nie polecam, ciezko tam odnalezc PRAWDZIWE naturalne kosmetyki. Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badz Blizej Natury
Swietne kosmetyki naturalne www.beautynature.pl , nowa marka Alep Nature www.alepnature.pl - olej arganowy - olej z czarnego kminku - czarne mydlo - mydla Aleppo - dezodorant naturalny Alun Wysoka jakosc i estetyka gwarantowana. Polecam, wyjatkowe kosmetyki wszystkim kobietom. Efekty rewelacyjne !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkornelciax
Dobre kosmetyki naturalne są w sklepie www.morzeurody.pl . Ja używam Jericho, są po prostu świetne, na pewno warto przejrzeć ofertę, jak na mineralne są tanie. Znajome też bardzo chwalą Joppa minerals, szczególnie do makijażu, ja jeszcze nie miałam okazji, ale pewnie się zdecyduję. Co do Morza Urody to wszystkie kosmetyki u nich są sprawdzone i mają certyfikaty, warto o nich poczytać. :) Pozdrawiam Kornelia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.PodarujZdrowie.pl jest akurat promocja na kosmetyki Naturissima - a ja się pospieszyłam i kupiła dwa tygodnie temu krem do cery wrażliwej z borówką i dziką różą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna1
Zapraszam wszystkich do nowego sklepu. 100% olej lniany Golden Omega3, esencja SuperOwoców i ziół... oraz naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, do wyszczuplania, odmładzania, włosów Po zarejestrowaniu 10% rabatu na cały asortyment sklepu http://www.vivetia.com/sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stecunia
ja polecam kosmetyki aromatyczne: www.aromatic.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odświeżam temat! czy któras z Was kiedykolwiek kupowała w mydlarni u franciszka (stacjonarnym lub internetowym)? słyszałam rózne opinie na ten temat już, więc czas wybadać szerzej teren :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tam kupiłam kiedyś kryształ ałunu. miał niwelować krostki po depilacji i działać jak antyperspirant i powiem Wam że na początku nie wierzyłam w jego działanie, no bo jak kawałek kamienia może niwelować krostki? A tu okazało się że może!!! faktycznie spełnił swoje zadanie, dzięki niemu pozbyłam szpecących krost po depilatorze. Polecam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na wątku o moich ukochanych kosmetykach! Moja przygoda z nimi zaczęła się jak obok mojego domu otworzyli mydlarnię u Franciszka, wcześniej nie znałam tego sklepu więc postanowiłam zajrzeć tam żeby w ogóle zobaczyć co i jak. Na otwarciu były różne promocje więc skusiłam się na kilka rzeczy i się zakochałam! od tamtej pory często wchodzę do mydlarni, o ile budżet pozwala :) moim number 1 jest mydło savon noir, uniwersalny kosmetyk o wszechstronnym działaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje na e-naturalne.pl, i jestem bardzo zadowolona, ale moze podacie adres internetowy tej mydlarni? W jakim mieście się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronie mozna kupić ich produkty http://www.mydlarnia.info/, to co maja w ofercie, a samych mydlarni jest sporo. kilka jest w Warszawie (na koszykowej, na powislu), w Krakowie... z reszta na stronie są adresy sklepów :) i sporo informacji o kosmetykach naturalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturlisz migotka
kocham kosmetyki naturalne! kocham mydlarnię u franciszka, na którą wpadłam przypadkiem i kocham panie, które tam pracują! :) od roku kupuję tylko kosmetyki naturalne, nawet zrezygnowałam z pasty do zębów, na rzecz glinki, która świetnie wybiela i usuwa kamień. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf
Nie no, jednak z pasty do zębów nie mogłabym zrezygnować, czułabym się niedomyta. Ja ubóstwiam balsamy na wagę z Mydlarni, są nieocenione, nic tak nie koi mojej skóry i jej nie nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturlisz migotka
no właśnie działa tak samo jak pasta do zębów, ponad to wybiela fajnie, nie używam jej cały czas.co jakiś czas, robię sobie przerwę od pasty do zębów. ale generalnie moja myśla przewodnią było to, że mają tam świetne kosmetyki na wszelkie problemy pielegnacyjne i że sa one dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia koteczka
słuchajcie, a skąd wiecie, że te wszystkie kosmetyki np z mydlarni sa naprawdę naturalne, a nie tylko z nazwy? :P bo ja spotkałam się z takimi, co tylko w nazwie miały naturalne, a naprawdę to był jakiś chemiczny szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że jednym z najlepszych kosmetyków jest naturalny kolagen, który wygładza zmarszczki, spłycając je , poza tym ujędrnia skórę i rozświetla ją , takie kosmetyki z naturalnego kolagenu widziałam w sklepie neolagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf
kicia koteczka - to czy kosmetyk jest naturalny czy nie zazwyczaj wynika z jego składu, który można najzwyczajniej w świecie przeczytać na opakowaniu. ponadto w internecie bez problemu znajdziesz listę substancji chemicznych dodawanych do kosmetyków, których należy unikać bo najbardziej podrażniają czy uczulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambada123
dziewczyny, przymierzam się do zakupu olejku arganowego, słyszałam że super działa na skórę, ale mi zależy na poprawieniu stanu paznokci i włosów. Używałyście go może w tym celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labamba, a co myślisz o kolagenie w kapsułkach? Jest też w neolagenie, może lepiej działać na skórę od wewnątrz niż z zewnątrz? Wiadomo, że kosmetyki są ważne, ale sposób odżywiania, a co za tym idzie - suplementy, na pewno też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe sny98
hej! Lambada, ja używałam tego olejku na włosy i paznokcie. Kupiłam go w mydlarni u Franciszka i powiem, że był bardzo wydajny i naprawdę działał. We włosy wcierałam go delikatnie w końcówki a jeśli chodzi o paznokcie to nanosiłam kropelkę na wacik i nim pocierałam paznokcie i potem czekałam kilka minut aż się wchłonie. Generalnie polecam, świetny kosmetyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambada123
Kolorowe sny, dzięki za odpowiedź! w takim razie pędzę do mydlarni, kupuje olejek i pięknieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. widzę, że orientujecie się całkiem nieźle, więc liczę na pomoc. Poszukuję kosmetyków, które pomogą mojej twarzy. Mam tłustą cerę, która dość mocno się świeci.macie może jakieś sprawdzone kosmetyki, które zmatowią mi buźkę i ściągną pory.Używałam ostatnio próbki maseczki z błotem z Morza Martwego firmy Jericho, efektem byłam mile zaskoczona. Słyszałam, że dobrze też działa mydełko glicerynowe z tej serii? Używałyście może tych kosmetyków??? A może coś z Mydlarni u Franciszka?Na co warto zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×