Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziajka26.26

Kosmetyki WSZECHCZASÓW:) Wpiszecie Wasze typy?

Polecane posty

Gość ziajka26.26

Jakbyście miały wpisać w takich kategoriach, to co byście wybrały?:) Żel pod prysznic: Balsam do ciała: Antyperspirant: Perfumy: Szampon do włosów: Odżywka do włosów: Podkład: Puder: Róż do policzków: Tusz: Szminka, blyszczyk: Krem do twarzy: Żel do mycia twarzy: Lakier do paznokci: Jak o czymś zapomniałam dopiszcie;) A moje tak wyglada zestawienie Żel pod prysznic: Balsam do ciała: Ziaja Masło kakaowe Antyperspirant: Fa Vanilla, taki biało żółty (niestety nigdzie go dostać nie mogę, jakby ktoś wiedział, gdzie go mogę kupić dajcie znać!) albo GOSH DNA 3 Perfumy: Prada Candy Szampon do włosów: brak ulubionego;/ Odżywka do włosów: Kallos Mleczna Podkład: True Match Perfection Puder: jw Róż do policzków: brak ulubionego Tusz: Bourjois Volumne Szminka, blyszczyk: brak ulubionego Krem do twarzy: nie mam ulubionego Żel do mycia twarzy: póki co z Dax Cosmetics z morskimi minerałami Lakier do paznokci: brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta spódniczka
Kosmetyk wszech czasów: mydło biały jeleń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel pod prysznic: zawsze uzywam pod zapach perfum Balsam do ciała:j.w Antyperspirant: vichy Perfumy:armani she, gucci guality, ck euphoria i roberto calvalii Szampon do włosów: elseve loreal Odżywka do włosów: loreal Podkład: nie uzywam Puder:nie uzywam Róż do policzków:loreal Tusz:loreal telescopic Szminka, blyszczyk: loreal Krem do twarzy:vichy aqualia lub z mineralami z morza martwego Żel do mycia twarzy: loreal Lakier do paznokci:inglot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylish29
wlosy- garnier czerwony (z olejkiem arganowym) szampon i odzywka; krem do twarzy: perfecta cera mieszana, ziaja oliwkowa, cetaphil; podklad: rimmel match perfection, manhattan powder matt; perfumy: versace, calvin klein, ghost; lakiery: inglot, bell; reszta tzn balsamy do ciala, krem do rak, tusz do rzes, pomadka,dezodorant uzywam takie jak mi wpadna w rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje typyyy to:
Żel pod prysznic: WOLE MYDLA Balsam do ciała: EMULSJA LIPIDOWA Z IWOSTIN Antyperspirant: ZIAJA BLOKER I ZIARA SENSITIVE Perfumy: BRAK ULUBIONYCH Szampon do włosów: GREEN PHARMACY Odżywka do włosów: OLEJ - VATIKA I ŁOPIANOWE Z GREEN PHARMACY Podkład: YVES ROCHER DOPASOWUJĄCY Puder: LUMENE MINERALNY PRASOWANY póki co, ale szukam dalej Róż do policzków: SUHADA MINERALNY SYPKI I CIEN PRASOWANY (z lidla) Tusz: LUMENE STAR EFFECT Szminka, blyszczyk: SZMINKI RIMMEL Krem do twarzy: SYLVECO BRZOZOWY KREM Żel do mycia twarzy: BIELENDA ŻEL ALOESOWY Lakier do paznokci: WIBO, BELL, NOUBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrretta
Żel pod prysznic: ZIAJA ULGA Balsam do ciała: ISANA Z MOCZNIKIEM Antyperspirant: ZIAJA BLOKER Perfumy: cała masa, kocham i często zmieniam; obecnie najczęściej noszę THIERRY MUGLER ALIEN SUNESSCENCE Szampon do włosów: FACELLE (tak, tak, płyn do higieny intymnej facelle!) Odżywka do włosów: OLEJ SESA Podkład: LANCOME TEINT IDOLE Puder: BEN NYE BANANOWY Róż do policzków: DIOR BOIS DE ROSE Tusz: DIOR ICONIC Szminka, blyszczyk: RIMMEL STAY GLOSSY COLOR CAPTIVATE ME Krem do twarzy: TEN, KTÓRY SAMA ZROBIĘ Żel do mycia twarzy: OLEJEK DO MYCIA, SAMA ROBIĘ Lakier do paznokci: NIE MAM ULUBIONEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel pod prysznic: original source czekolada z truskawką i malina z wanilią Balsam do ciała: olejek do ciała alterra Antyperspirant: ziaja bloker Perfumy: ck euphora blossom, lanvin eclat d'arpege Szampon do włosów: babydream Odżywka do włosów: bingo z masłem shea Podkład: Max Factor 3in1, Revlon colorstay Puder: ben nye banana powder, bambusowy Róż do policzków: obojętne Tusz: lancome hypnose Szminka, blyszczyk: Maybelline, SuperStay 10H Tint Gloss Krem do twarzy: Mumio Żel do mycia twarzy: szare mydło :) Lakier do paznokci: firma obojętnie, byle na wierzch szło eveline sos, a kolor to muchi muchi i mademoiselle z essie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdkksdssds
Żel pod prysznic: babydream uniwersalny płyn do mycia Balsam do ciała: nivea odżywcze mleczko do ciała Antyperspirant: nie mam ulubionego Perfumy: CK euphoria Szampon do włosów: familijny :D Odżywka do włosów: Bioetika maska nawilżająca, olejek sesa do włosów Podkład: nie znalazłam jeszcze dobrego Puder: kryolan sypki Róż do policzków: nie używam Tusz: wonder oriflame Szminka, blyszczyk: nie używam, jedynie balsam carmex ochronny Krem do twarzy: maść z wit a Żel do mycia twarzy: myję twarz żelem babydream Lakier do paznokci: nie maluje paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel pod prysznic: Balsam do ciała: olej kokosowy, olejek arganowy, oliwka hipp, olejek z alterry, balsam nawilżający garniej lub nivea Antyperspirant: rexsona w kulce, dove w kulce :) Perfumy: rihanna (ta czarna), ck euphora, pur blanca (avon-ta różowa), woda kokosowa (Yyes Roscher) Szampon do włosów: Joanna Naturia (mleko miód albo pokrzywa) Barwa (brzozowy, pokrzywowy), z apteczki babuni (chyba wszystkie), alterra i dla dzieci :) Odżywka do włosów: Kallos ta zielona z łożyskami z roślin Podkład: MAYBELLINE DREAM SATIN LIQUID Puder: nie mam ulubieńca Róż do policzków: również szukam tego naj Tusz: jw Szminka, blyszczyk: jw Krem do twarzy: (witamina A + E) + krem nawilżający Dermedic, Cetaphil Żel do mycia twarzy: nie mam ulubieńca byle był delikatny, ale jeśli chodzi o demakijaż to avene płyn miceralny Lakier do paznokci: odżywka Evelina 8 w 1 i eveline 3 w 1, Lakiery Colar i lakiery Golden Rous

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
Żel pod prysznic: ziaja blubele lub wszelkie kremowe mydła Balsam do ciała: ziaja maslo kakaowe Antyperspirant: adidas,reksona w sztyfcie jakikolwiek zapach Perfumy: fm(swietna trwalosc), christina aquilera, so elixir Ives Rocher Szampon do włosów: ziaja lawendowa do przetluszczajacych sie wlosow Odżywka do włosów: biowax do wypadajacych wlosow Podkład: rimmel 25 hours Puder: zasypka alantan Róż do policzków: bourjous Tusz: wonder lasz z orilame Szminka, blyszczyk: wibo, celia Krem do twarzy: masc z wit a Żel do mycia twarzy: mydlo siarkowe na zmiane z ydelkiem z olejkiem z drzewa herbacianego i normaderm vichy Lakier do paznokci: odzywka 8 w 1 i lakiery golden rose oraz bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
to co używam od ok 6-7 lat- puder- ziemnia egipska BIKOR. Reszta różnie co wpadnie mi w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
a i antyperspirant SUPER DEO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1981
a ja uwielbiam wode perfumowaną allure chanel:) i pola elizejskie guerlain:) kremy skincode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raeven
TYLKO KOREAŃSKIE KOSMETYKI:))))) Już niczego innego nie używam, są genialne! Ja zamawiam na allegro od: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2213276 I nigdy nie wrócę do tradycyjnych podkładów! W ogóle przestawiam się na koreańskie kosmetyki bo są takiej jakości jak kosmetyki z najwyższej półki np.DIOR czy Chanel, a do tego są o wiele tańsze i zawierają w większości naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel pod prysznic: BeBeuty z solą z Wysp Bali Balsam do ciała: Decubal czerwony Antyperspirant: Vichy 48h Perfumy: Lolita Lempicka Szampon do włosów: Facelle płyn do hig. intymnej Odżywka do włosów: Biovax Podkład: Rimel wake up Puder: bambusowy z Biochemii Róż do policzków: nie uzywam Tusz: 2000 kcal Maxfactor Szminka, blyszczyk: nie uzywam Krem do twarzy: Żel do mycia twarzy: mydlo Aleppo Lakier do paznokci: Rimmel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje są takie
żel pod prysznic: Maziajki Guma Balonowa Ziaja Balsam do ciała: Avon Naturals Antyperspirant: Garnier Mineral, Ziaja Bloker Perfumy: nie mam ulubionych Szampon do włosów: Joanna Naturia Odżywka do włosów: olej kokosowy Podkład: Revlon Colorstay Puder: Vipera puder sypki Róż do policzków: nie mam Tusz: Maxfactor 2000 Calorie Szminka, blyszczyk: nie mam ulubionych Krem do twarzy: LRP Effeclar Mat Żel do mycia twarzy: Garnier Czysta Skóra 3w1 Lakier do paznokci: nie mam uubionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje są takie
Dodam jeszcze, że jak przed okresem obsypuje mi buzię pryszczami, to polecam z całego serca Sudocrem, który zawsze mnie ratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masakra
Żel pod prysznic: Oliwkowe mydło pod prysznic Ziaja Balsam do ciała: Bielenda Bioaktywny koncentrat wyszczyplający, ujędrniający Antyperspirant: w kulce pomarańczowy adidas Perfumy: nie mam ideału, nie mogę się zdecydować Szampon do włosów: Garnier objętość 48h Odżywka do włosów: keratynowa maska Lady Spa Podkład: nie mam ideału wciąż poszukuję Puder: nie używam Róż do policzków: kulki brązujące Oriflame Tusz: Max Factor 2000 kalorii Curved Brush Szminka, blyszczyk: - Krem do twarzy: Bielenda ogórek i limonka Żel do mycia twarzy: nie mam ideału Lakier do paznokci: nie mam ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka jest tandetna
żel pod prysznic: chyba każdy z avonu a najbardziej senses balsam do ciała: wszystkie avon care antyperspirant: adidas perfumy: na prawdziwe perfumy mnie nie stać i zostaje woda perfumowana ;) 5th avenue elizabeth arden, light blue D&G, little black dress , little red dress, staring i pink suede, wink Odżywka i szampon: seria naturals avon a jeszcze bardziej naturals herbal podkładu nie używam za często puder mineralny margaret astor różu nie używam tusz clarins szminka i błyszczyk ciężko powiedzieć krem do twarzy to anew lub avon care lakiery do paznokci golden rose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggurhurhugewhrufge
Żel pod prysznic: wycofana luksja malinowa, a tak to te z biedronki Balsam do ciała: oliwka dla dzieci Antyperspirant: ziaja Perfumy: spootlight avon Szampon do włosów: trzy zioła, Odżywka do włosów: ultra doux, Podkład: pharmaceris sand Puder: nie używam Róż do policzków: nie używam Tusz: colosal Szminka, blyszczyk: takie zwykłe z kiosku, mam ok 60 :P Krem do twarzy: nivea visage Żel do mycia twarzy: te z biedronki a tak to szare mydło lub bambino Lakier do paznokci: zwykłe ze sklepu za ok 3 zł, mam ponad 100 i wszystkie używam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę ........
żele pod prysznic:w zestawie z dobrą wodą perfumowaną albo senses balsam do ciała: najlepiej taki w zestawie albo planet spa najlepiej masło do ciała antyperspirant: gosh albo adidas albo rexona srebrna perfumy: kupuje wody perfumowane Dolce Gabana Light Blue ,Mexx dla kobiet albo City Rush , Herve Leger no i wszystkim znane Little Black Dress szampony i odżywki : Advanced Tehniques lub Naturals herbal avon Podkład : Magic Avon Puder : to prasowany lw kompakcie avon róż do policzków : seria luxe avon tusz : avon drama lub super shock max szminka błyszczyk: avon seria luxe krem do twarzy: albo seria naturals albo anew wiadomo avon żel do mycia twarzy: płyn do higieny intymnej bezzapachowy jak się domyslacie delicate avon lakier do paznokci: color trend avon po prostu jestem wielką fanką tej firmy a zaczeło się od kosmetyków foot works i wód perfumowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swigutowaaaaa
Zapraszam na bloga, gdzie podaje makijaż-owych ulubieńców zimy, może też wam się coś spodoba. NA skróty przez "RECENZJE" zapraszam http://swigutowa.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z ciekawością czytam wasze typy kosmetyczne, sama rzadko jestem w stanie wskazać mój ulubiony kosmetyk w jakiejkolwiek dziedzinie ostatnio kupiłam na http://www.rossnet.pl Calvin Klein, Beauty Balsam do ciała, kosmetyk pasuje mi pod względem konsystencji i zapachu, który zostawia na ciele, nie stosowałam zwykle do tej pory balsamów perfumowanych, ale teraz chyba to się zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdjfkfgjdfkjgdkhgggg
zel pod prysznic: babydream szampon: babydream odzywka do wlosow: jeszcze takiej nie znalazlam krem do twarzy: zjaja do cery naczynkowej i/lub acne derm zel do twarzy: iwostin lub baby dream podklad: clinique anti blemish solutions puder: brak róz:nie uzywam tusz:nie uzywam perfumy: Chloe Chloe lub Calvin Klein Forrbriden szminka/ blyszczyk: lubie z miss sporty blyszczyki ale takich naj nie mam antyperspirant: adidas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolax1
zel- bez znaczenia -szampon i odzywaka- ciagle nie moge trafic na dobre , ale do tej pory odpowiada mi Joico - podkład i puder- tylko Mary Kay -zel do twarz- tylko mleczko mary kay -róz- mary kay -tusz- max factor/prawie wszystkie mi odpoiwaidaja - perfumy- maschino, versace brith crystal,naomi c- cat de luxe -krem pod oczy- decleor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapustaglowapustaaaa
Żel pod prysznic: ZIAJA BLUBEL (najlepszy zapach ma czerwony) Balsam do ciała: ZIAJA KREM OPUNCJA FIGOWA Antyperspirant: ETIAXIL Perfumy: CK ONE Szampon: TIMOTEI WYMARZONA OBJĘTOŚĆ Odżywka do włosów: j.w. Podkład: nie używam Puder: MANHATTAN CLEAR FACE COMPACT POWDER 76STAND Róż: nie używam Tusz: MAYBELLINE NY VOLUM' EXPRESS Szminka: AVON (odcień carnation) Krem do twarzy: ZIAJA MASŁO KAKAOWE żel do mycia twarzy: LIRENE NAWILŻAJĄCY (taka niebieska tuba) Lakier do paznokci: INGLOT (krwisty czerwony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampon - nivea classic care/ nivea hydro care (te dwa) Odżywka - brak, ale zamierzam przetestować nivea hydro care Żel do twarzy - Nivea Visage Young Tonik - Nivea Visage Young Maseczka - Nivea Visage Young Peeling - soraya Krem - nivea klasyczny i nivea soft Pom. ochronna - nivea classic (na zimę) i nivea hydro care (na lato) Dezodorant - dove z różową zakrętką Krem do rąk - nie używam osobnego, używam te dwa z nivea wymienione Żel pod prysznic - jest ich kilka ale ogólnie z nivea Peeling - na razie używałam perfecta, ale nie wiem czy są lepsze, szukam Balsam do ciała - nivea nawilżający (biały), ewentualnie odżywczy (granatowy) Balsam z filtrem - soraya SPF 30 - w pomarańczowym opakowaniu Krem do twarzy z filtrem - soraya SPF 30 - JW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pia_25
Dla mnie najlepszą marką kosmetyków jest firma Bell. Polecam ich cienie. Gdzie kupić? http://holder.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×